[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #181
    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Olen ka suht kindel, et väga tight stiiligi ei ole väga suured võimalused just esikohti noppida. Kes ei riski see ei võida, midagi naxeri stiilis toidab suurtematel turniiridel ;D , sest ootad ja ootad oma aa ja kk ning siis saad suckoudi.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #182
      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

      Algselt postitas RudiTurbo
      Ma ei tea mis kepp on, nonSD langeb ka nii räigelt, lõpus hakkasin lihtsalt igaltpoolt potte maha võtma, kus vähegi nõrkust nägin ja Cbettisin ligi poti, suutsin enamvähem evenis hoida selle nonSD.
      Openshove alati PF/Flop, kui sul on mingigi käsi. Garanteerin, et nonSD joon on laes. Jutu mõte siis selles, et su mängus on väga suur viga -- pokker ei ole robotite ega joonekeste mäng. Ainuke joon, mida sa pead taga ajama ja pead ajama võimalikuks kõrgeks on - Total Profit joon. See, kuidas sa selle saavutad (kus on su all-in EV joon või non SD joon) see ei ole pikemas perspektiivis üldsegi tähtis!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #183
        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

        Käekäiku täpselt ei tea aga too JJ vs AA käsi on minu arvates cooler, eriti turniiri lõppfaasis.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #184
          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

          Algselt postitas ranka
          Openshove alati PF/Flop, kui sul on mingigi käsi. Garanteerin, et nonSD joon on laes. Jutu mõte siis selles, et su mängus on väga suur viga -- pokker ei ole robotite ega joonekeste mäng. Ainuke joon, mida sa pead taga ajama ja pead ajama võimalikuks kõrgeks on - Total Profit joon. See, kuidas sa selle saavutad (kus on su all-in EV joon või non SD joon) see ei ole pikemas perspektiivis üldsegi tähtis!
          Ma tean seda värki, kuid see non SD joon jooxeb mul NL25's täiesti otse väga pikka aega, nii suur vahe NL50'ga on see, mis mind häirib.

          Ning see saatuslik käsi nägi siis välja selline

          PokerStars No-Limit Hold'em, $5.00+$0.50 Tournament, 8000/16000 Blinds 1600 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          saw flop | saw showdown

          BB (t283733)
          UTG (t412409)
          Hero (UTG+1) (t829550)
          MP1 (t470570)
          MP2 (t261204)
          MP3 (t183300)
          CO (t202271)
          Button (t222391)
          SB (t482300)

          Hero's M: 21.60

          Preflop: Hero is UTG+1 with J, J
          UTG bets t44000, Hero calls t44000, 7 folds

          Flop: (t126400) 7, 9, 9 (2 players)
          UTG bets t73500, Hero calls t73500

          Turn: (t273400) 5 (2 players)
          UTG bets t185000, Hero raises to t370000, UTG calls t108309 (All-In)

          River: (t860018) 8 (2 players, 1 all-in)

          Total pot: t860018

          Results:
          UTG had A, A (two pair, Aces and nines).
          Hero had J, J (two pair, Jacks and nines).
          Outcome: UTG won t860018

          Pärast tema tugevat turni betti jäi tal veel stacki järgi nii vähe, et sellest olexin võinud järeldada, et see on arvatavasti value bet, flopil ei saanud veel kindlasti foldida. Ning sel hetkel polnud Tema tournamendi seis veel väga hull ka, Ta oli vist esimese 50% hulgas, seega Tal ei olnud seal vaja mingit päris desperate moovi teha, kusjuures preflopist oli mul insta tunne, et nüüd on mul suur paar vastas.
          Aga noh, tüübil oli Bronzestar ka läikima löödud oma DP pildi juures ja raske oli siiski teda respectida.

          Üx käsi enne seda olin siis stackiliider 1.05m chipsiga.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #185
            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

            Nädalavahetuse päästja. Täna mängisin maximum 11 lauda ja keskendusin nii kuis jaxasin, preflop 3bette eriti ei callinud ning üldse üritasin suurematest tülidest eemale hoida.
            Äkki saan jagu siiski!



            Kuna terve kuu olen ainult NL25 rüganud, siis on VPP'dega täpselt selline seis, et NL50'ga annax äkki Platinumina püsida, 2.6k VPP'd vaja, NL50's on see 12.5k kätt, 4 päeva aega. Kui tööle ei pea minema, siis peab üritama ära teha.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #186
              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

              Nädala kokkuvõtte aeg siis, pmst esimesed neli päeva ei mänginudki ning siis tulid kaks NL50 shotti,millest siis esimene oli totaalselt perses, kuid teine osutus päästjaks ning tekitas jälle lootusekiire päikesesäras, et ehk on NL25 peagi ajalugu!

