[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #2191
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    No sellised liinid panevadki vastase ennast üleleveldama. Imo wp. Rudi jookseb mul 12/8. Paar selliste statsidega ja meeletu wr venda on midstakes veel.

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #2192
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      vastane lihtsalt loll reg,nh muidu

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2193
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        vs Good Reg

        Grabbed by Holdem Manager
        NL Holdem $6(BB) Poker Stars
        SB ($696)
        BB ($174)
        UTG ($600)
        UTG+1 ($669)
        UTG+2 ($600)
        MP1 ($241)
        MP2 ($619)
        Hero ($1,599)
        BTN ($600)

        Dealt to Hero K A

        fold, fold, fold, MP1 calls $6, MP2 raises to $21.48, Hero calls $21.48, fold, fold, BB calls $15.48, MP1 calls $15.48

        FLOP ($88.92) T K 7

        BB checks, MP1 checks, MP2 bets $54, Hero calls $54, BB folds, MP1 folds

        TURN ($196) T K 7 4

        MP2 bets $114, Hero calls $114

        RIVER ($424) T K 7 4 3

        MP2 bets $429 (AI), Hero calls $429

        MP2 shows 2 J
        (Pre 35%, Flop 33.7%, Turn 18.2%)

        Hero shows K A
        (Pre 65%, Flop 66.3%, Turn 81.8%)

        Hero wins $1,281

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #2194
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Coolest table EVER !

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #2195
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Hero wins $1,281
            Mis siis oleks teinud kui ruutu oleks turni v riverisse potsatanud?calland lõpuni?

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #2196
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              LOL DONCUMENTS

              Mul oli küll Ad , aga obv not, praegugi oli Tank call, aga sizing tundus lihtsalt täpselt drawd ja sellel flopil oli ziljon drawd.

              Mulle ei meeldi mitte 3betitud pottides ühe paariga selliseid calle teha, liiga tihti vaatab set vastu, aga see board brickis praegu nii ilusti ära ning see on väga hea reg ka, kes on kindlasti sellex võimeline ja sizingud olid suht obv'i sätitud.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #2197
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Halb jooks jätkub, juba teist korda see kuu 3k$ päev, kui olex võind 4k$ päev olla, krt küll ma ütlen :D

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #2198
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  See on tõesti üks super halb jooks :D

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #2199
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Krt, kus nüüd on alles volüümi hakanud andma. Ulme. :P

                    Aga graafik on ILUS! Tubli!

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2200
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Kui ärkan kuskil öösel kella 1-2 vahel ja 4-5st lauda istun, siis jätkub laudasi niikauaks, et kuidagi ei suuda lõpetada. Ligi 855 minutit mängisin täna kokku, kella 13 ajal oli serveri restart 30 min, mõtlesin rohkem mitte mängida, aga haiged 3 fishiga NL400 ja 200 lauad tekkisid kohe algul ja ei saanud istumata jätta, läks siis umbes kella 5st hommikul kuni õhtu seitsmeni see sessioonik.

                      Viimased kuud halva jooksuga on sitt motivatsioon olnud ja pole juba 2 kuud vist üle 100h saanud, isegi 85h jäi vist püüdmata. Kuigi see kuu on ka suht palju täiesti vabu päevi olnud, kus lihtsalt ärkamisest alates suht väsimus peal olnud ja ei hakanud üldse laudadesse istuma, siis osad pikad sessioonid on päris heasse tundide graafikusse mind hetkel seadnud ja kui jaanipäeva aeg liiga pikalt ringi ei rända, siis on lootus tubliks kuuks !

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #2201
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                        Halb jooks jätkub, juba teist korda see kuu 3k$ päev, kui olex võind 4k$ päev olla, krt küll ma ütlen :D

                        Must be nice.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #2202
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Pärast kahte viimast kuud on tõesti, jääks nüüd püsima ka tükiks ajaks selline värk, mitte, et ülehomme jälle 2k auku vms.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #2203
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Kuule kas trio NL200-400 on actionit ka üldse? Kui jah, siis ilmselt ainult õhtuti? Mitu lauda kokku saad, kus oleks ka 1-2 vaala?

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #2204
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Õhtusest ajast ei tea midagi, aga pakun, et seal saab 6maxi laudasi vabalt. Olen vahest hakanud lihtsalt hommikuti kui Starsis sessioon suremas on ja 2-5 ulme lauda, mida kinni ei suuda panna, siis uurin Trio lobby veidi ja võtan 2-3 6maxi kõrvale. Ning ei pelga seda 6Maxi üldse oma väikese Trio rolliga, sest tase on lihtsalt OMGLOL. Iga kord kui lauda istun, siis kingitakse uskumatult ja enamus regse, keda seal näen, istuvad lauda ja mõne aja pärast on nad lauas 5-6BI'ga. Hommikusel ajal tihti pmst NL200-NL1000 mingi 2-6 lauda üldse eksisteeribki. Ja kui vahest mõni FR laud kokku tuleb, siis OMG, mul on mõned lehed tagasi siin pilt, kus oli reaalselt 7 fishiga NL200 FR laud ning need ei olnud miskid 26/5, vaid tõelised fishid.

                              Eile olid ka hommikul 2 FR lauda, mõlemas olid 2-3 fishi ning vabu kohti on ka tihti lauas enamuse ajast, iga kell saab mõni fishker juurde istuda.

                              Tegelt on Trio soft praeguseks juba täiesti mängitav ning kui 6maxi NL100-NL400 ntx mängida, siis võix vist täitsa vabalt 40-60k käsi kuus mängida ja võimalik, et naeruväärselt kõva tulemust näidata. Ning kuna currency on Eurides ka, siis on dollarimõistes need limiidid veel veidi kõrgemad.

                              Graph, mis ma see aasta vaikselt 2-4 korda kuus hommikuti olen PS'i laudade kõrvale Trios tinistanud peamiselt NL200-NL400, dollarites on see üle 5k$ :)


                              + Rakeback veidi üle 300 Euri :D

                              Lisaks, see on 90% 6Max ning varem olen korraliku 6max volume näidanud ainult NL25 ja sedagi miski 60k kätt, vahest PS'is olnud üxikud kõrgemad 6Maxi lauad kõrval, kui mõni FR vaal 6maxi lauda põgenenud.
                              Last edited by RudiTurbo; 20.06.13, 08:59.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #2205
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Haha nice graph :)
                                Lihtsalt olen täheldanud, et TB microlimiitides on kohutav regfest ja fishe praktiliselt pole. Hommikul ja lõuna ajal on raske mingeid laudugi saada. Õhtuti on actionit.

                                Comment

                                Working...