[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2071
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Krt, aitab sellest bluffimisest ja ettekujutamisest, et kõik mind iga käsi bluffivad !

    Eile oleks vist juba täitsa ok sess tulnud, kui oleks rahulikult oma rida ajanud, aga ikka oli vaja siin ja seal retard olla.

    Kuigi jah, sessi suurim käsi tuli ka, siis kui olin out of line. Jumala tighti 3betiga vend pani mulle juba kolmanda vs UTG openi 3beti sealsamas lauas, mõtlesin, et nussib mind ja üritan pre maha võtta, ei õnnestunud muidugi, aga õigus oli mul ja sai kätte makstud mõnusalt.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $6.00 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($600)
    UTG ($681.46)
    UTG+1 ($638.30)
    Hero (MP1) ($600)
    MP2 ($616.52)
    MP3 ($727.04)
    CO ($740.26)
    Button ($222)
    SB ($178.86)

    Preflop: Hero is MP1 with 9, 9
    2 folds, Hero bets $15, 1 fold, MP3 raises to $45, 4 folds, Hero raises to $97, MP3 calls $52

    Flop: ($203) 2, J, 3 (2 players)
    Hero checks, MP3 bets $51, Hero calls $51

    Turn: ($305) A (2 players)
    Hero checks, MP3 checks

    River: ($305) 9 (2 players)
    Hero bets $150, MP3 raises to $579.04 (All-In), Hero calls $302 (All-In)

    Total pot: $1,209 | Rake: $2.80

    Results below:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #2072
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Imesin maksimaalselt ära

      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $250(BB) Poker Stars
      SB ($6,780)
      BB ($8,697)
      UTG ($2,940)
      UTG+1 ($13,636)
      UTG+2 ($5,008)
      MP1 ($2,509)
      MP2 ($4,380)
      Hero ($8,627)
      BTN ($2,483)

      Dealt to Hero Q A

      fold, fold, fold, MP1 raises to $2,479 (AI), fold, Hero raises to $8,597 (AI), fold, fold, fold

      FLOP ($5,603) T J 8

      TURN ($5,603) T J 8 9

      RIVER ($5,603) T J 8 9 5

      Hero shows Q A
      (Pre 50%, Flop 68.2%, Turn 100.0%)

      MP1 shows A Q
      (Pre 50%, Flop 31.8%, Turn 0.0%)

      Hero wins $5,603

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #2073
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        Kas NL1000-ga tegu?
        Mis pidid olema MP1 näitajad või noted, et AQ-ga ai vastu võtta?

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #2074
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Algselt postitas rrrr Vaata postitust
          Kas NL1000-ga tegu?
          Mis pidid olema MP1 näitajad või noted, et AQ-ga ai vastu võtta?
          Mingi suvaline donkament ju

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #2075
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Comment

            • bauss
              Grinder
              • Sep 2009
              • 737

              #2076
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Algselt postitas rrrr Vaata postitust
              Kas NL1000-ga tegu?
              Mis pidid olema MP1 näitajad või noted, et AQ-ga ai vastu võtta?
              oleks ilmselt pidanud vähesema rahaga istuma lauda (näiteks 200 või 400 eurot) et mitte kõike korraga ära kaotada.
              ja ma usun, et ta ise ei saa ka aru miks ta kahe erineva kaardi (antud juhul A ja Q) all-ini läks!!!

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #2077
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                live kaardid

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #2078
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  lol, mis mul viga on ? Kuu otsa selliseid asju lampi teinud

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

                  saw flop | saw showdown

                  CO ($200)
                  Button ($355.65)
                  SB ($96.88)
                  Hero (BB) ($243.80)
                  UTG ($73.68)
                  UTG+1 ($203)
                  MP1 ($90.80)
                  MP2 ($312.97)
                  MP3 ($149.68)

                  Preflop: Hero is BB with 9, 9
                  3 folds, MP2 bets $6, 4 folds, Hero calls $4

                  Flop: ($13) 2, 4, 7 (2 players)
                  Hero checks, MP2 bets $8, Hero calls $8

                  Turn: ($29) 10 (2 players)
                  Hero bets $17, MP2 raises to $60, Hero raises to $103, MP2 calls $43

                  River: ($235) A (2 players)
                  Hero bets $126.80 (All-In), MP2 calls $126.80

                  Total pot: $488.60 | Rake: $2.80

                  Results below:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Ma ei tea, mis mu mindsetiga juhtunud on, ma pole isegi downswingis, kuigi jah, jooks on päris crap see kuu olnud. Eelmise aasta alguses oli mul parim mindset üldse, mitte üxki asi laudades ei suutnud mind ärritada.