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #187
                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                Vähemalt lõppes ilusti ja loodan, et jääd nüüd nl50 püsima :).

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #188
                  Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                  Tuli meelde käsi, mille esmaspäevast üles tahtsin panna :)

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  Button ($8.75)
                  SB ($48.75)
                  BB ($190)
                  UTG ($23.40)
                  UTG+1 ($19.55)
                  Hero (MP1) ($141.80)
                  MP2 ($50)
                  CO ($48.30)

                  Preflop: Hero is MP1 with Q, Q
                  2 folds, Hero bets $1.50, 4 folds, BB calls $1

                  Flop: ($3.25) 10, 5, 8 (2 players)
                  BB bets $2, Hero raises to $7, BB calls $5
                  Insta oli pilk mul jub meie stackisuuruste peal ära käinud ja ei tahtnud siin viimastele tänavatele väga infovaesena jõuda ning see lead out bet, panin Ta insta flush draw peale ning otsustasin raisida.

                  Turn: ($17.25) J (2 players)
                  BB checks, Hero bets $13.50, BB calls $13.50

                  Flushi veel ei tulnud ning mulle lisaks gutshot, jätkasin tugeva betiga

                  River: ($44.25) 9 (2 players)
                  BB checks, Hero checks

                  Total pot: $44.25 | Rake: $2.15

                  Väga huvitav kaart riveril ning huvitav, kas reg olex nii suure turni beti flush drawga callinud, kuid arvestades implied oddse võimalik. Kuigi miks Ta checkis nüüd riveril? Seti vastu olexin nüüd super riveri saanud, kuid board on praeguseks nii hirmus, et kas ta enam setiga callikski. Ning lisaks, miks Ta setiga varem ei raisinud? seega otsustasin järgi checkida ja oi blä , phew :)

                  Results:
                  BB had 6, 7 (straight flush, nine high).
                  Hero mucked Q, Q (straight, Queen high).
                  Outcome: BB won $42.10

                  Planters, good instinct moment ;D

                  ************************************************** ************************************************** **********************************
                  ************************************************** ************************************************** **********************************

                  Ja siis üx maiuspala, kes on siin käes kõige suurem fish? ;D
                  Arvatavasti olexin pidanud flopil rahad sisse lükkama, aga flopil anti head oddsid nagunii, mõtlesin, et ega callimine ka suur kuritegu ei saa olla.
                  Ning turnil see all in bet oli veic jama, kuid kuna see open ender juurde tuli ning all ini tüüp oli 82/0 mängija, teine tüüp oli 55/0, siis arvasin, et mu equity on siin käes piisavalt hea, et see call on +EV ning no shit, Best call ever ;D

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  UTG ($16.95)
                  UTG+1 ($82.15)
                  MP1 ($15.10)
                  MP2 ($40.40)
                  MP3 ($26.40)
                  Hero (CO) ($52.10)
                  Button ($17.40)
                  SB ($48.25)
                  BB ($36.70)

                  Preflop: Hero is CO with 10, K
                  3 folds, MP2 calls $0.50, MP3 bets $2, Hero calls $2, 3 folds, MP2 calls $1.50

                  Flop: ($6.75) 8, J, 2 (3 players)
                  MP2 checks, MP3 bets $3, Hero calls $3, MP2 raises to $8, MP3 calls $5, Hero calls $5

                  Turn: ($30.75) Q (3 players)
                  MP2 bets $30.40 (All-In), MP3 calls $16.40 (All-In), Hero calls $30.40

                  River: ($107.95) 9 (3 players, 2 all-in)

                  Total pot: $107.95 | Rake: $3

                  Results:
                  MP2 had J, 6 (one pair, Jacks).
                  MP3 mucked 4, 4 (one pair, fours).
                  Hero had 10, K (straight, King high).
                  Outcome: Hero won $104.95

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #189
                    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                    Täna olex võinud nagu grindida, aga ei olnud isu laudadesse minna, jään siis probably Goldstariks see kuu, kui homme 10k kätt NL50's ei mängi :P

                    Aga Full tilt andis mulle lambist 10$ boonuse täna, seega sain lõpux Matrixi SNG'si katsetada, algul võtsin 2$ oma ja tahtsin väga failida ning failisin ainult ühe kolmanda koha :P
                    Aga kuna über suckoutid olid, siis mõtlesin, et järgmine peaks paremini minema ja võtsin 6$ oma ja sain BR'i duublisse juba :D



                    Oh tra, screenshot tuli fail, siis kui Print scrn ja paintiga võtan ja kohe ilma midagi lõikamata panen save, siis millegipärast tuleb alla suur osa valget lehte ka, elu aeg selle arvutiga tulnud ja ei tea kuidas fixida , ehk saab sellele ka lahenduse, kellelgi olnud nii? ;D

