[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1516
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Bookisin Praha piletid ära.
    3.dets Tallinn-Varssavi-Praha
    15.dets Praha-München-Tallinn

    £189.80 ehk ca 234€ - täitsa norm diil.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1517
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Kas Winter Festivali jõuab ikka kinni panna selleks ajaks kui lennuk läheb?

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #1518
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        Ma usun küll, sest ME ja Highrolleri finaalid algavad 2.dets kell 12.00

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1519
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Aga GSOPi viimane päev algab ju alles 15ndal, kuidas Sul lennuk juba 15? :D

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #1520
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Nagu ma olen aru saanud, siis paljud pokkerimängijad võtavad tagasilennu samale päeval, mil toimub Final Day.

            Saad isegi aru, et FTsse raske pääseda ning suurema tõenäosusega langetakse ennem välja.
            Niisama tühja panek ning hotelli ööd plekkida on kah mõttetu, sest hotelliööd jäävad tihtipeale 50-100€ vahele.
            Ja juhul, kui saadakse FTsse, siis rahad on juba nii tummised, et uus lennupilet + hotelliöö on köömes

            Kokkuvõte: gamble :D

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #1521
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Universumile tuleb ikka välja saata mõttelained, et lähed seda turniiri kinni panema, mitte, et oled FT ajal lennukis lol.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #1522
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                :D

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1523
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  Tänapäeva full ring :D

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (7 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  Hero (UTG) ($110.84)
                  MP1 ($100.39)
                  MP2 ($36.68)
                  CO ($132.92)
                  Button ($100)
                  SB ($109.19)
                  BB ($106.03)

                  Preflop: Hero is UTG with K, K
                  Hero bets $3, 5 folds, BB calls $2

                  Flop: ($6.50) 3, K, A (2 players)
                  BB checks, Hero bets $4, BB calls $4

                  Turn: ($14.50) 10 (2 players)
                  BB checks, Hero checks

                  River: ($14.50) 7 (2 players)
                  BB bets $7, Hero calls $7

                  Total pot: $28.50 | Rake: $1.28

                  Results:
                  BB had A, A (three of a kind, Aces).
                  Hero mucked K, K (three of a kind, Kings).
                  Outcome: BB won $27.22

                  Vastane oli jrockhaf

                  Comment

                  • bauss
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 737

                    #1524
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Comment

                    • SANGPOMM
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 479

                      #1525
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      see on küll 1 haigemaid käsi mida ma ülepika aja näinud olen. Lagi oleks kui sa oleks lahtiselt foldind flopil ja öelnd et tal AA :D a noh laud jooksis riveris sitaks ka...

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #1526
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        miks turni checkid seal?
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1527
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                          Tänapäeva Pokerstarsi full ring :D
                          FYP

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1528
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            miks turni checkid seal?
                            NIT vs NIT UTG vs BB, kuna mul KK, siis AK on unlikely ning ta pmst instafoldib turnis AQ ja AJ'i , 33 probably foldib pre või tankfoldib riveri kolmanda peale nagunii lol. Ainuke potitõmme on ka probably QJs.

                            Tänu sellele checkile saan riveris vahest veel vaevu mingi 5$ bettida ja vb callib mind AQ AJ.

                            Peamine põhjus lihtsalt see konkreetne vastane, ärge muretsege, ei pea nüüd hakkama kogu Eesti rahvas seda turni NL50's checkima :D
                            Last edited by RudiTurbo; 11.10.12, 00:17.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #1529
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas



                              Suht selle sama stacki suurusega 15mill pot ei tulnud 3way potis 48% equitiga flush draw ära ja jäin monster chipleadi asemel shorteriks, siis tuli mitu flipi kaotust veel ja 21 out of 6784 ghpffffffff. Esikoht saab 7.8k$

                              Üx teine rebuyka oli ka , seal oli ka top4 stack out of 100 tulemas AK vs AQ, aga nope, AQ omanik mängib praegu rahulikult 6 viimase hulgas.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #1530
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Tra, mingites miniturniirides teen unreal rune, käed peavad ja värki, täna UKIPT juba põskes 99 vs AKs, Sunday Warm upil sain 40k stacki, siis tulid unreal käed ja lõpux A9s vs A7o kotti, 109$ turniiris sain AA vs QQ vs AK pre all in normi stackiga, river Q ja nüüd Sunday Millionis laua vaala vastu J77 flopil KK vs JT rahad sisse, river J lol, FCKUKUKUK!!!

                                NL400 on ka see kuu toredaid rivereid pakkunud, ghhh, madalad limiidid hiiteris, kõrgemad limiidid nii turniirid kui cash kepivad näkku |:

                                Comment

                                Working...