[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ajuvaba
    Grinder
    • Oct 2008
    • 634

    #2386
    Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil hittimas

    priva - aeg lendab. Käi vahepeal õues, siis saad aru, et millal päev ja millal öö. Alles kuskil = 2.a tagasi. Elus tuleb valikuid teha, täna ikka mängin meelelahutuseks :)

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #2387
      Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil hittimas

      Haters gonna hate.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2388
        Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil hittimas

        I HEFF BEEN ROBBED :D



        Laptopi peal ka üx sess tehtud, mis siin ei kajastu, tänu sellele on profit veidi kõrgem ja EV joon ka veel kõrgemal :P

        Comment

        • SANGPOMM
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 479

          #2389
          Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil hittimas

          Nagu sa 1kord panid pildi, et juhtugu mis tahes, aga EV saab rohelise joonega kunagi ikka kokku, no dramas vähemalt oled plussis ja hiiter koputab juba varsti uksetaga :))

          BIdes see vist ei tohiks väga suur amps olla 10+?
          Last edited by SANGPOMM; 09.09.13, 19:27.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #2390
            Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil hittimas

            MINE *****, MIS RIGGEDNESS, 4 saavad 700$ pileti

            Grabbed by Holdem Manager
            NL Holdem $1,000(BB) Poker Stars
            Hero ($21,915)
            BB ($21,377)
            UTG ($42,653)
            UTG+1 ($53,129)
            CO ($24,558)
            BTN ($26,368)

            Dealt to Hero K K

            fold, fold, CO raises to $24,458 (AI), BTN raises to $26,268 (AI), Hero calls $21,315 (AI), fold

            FLOP ($72,331) 4 K 3

            TURN ($72,331) 4 K 3 9

            RIVER ($72,331) 4 K 3 9 Q

            CO shows J T
            (Pre 15%, Flop 6.4%, Turn 9.5%)

            BTN shows 8 8
            (Pre 17%, Flop 0.1%, Turn 0.0%)

            Hero shows K K
            (Pre 67%, Flop 93.5%, Turn 90.5%)

            CO wins $72,331


            1050$'se satikas sain KK vs AA
            Last edited by RudiTurbo; 10.09.13, 20:38.

            Comment

            • Pyha Karu
              Grinder
              • May 2010
              • 565

              #2391
              Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil hittimas

              On satikate mängimises suurt valuet? Sul peaks muidu ok olema otse sisse osta.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #2392
                Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil hittimas

                Miks sisse ei osta, miks lotot mängid satikatega ja närvi ajad ennast?

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #2393
                  Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil hittimas

                  Nendes deep satikates on hullult valuet, mängin neid kasumi eesmärgil, lihtsalt uskumatu, kuidas just kallimates on hetkel nii pask jooks olnud, viimases 1050$'se omas veel KK vs 22 kotti ja 109$oma 198 osalejaga, kus 18 saavad 1050 pileti, 20 saab 370$, jäin mingi hetk kõige väixemaks stackiks ja vedasin end täpselt 21ks lol, fcking unreal.

                  Pmst 4-5 bubblet juba 1050$ ja 700$ omadel ning ei langenud mingite standard flippide, vaid ikka väga räigete kätega.


                  Probably teen mingeid 1050$ evente nagunii, aga täna sai vähe magatud ja väsinuna sisse ostma hakates pole küll mõtet mängida.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #2394
                    Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil hittimas

                    Pole mingi HU mängija, aga otsustasin gamblida WCOOPi HUil

                    Täiesti RIGGED esimene mäng, mingi 15 minutiga heatisin tüübi 1500 chipsi peale ning sain ta juba kahel korral all ini, olles mõlemal korral 55% + ees, ühekorra flopist set TT vs AK. Sisse panime pre

                    Siis sõdisime ULME kaua ning siis sain veel tüübi AI, kus ma olin taas ees ning samuti neljandat korda flopist AI, kus oli pmst 50% DEAD EVEN, IKKA VANA VÕITIS. Iga kord oli tal ka väixem stack ja olex lõppenud kohe.

                    Lõpux grindisin ta taas väixex ning siis J5s vs 73s tuli koju, kuigi vend turnis jälle FD ja tundus eelmise käe kordus tulevat, BWUH !

                    10 matshi olid veel kestmas peale seda, kui minu oma lõppes.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2395
                      Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil hittimas

                      Õnnestus isegi cashida HU eventil, olin ka viimast roundi juba vahepeal hästi juhtimas, aga siis andsin bluffiga käest ära ja rohkem kaarte väga ei hittinud ka :/

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #2396
                        Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil hittimas

                        Saan endiselt kõvasti suckoute ja ka WCOOPis just kallimates satikates kui ka turniirides ei taha kaardid mind toetada, aga täna midagi päeva päästmiseks :

                        Grabbed by Holdem Manager
                        NL Holdem $20(BB) Poker Stars
                        SB ($1,980)
                        Hero ($2,000)
                        UTG ($1,398)
                        UTG+1 ($2,000)
                        UTG+2 ($530)
                        CO ($2,177)
                        BTN ($2,905)

                        Dealt to Hero A K

                        UTG raises to $120, fold, fold, fold, BTN raises to $400, fold, Hero raises to $2,000 (AI), UTG calls $1,278 (AI), fold

                        FLOP ($3,207) A K 7

                        TURN ($3,207) A K 7 5

                        RIVER ($3,207) A K 7 5 Q

                        UTG shows A 9
                        (Pre 26%, Flop 0.6%, Turn 0.0%)

                        Hero shows A K
                        (Pre 74%, Flop 99.4%, Turn 100.0%)

                        Hero wins $3,204

                        Edit: Vaatasin kätt üle ja mõtlesin, et peab vist igaks juhuks mainima, et see polnud turniirilaud :D
                        Last edited by RudiTurbo; 16.09.13, 06:18.

                        Comment

                        • gamblingFTW
                          Vana Tegija
                          • Aug 2012
                          • 1122

                          #2397
                          Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil hittimas

                          vb vastane ajaski segamini, kui mängis turniire kõrvale ja ei viitsind enam :D

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #2398
                            Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil hittimas

                            pff, 4maxi eventis AKs vs AKo preflop põske ja sama tüübi vastu KK vs AQo ka veel, et mu piinad lõpetada, OH WELL.

                            WCOOP oleks võinud augustis olla

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #2399
                              Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil hittimas

                              Aga kui sa hitid siis Sa ei tule ju Taisse :( vaid lähed Bora Bora`le.

                              Comment

                              • teerajaja
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 815

                                #2400
                                Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil hittimas

                                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                                Aga kui sa hitid siis Sa ei tule ju Taisse :( vaid lähed Bora Bora`le.
                                Pigem .... Bahama, bahama mama

                                Comment

                                Working...