Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas
Ma nillin neid õhtuseid late night turbosi kah, ma suht vihkan neid esimesi leveleid nagunii, kus ainult crackitakse, turbodes saab juba suht varakult päris palju käsi monsteriteks pidada ja olen online ka tihti suht suured stackid kokku ajanud turbodes. Peaaegu iga õhtu siin Corinthias mingi turbo. Mõnus lifti astuda ja mängida.
Kaheksandal on Eureka ja EPT ME vendade party koos ühiselt, sinna ehk lähen, kuigi samal õhtul on deep stack hyperturbo õhtul krt :D Aga samas 10 minutiste levelitega võib see ikka päris ruttu läbi saada.
Ma nillin neid õhtuseid late night turbosi kah, ma suht vihkan neid esimesi leveleid nagunii, kus ainult crackitakse, turbodes saab juba suht varakult päris palju käsi monsteriteks pidada ja olen online ka tihti suht suured stackid kokku ajanud turbodes. Peaaegu iga õhtu siin Corinthias mingi turbo. Mõnus lifti astuda ja mängida.
Kaheksandal on Eureka ja EPT ME vendade party koos ühiselt, sinna ehk lähen, kuigi samal õhtul on deep stack hyperturbo õhtul krt :D Aga samas 10 minutiste levelitega võib see ikka päris ruttu läbi saada.
TC
Comment