Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]
HEM'i järgi ei ole midagi uurinud, aga seda olen tundnud lihtsalt hommiku fishiste laudadega, vahest on 14 lauda lahti ja 10 sekundit vaikust lol, mõtlen, et sain disconnecti vms heh :)
NL25 mängisin vahest hommikuti 20 laua kanti, sest tõesti olid lauad nii aeglased, enamus potid olid multiway postflop fishimised.
Algselt postitas Pahvak
Vaata postitust
NL25 mängisin vahest hommikuti 20 laua kanti, sest tõesti olid lauad nii aeglased, enamus potid olid multiway postflop fishimised.
, J
, J
Comment