Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!
Olen ka suht kindel, et väga tight stiiligi ei ole väga suured võimalused just esikohti noppida. Kes ei riski see ei võida, midagi naxeri stiilis toidab suurtematel turniiridel ;D , sest ootad ja ootad oma aa ja kk ning siis saad suckoudi.
Olen ka suht kindel, et väga tight stiiligi ei ole väga suured võimalused just esikohti noppida. Kes ei riski see ei võida, midagi naxeri stiilis toidab suurtematel turniiridel ;D , sest ootad ja ootad oma aa ja kk ning siis saad suckoudi.
, J
, 9
, 9

Comment