[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2536
    Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    No fuuuuuuuuuuuuuu, jälle AK vs AA NL1k, kõige spewisema litsi 3bettori regu vastu ka. Ei saa heaterilainele, ikka up and down aina, kuigi vaixelt ülespoole, aga tahaks vahepeal coolerimere teisel poolel ka olla

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #2537
      Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      lol, sain NL1k 4 käe jooxul kolm korda KK, Esimene kord sain blindid, teine kord KK vs AA, kolmas kord folditi mu BB, GG!

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2538
        Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        Otsisin heaterit 21h



        Jooks oli üpriski horrid, AK vs AA ja KK vs AA NL1k's, AK vs AA NL600 ning lisaks sitaks igasuguseid haigeid hitte, mida uskuda ei suutnud ja maxin kinni ka kõvasti, mängisin way too many laudasi ka lihtsalt, kuna oli tuju, dunno.

        Volüümi tegelt pole vaja, 200k milestone sai ka nüüd täidetud, seega no pressure. Hittisin ühe 10+R'i satikaga end 370$ deadline satikale ning foldisin end seal ka 1050$'isele piletile. Turniiris sai algul kiire duubel, aga edasi oli jooks kesine ning leidsin AQ vs KK lõpu siiski enne rahasi, pf. Sunday Millioniks õnnestus ka pilet ära suckoutida, seega õhtul saab veits odavamalt.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #2539
          Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          No 12k käega paar korda preflop cooleris olla on minu arust tavaline mitte halb jooks? :P

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #2540
            Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            No 12k käega paar korda preflop cooleris olla on minu arust tavaline mitte halb jooks? :P
            Kui ise vastu coolerdad, siis obv. Aga kui 1k-s kaotad ja 200s võidad, siis kokkuvõttes ikka natuke halb emotsioon ju :(

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #2541
              Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              No 12k käega paar korda preflop cooleris olla on minu arust tavaline mitte halb jooks? :P
              kas sa tead miks see naljakas on kui sa nii ütled?

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #2542
                Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                16 BI täna :)



                Natuke üle 12h'ne sess, natuke kahju, et 23/24/25 kuupäevadel ei mänginud , WHO KNOWS !! |:

                Comment

                • ROTT RUUDI
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 520

                  #2543
                  Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                  :D nice, jõulud on tore aeg.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #2544
                    Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                    16 BI täna :)



                    Natuke üle 12h'ne sess, natuke kahju, et 23/24/25 kuupäevadel ei mänginud , WHO KNOWS !! |:
                    Väga kena. Mis AVBI?

                    Comment

                    • Mr_Kenny
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1357

                      #2545
                      Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                      7960/16

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #2546
                        Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                        Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                        7960/16
                        !
                        lol ranka :D

                        Sessi algul lükkasin koos NL200'ga käima , aga kiiresti mõistsin, et 200 lauad üleliigsed ning keskendusin ainult 400+, mingil hetkel oli sellegipoolest vist 20+ lauda ees

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #2547
                          Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                          Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                          7960/16
                          Imbetsillisin veits jup

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #2548
                            Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            Täna hommikul vägistasin veel viimaseid fishe, kahju, et kuu alguses sitasti jooksin :)


                            +1.8k worth of FPP's


                            Hiljem või homme kirjutan aastajutud ka ära

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #2549
                              Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                              Poole detsembri peal tundus, et impossibru, aga pühade fishid aitasid mul siiski kuuekohalise aasta saavutada, YEAAAH!



                              Kaardijooks oli enamuse aastast tegelt üpriski sitt ning ei pidanud enam ise ka vastu ja annetasin vabatahtlikult ka rohkem kui oleks osadel perioodidel pidanud. Lisaks volüümiga ei saa see aasta üldse rahul olla, eelmise aastaga võrreldes üle 150h vähem, mis on hourly järgi arvestades umbes 12k$ + kaotus. Kuigi eelmise aasta algul mõtlesin ka sedamoodi, et vahepeal naudiks ka rohkem seda teenitud raha ning jah, nauditud on seda vist isegi liigselt, sest kahe aasta peale kokku 190k$ ning BR pole hetkel pooltki seda :D

                              Eesmärke avalikult ei seagi, lihtsalt tuleb unistusi täita. Mängin enamasti nagunii nii kuidas tuju ja jooksu on ning ei pea ennast millexki sundima, sest on mingi eesmärk seatud. Muidugi on omad peas tiirlevad eesmärgid, aga neid ametlikeks seadma ei hakka :)

                              Comment

                              • SANGPOMM
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2010
                                • 479

                                #2550
                                Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                                solid! gl uuel aastal!

                                Comment

                                Working...