Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas
Ainult veidike alla ev, sest üx ainuke pot, mis ma vahepeal aukulanguse ajal võitsin oli minu JJ vs KK flopist sisse.
nonSD veidike alla nulli
Ainult veidike alla ev, sest üx ainuke pot, mis ma vahepeal aukulanguse ajal võitsin oli minu JJ vs KK flopist sisse.
nonSD veidike alla nulli


, 7
, 3

Comment