Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas
22 kuuline plussiseeria saigi siis lõpu

Eelviimane sess oli almost comeback, aga FUUUU. Pmst 2x NL600 AK vs KK jäi miinust, mis näruse 800 NL600 käe jooksul juhtuma pidid. Seega pole hullu, kuna üldiselt oli päris kohutav jooks ja ega ma ise ka kõige targem tegelane pole laudades olnud.
bb'des oli ka vahepeal ainult 60bb puudu, kuigi mingi erinevus on laptopi ja desktopi graphide vahel, pärast kokku importimist, deski peale käis graph bb'des plussis ära isegi
Mai kuu eesmärk on NL600's mitte flipata SCOOPis LIFE HEATER saavutada !
22 kuuline plussiseeria saigi siis lõpu

Eelviimane sess oli almost comeback, aga FUUUU. Pmst 2x NL600 AK vs KK jäi miinust, mis näruse 800 NL600 käe jooksul juhtuma pidid. Seega pole hullu, kuna üldiselt oli päris kohutav jooks ja ega ma ise ka kõige targem tegelane pole laudades olnud.
bb'des oli ka vahepeal ainult 60bb puudu, kuigi mingi erinevus on laptopi ja desktopi graphide vahel, pärast kokku importimist, deski peale käis graph bb'des plussis ära isegi

Mai kuu eesmärk on NL600's mitte flipata SCOOPis LIFE HEATER saavutada !
8
8
5
Comment