                  Olen enda arendusega ka väga vähe tegelenud viimasel ajal, Aprillis tuleb CR'i konto kah vist taaselustada ning taas targemaks saama.

                  Comment

                  • totaldonk
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 914

                    #2079
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    selles asi ongi, kogu aeg peab enesearendusega tegelema muidu ununeb.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2080
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      BAAAAAH, vend tankis mingi üle minuti enne kui callis, suckout olex nice olnud
                      Sunday Milku oli see siis


                      Grabbed by Holdem Manager
                      NL Holdem $1,000(BB) Poker Stars
                      SB ($17,110)
                      BB ($79,020)
                      UTG ($12,605)
                      UTG+1 ($19,528)
                      UTG+2 ($41,957)
                      MP1 ($87,150)
                      Hero ($34,164)
                      CO ($23,252)
                      BTN ($45,495)

                      Dealt to Hero T 9

                      fold, fold, fold, fold, Hero raises to $2,350, fold, fold, fold, BB calls $1,350

                      FLOP ($6,100) 6 2 7

                      BB checks, Hero bets $2,876, BB raises to $6,752, Hero calls $3,876

                      TURN ($19,604) 6 2 7 3

                      BB checks, Hero bets $24,962 (AI), BB calls $24,962

                      RIVER ($69,528) 6 2 7 3 Q

                      Hero shows T 9
                      (Pre 43%, Flop 24.7%, Turn 18.2%)

                      BB shows K 5
                      (Pre 57%, Flop 75.3%, Turn 81.8%)

                      BB wins $69,528

                      Flush drawde vastu tegelt check back turn ja Bet river olex vist parem olnud, sest paljud enam FD'd ei foldi prolly siiski

                      209 kätt : 24,2/19,3 3Bet oli 12.9, suht tubli agressor olin täna, vahepeal sain küll mõnusalt just laua kõige tightimatelt vendadelt 3bette igale openile ja stack tükkaega kahanes ning siis kui monsterid tulid, siis sain blinde, aga 3betid täna väga palju vasturünnakut ei saanud isegi.
                      Last edited by RudiTurbo; 31.03.13, 23:31.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #2081
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        sick call, see SM?

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #2082
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          sick call, see SM?
                          Sunday Miljunsik yep

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #2083
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Kõige rohkem käsi, mis ma tükk aega kuu jooksul mänginud olen, 147h tuli ka kokku. Kuu algus oli eriti võimas tempo, lõpp vajus natuke ära ja viimane nv jäi kahjuks üldse kasutamata. DAMN WOMEN !



                            NL200 on olnud põhilimiidiks ja seal on olnud väga pask jooks ning olen ka spewinud nagu ahv, 40k käe peale jäi NL200 miinusesse |:

                            Vahest kui olid paar vaalast lauda PS'is jäänud, võtsin ka mõned NL200 Triobeti 6maxi lauad lõbux kõrvale ja mängisin very loose agressive ja enamus asjad kuidagi õnnestuvad Triobetis


                            1200$ väärtuses VPP'si tuli ka, seega kõige hullem tulemus polegi, aga 150h'st lootsin siiski rohkemat |:

                            Turniirides üx Sunday Millioni deep run hoidis pinnal, ülejäänud turniirid olid coolerimeri ja ei õnnestunud väga midagi.

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #2084
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              ca 50k käe peal lõi kerge vibra sisse :D

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #2085
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Pmst 1 laud oli selle eest vastutav, see oli see NL1k Eurilaua vaal, kes peaaegu oleks mu kuu päris perse keeranud :]

                                Comment

                                Working...