[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #1561
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Saksast tuues on suur vahe sees, aga kindlat autot on raske tooma minna. Kui minna kasumit teenima, siis igalt platsilt leiab midagi turuhinnast kõvasti odavamat. Näiteks mingi pamperikõksuga keskklassi sedaan, mille remont 1K ja hind 3k odavam.

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #1562
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
      Hommikul just pasundas, et Amserv pakub teenust saksast auto toomisele mobile.de kaudu. Teenus oli ming 699€ ja mingi garantii vist sai ka nende poolt mõneks ajaks.
      Amservi garanti on nagu ta on. Mul läks 45k hooldus veits üle, mingi garantiijupp ütles üles. Amserv võttis auto sisse, õhtul ütles, et garantii ei kehti ja kõik tööd kliendi raha eest. Lisaks veel tuleb kohe diagnostika eest maksta. Kui ei sobinud, siis üteldi, et enne autot tagasi ei saa. Politseiga ähvardades siiski sai. Teise ametliku esindaja juures tehti tööd ära ja üteldi, et väike hooldusvälba ületus ei määra garantii osas midagi. Nii et loota Amservilt mingile kasutatud autole garantiid oleks vist optimistlik.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #1563
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        no eks nad kuu või 2 annavad vast, aga iga ettevõte vaatab kuidas oma nahka paremini säästa ning võimalikult palju kliendi kaela suruda. Firma enda strateegia valik kas tahetakse kliendile vastu tulla ja võibolla hiljem äkki veel mõne auto maha müüa või siis kliendile pettumust valmistada.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1564
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Algselt postitas lennuk Vaata postitust
          kui kevadel nagunii uuesti vahetama hakkad siis milleks sellist raha ajutise masina peale kulutada ?
          siis hakka jälle müüma ja siis ei saa vajalikku hinda ja tõesti kui juhtub ,et midagi katki läheb siis võib häving olla tummine.
          Nõustun. Mõtekam vanaga kevadeni ära sõita. Muidu see 530d pidigi kõige töökindlam ja parem variant olema e39 seas. Aus masin. :)

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #1565
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Ei nõustu. Tuleb mõelda, et kõik läheb hästi, mitte sitasti. Ainuke jama võib see olla, et seitsmestest üldjuhul väiksematesse ei taheta istuda.

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #1566
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Ei nõustu. Tuleb mõelda, et kõik läheb hästi, mitte sitasti. Ainuke jama võib see olla, et seitsmestest üldjuhul väiksematesse ei taheta istuda.
              Sellist masinat raske müüa ka. Kui kevadel juba uut tahad, siis pead pmst kohe müüki panema ja võimalik, et ka paarikilose kaotusega arvestama kui kevadeks ostjat pole.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #1567
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Mind ka natuke üllatab kui paljud inimesed ostavad autosi selleks, et nad katki läheks :D

                Ässasi ka ju preflop minema ei viska, sest 20% on kaotamise võimalus :P

                Auto minek, välimus, mugavus , kütusekulu, korralised hooldused jne on kõik asjad, millega tuleb kindlasti arvestada. Aga see, et KUI mul käigukast läheb vms, see on ainult väike võimalus ja risk. See ei ole midagi kindlat. Jah, tõesti, kui ostad kogu oma hingeraha eest sellise auto, siis tuleb see faktorina arvesse võtta, aga minusuguse BR niti jaoks, kellel kroonides kuue nulliga aasta tulemas, kui veel natuke heaterit antakse, siis mingi 3k remont would suck, aga would not kill.

                Aga jah, ma pole veel siiski otsuseni jõudnud, kuid isu millegi uuema ja ägedama järele on suur, et ei ole enam väga kannatust, 535d ostaks intsa, aga selle auto ostaks pikemaks ajaks , seega tahaks natuke suuremat valikut kui 3 autot kogu Eesti peale ja kui proovima lähen, siis peab olema kohe holy shit I Love this car effect. See, mida proovimas käisin, tundus olevat suht heas korras, aga kuskilt jäi mingi OMG hetk puudu :P

                Comment

                • jarlop
                  FPP Pro
                  • Sep 2009
                  • 241

                  #1568
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Saksast tuues on suur vahe sees, aga kindlat autot on raske tooma minna. Kui minna kasumit teenima, siis igalt platsilt leiab midagi turuhinnast kõvasti odavamat. Näiteks mingi pamperikõksuga keskklassi sedaan, mille remont 1K ja hind 3k odavam.
                  Ei ole midagi raske, eeltöö teed eestis ära ja saksas 5seid diisleid palju.

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #1569
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Saksast tuues on suur vahe sees, aga kindlat autot on raske tooma minna. Kui minna kasumit teenima, siis igalt platsilt leiab midagi turuhinnast kõvasti odavamat. Näiteks mingi pamperikõksuga keskklassi sedaan, mille remont 1K ja hind 3k odavam.
                    Autosid tuues teenitakse ikka käibemaksu pealt, mis jäetakse maksmata. Lõviosa inimesi teevad ikka nii. Autode kokku klopsimine pigem selline Leedu teema.

                    Aga Rudile, pigem soovitan Saksast tuua või lasta tuua.
                    Last edited by kollane; 24.10.12, 19:16.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #1570
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                      Kui see auto nüüd mõne tuttava oma olnud või keegi teab rääkida, et sellel kohe käigukast või mootor minemas, siis rääkigu kohe välja või muidu saab sellest minu aastalõpu preemia järgmise nädala algusest

                      http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1086156

                      LIKE A BOSS!
                      BMW seitsmes seeria jms. on siiski tagaistmel sõitmisele orienteeritud, rooli taga istumiseks on imo siiski hoopis teised masinad.

                      Kui autojuht juba palgatud või silmapiiril, siis hea valik.

                      Comment

                      • albinar
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2010
                        • 346

                        #1571
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Ühte võin öelda kui preagu mingi korraliku ja lisade rohkem seitsmese ära ostad. Ega siis sa enam kevadel seda viiest ei taha.

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #1572
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                          Kui see auto nüüd mõne tuttava oma olnud või keegi teab rääkida, et sellel kohe käigukast või mootor minemas, siis rääkigu kohe välja või muidu saab sellest minu aastalõpu preemia järgmise nädala algusest

                          http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1086156

                          LIKE A BOSS!
                          "Kuulutus ei ole aktiivne"
                          rabasid ära juba?

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1573
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Algselt postitas albinar Vaata postitust
                            Ühte võin öelda kui preagu mingi korraliku ja lisade rohkem seitsmese ära ostad. Ega siis sa enam kevadel seda viiest ei taha.

                            Kuna see auto on nagu vaal ning see 190kw'ne mootor seda keret vaevu kiiremini edasi liigutab , kui mu vana viiest, siis olen suht kindel, et tahan for sure. Ma ostaksin üldse hoopis kuuese , aga autol vaja praktilisust ka ikka ning see 535d ongi üx praktiline rakett :D Sõbrad mahuvad ka ilusti autosse ning saab ühest kohast teise ilusalt, kiirelt, odavalt ja mugavalt.

                            Ei rabanud veel midagi, seal tuleb vahepeal auto24'le pappi kõhida, et kuulutus aktiivsena püsiks

                            Comment

                            • bauss
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 737

                              #1574
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              mis hinnaga 535d on hetkel? (see mida vaatad)

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #1575
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Alates 14k Eurist on hetkel Eestis hinnad

                                Comment

                                Working...