                    Comment

                    • Tupsik
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 497

                      #190
                      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                      see sõltub, et kui suur on algne lehe suurus(valge ala) paintis. Kui tirid selle väikseks, siis ei jää ka alla valget riba.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #191
                        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                        Algselt postitas Tupsik
                        see sõltub, et kui suur on algne lehe suurus(valge ala) paintis. Kui tirid selle väikseks, siis ei jää ka alla valget riba.
                        omfg, 4 aastat ajunussi copy to millega saab ainult BMP'na seivida ning siis reload ja uuesti JPG'na seivima ja nüüd lahendasid mu maailma mure! :D

                        Mis Su starsi kasutaja, shipin 5$Sulle? :D :D

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #192
                          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                          Väga huvitav kaart riveril ning huvitav, kas reg olex nii suure turni beti flush drawga callinud, kuid arvestades implied oddse võimalik. Kuigi miks Ta checkis nüüd riveril? Seti vastu olexin nüüd super riveri saanud, kuid board on praeguseks nii hirmus, et kas ta enam setiga callikski. Ning lisaks, miks Ta setiga varem ei raisinud? seega otsustasin järgi checkida ja oi blä , phew
                          Kui regular callib drawga suure turnbeti implied oddside tõttu, siis ta peab eeldama, et sa talle selle ikka kinni maksad, ehk ta peab sind pidama piisavalt agroks, et sa ka riveris betid, olenemata mastikaardist. seega võib ta minna enamuse ajast checkraise peale välja riveris. Ma ei usu, et sinu image nii agro on, järelikult oli tavaline stationist donk, kes valuet oma nutsidest ei saa. Tõenäoliselt ta ei tahtnud, et sa riveri foldiksid ja tahtis sulle oma ilusat kaarti näidata.

                          Comment

                          • Tupsik
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 497

                            #193
                            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                            Algselt postitas RudiTurbo
                            omfg, 4 aastat ajunussi copy to millega saab ainult BMP'na seivida ning siis reload ja uuesti JPG'na seivima ja nüüd lahendasid mu maailma mure! :D

                            Mis Su starsi kasutaja, shipin 5$Sulle? :D :D
                            Tore, et sai aidatud. Ega sihukese väikese asja eest maksma küll ei pea :)

                            Siin saidel ju jagatakse head nõu koguaeg :)

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #194
                              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                              kuule see paindi "valge ala" fail on kyll p2ris epic ja koomiline :D:D:D

                              no offence though

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #195
                                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                                Täiesti pael vend. Kaks kätt järjest, tüüp just istus lauda

                                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                saw flop | saw showdown

                                BB ($61.35)
                                UTG ($56)
                                MP1 ($29.50)
                                MP2 ($50)
                                CO ($50)
                                Button ($56.10)
                                Hero (SB) ($51)

                                Preflop: Hero is SB with A, Q
                                1 fold, MP1 calls $0.50, 3 folds, Hero bets $2.50, 1 fold, MP1 raises to $4.50, Hero calls $2

                                Flop: ($9.50) 3, 10, 9 (2 players)
                                Hero checks, MP1 bets $1, Hero calls $1

                                Turn: ($11.50) Q (2 players)
                                Hero checks, MP1 checks

                                River: ($11.50) A (2 players)
                                Hero checks, MP1 bets $24 (All-In), Hero calls $24

                                Total pot: $59.50 | Rake: $2.90

                                Results:
                                Hero mucked A, Q (two pair, Aces and Queens).
                                MP1 had A, A (three of a kind, Aces).
                                Outcome: MP1 won $56.60


                                ************************************************** ************************************************** *******************************
                                ************************************************** ************************************************** *******************************

                                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                saw flop | saw showdown

                                SB ($60.85)
                                BB ($56)
                                UTG ($56.60)
                                MP1 ($50)
                                MP2 ($50)
                                CO ($56.10)
                                Hero (Button) ($50)

                                Preflop: Hero is Button with A, Q
                                UTG calls $0.50, 3 folds, Hero bets $2.50, 2 folds, UTG calls $2

                                Flop: ($5.75) 8, 6, 8 (2 players)
                                UTG checks, Hero bets $4.50, UTG raises to $9, Hero calls $4.50

                                Turn: ($23.75) A (2 players)
                                UTG checks, Hero checks

                                River: ($23.75) 4 (2 players)
                                UTG bets $45.10 (All-In), Hero calls $38.50 (All-In)

                                Total pot: $100.75 | Rake: $3

                                Results:
                                Hero mucked A, Q (two pair, Aces and eights).
                                UTG had 10, 8 (three of a kind, eights).
                                Outcome: UTG won $97.75

                                Teise callisin, sest ei uskund, et tüüp teist kätt järjest mu AQ'd omab

                                Comment

                                Working...