[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2341
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Ainult veidike alla ev, sest üx ainuke pot, mis ma vahepeal aukulanguse ajal võitsin oli minu JJ vs KK flopist sisse.

    nonSD veidike alla nulli

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #2342
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Jooxin nagu koer Olympicus jälle.

      Oli üx haige pot, kus 3bettisin T8s ja üx vend, kes juba mitu korda oli küsind, palju miinimum on, mis 4bettida saab tegi seda jälle ja pani miski väixe raise. Orig raiser flattis ja läxin siis ka flopile.

      Flop 522 ristid, mul FD. Kuna eelmine kord min4bettor andis flopil insta alla ja chk raisema ei tahtnud hakata enda T high FD'ga, siis leadisin, 4bettor insta foldis ja orig raiser check raise. Callisin, turn 4. Paneb samasuure cbeti kui flopis raise oli, mis oli umbes 7k mul callida 26k potti ja mul 25k järgi, temal suurem stack. Arvasin, et tal on prolly 99 või JJ ning ei tea, kas ta nõus foldima, kui lükkaksin ja kuna oddsid olid head, callisin siis. River Q ja insta shoveb. Ma obv snapfold ja näitas QTo, millel flopis pold ühtegi backdoori ega midagi, wth lol, call cold4bet pre? OH WELL, ma ei tea, kuda neid inimesi seal lugeda annab ja kätele panna saab kui sedasi mängitakse.

      Igatahes lõpux siis 300/600 blindide juures, mul miski 19k, UTG avab, UTG +2 callis ja mul SB AQo, panin 3beti mingi 3.3k ja ma ei saanud aru, mis see BB seal tegi, oli nagu valmis juba callima esialgset raise, sai teada, et siiski 3.3k on, nägu väga ei muutund ja tuli see call siiski, kutsus siis mõlemad UTG vennad ka sisse. Q75 rainbow, enamvähem best flop ever, panen tillukese cbeti, BB callis, enamvähem minusuuruse stackiga UTG lükkas üle, lükkan sisse, obv 77.

      Sick fck cooler shit iga kord, olex võinud Phil Hellmuthi kombel veidi ropendada ja foldida veel ja jääda taas shortstackima, aga ma tean, et kui ma foldin, siis BB lükkab sisse, neil on mõlemal KQs ja ma vaatan, kuidas nad mu 45k poti ära splitivad.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2343
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust

        Lähen mängin täna Olympicus 350 Euri tourniiri ja pärast seda siis reede ööga tuleb üx 5k$ sess teha :D
        Mõnnad reedeöised 2.6k kätt siis :]

        Comment

        • J0kker
          Grinder
          • Feb 2009
          • 865

          #2344
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Well fk me.
          WP SIR!

          Comment

          • therapy
            FPP Pro
            • Dec 2012
            • 200

            #2345
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            haigus :D WP tõesti :D

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #2346
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Krt haige inimene oled, mis limiitidelt need suuremad potid tulid?

              Comment

              • The_Meer
                Grinder
                • Apr 2010
                • 765

                #2347
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                graafikult vist näha, et 4 stäkki nl1k

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #2348
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  Rudi on nitt, mängib väikseid potte, äkki nl10k

                  Comment

                  • wicked123
                    Räme Fish
                    • Jan 2013
                    • 13

                    #2349
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    6max ja fr segu, v ainult FR :D?

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2350
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      11,48bb/100

                      NL400 oli 2.8k$ miinuses veel, jooxin ikka kohutavalt see kuu, nagu Rage lubas :D

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Kokku ainult 96h

                      +2.8k VIP tourna(ALMOST 100K$ :D)
                      +1.2k$ FPP value

                      174.87$/h

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #2351
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                        Krt haige inimene oled, mis limiitidelt need suuremad potid tulid?
                        Sessi lõpus mängisin eile pmst 5-6 lauda NL1k + veel 600 ja 400, enamus 6max. Sessi algul uurisin ka ühte NL2k lauda, kus käis läbi kaks AA'd paari orbiidi jooxul ja sai kiired 300$ sealt röövitud :P

                        Suurim pot 2.45k$ standard top set vs regulari FD flopist sisse, turni fh, gg :)

                        Coolest pot Eurilauas :

                        PokerStars No-Limit Hold'em, €10.00 BB (4 handed) - PokerStars Converter Tool from http://flopturnriver.com

                        saw flop | saw showdown

                        SB (€909.97)
                        BB (€1,000)
                        UTG (€1,340.34)
                        Hero (Button) (€1,000)

                        Preflop: Hero is Button with J, 7
                        1 fold, Hero raises to €21.40, SB calls €16.40, 1 fold

                        Flop: (€52.80) 5, 3, 8 (2 players)
                        SB bets €30, Hero raises to €85.77, SB calls €55.77

                        Turn: (€224.34) 10 (2 players)
                        SB bets €70, Hero calls €70

                        River: (€364.34) 9 (2 players)
                        SB bets €280, Hero raises to €822.83 (All-In), SB calls €452.80 (All-In)

                        Total pot: €1,829.94 | Rake: €1.25

                        Results below:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Lisaks peab tänama kedagi eestlast, kes eile NL600 ja NL1k mulle päris palju raha kinkis, mingi vene nimega tegelane from Estonia, vb oli isegi naine :P
                        Samuti ka NL400 lauas üx tegelane from UK hakkas minuga järsku Eesti keeles suhtlema.
                        Last edited by RudiTurbo; 31.08.13, 16:44.

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #2352
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          hahahahhahahaa $/h said kotti

                          Tegelt väga impressive !!!

                          Tore näha et edeneb

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #2353
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Fännid said kohe bb graphi küsimata :) NAISSS, confirmed 2 crusherit siin foorumis

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #2354
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              segane inimene.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #2355
                                Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil hittimas

                                Päeviku algusaegadel oli päeviku nimeks Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli ning need ambitsioonikad soovid on praeguseks tõesti täitunud, siis jätkan soovide universumile edastamisega ning septembriks võlun WCOOPi heaterit !

                                It's TIME BRO ! IF YOU BUILD IT, IT WILL COME ! :D

                                Last edited by RudiTurbo; 01.09.13, 00:30.

                                Comment

                                Working...