[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #481
    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Päris julm, mu roheliste sessiionide rekordseeria on endiselt jätkumas!

    Aga täna läx napilt, alguses sain kaks korda kaheksate setiga kanni, ühel korral trappisin top setiga nii kenasti, riverisse lendas Q ja obv QQ'd trappisin SO BEAUTIFULLY!
    Siis juhtus veel selline asi, et AA vs AA , mul mustad ässad ja flop tuli 3 ärtut ja suht mingi KQx, mõtlesin, et olen juba suht drawing dead, aga hoopis neljas ärtu riveris hävitas mu :)
    KK vs KK oli ka veel täna lisaks, see tuli ikka split õnnex!

    Käisin siis -400$ ära juba, aga lõpetasin siiski +200$ ning täna lasin pidevalt kuskil 16-20 lauda :)
    Lõpus keerasin veel ühe JJ käega perse, käsi arenes kuidagi sitasti ja board jooxis ka rigged ning maxin fishi ässad kinni lihtsalt.

    Igatahes päris hea, eile ja täna lasin ikka suht palju laudu ja vahepealne vähemate laudadega mängimine ajas mängu nii paika ja nii hea enesekindlus hetkel, vb isegi on mul lootust saada mingiks NL100 megagrinderiks, kuid BR nii suur juba, et väixed NL200 mõtted käivad peas.

    Aga jah, autot on ka vaja ja teen varsti Bemmi cashouti kah ära kui boonused nüüd vabanevad ja siis vaatab kui edukalt järgmised kuud NL100's lähevad :) Järgmisest aastast võix algusest peale juba NL200 reg olla küll!

    Comment

    • pohhui
      Julm Donk
      • Jul 2009
      • 91

      #482
      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

      Mis bemmi osta plaanid?

      Comment

      • StripPoker
        Grinder
        • Sep 2009
        • 609

        #483
        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

        ;D

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #484
          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

          Algselt postitas pohhui
          Mis bemmi osta plaanid?
          E39

          Comment

          • CTXrix
            Grinder
            • Oct 2008
            • 689

            #485
            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

            Kui bemm ära tuleb, siis pead oma threadi pealkirja muutma - jääb ju ainult "Rudi Miljonäriks" Edu!

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #486
              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

              Algselt postitas CTXrix
              Kui bemm ära tuleb, siis pead oma threadi pealkirja muutma - jääb ju ainult "Rudi Miljonäriks" Edu!
              ei tea kas ma peaksin panema oma topicu pealkirja ka oma eesmärgi.. unelmate maja mere ääres..

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #487
                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                Nime järgi pidanuks ikka varem miljonäriks saama ja siis bemmile hakkama mõtlema, Rudi Sul proriteedid paigast ära :)

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #488
                  Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                  kaks ühes oleks old kui sa millise bemmi ostaksid:-D

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #489
                    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                    Osta siis ikka parkimisanduritega ;:) .. Sool teeb talvel neile nii palju head :) Mul täna üks läks jälle . 1,8k .. cya :)

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #490
                      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                      Kolmapäeva õhtul cashi ei taha, alati kahetsen kui laudadesse istun.

                      Tegin odavaid tournasi, tra kui haiged need ikka on. 4 korda sain kotti Ax kõrgem vs Ax madalam preflop all in kui oli just ülisuur pot tähtsas tourna faasis, nii putsis ikka , no ma ei saa aru kuidas see variatsioon alati nii putsis on seal tournades, järjest tõmmatakse no blää.

                      Mõned tõmmasin täna isegi ka, kuid obv need olid mingid kõvasti vähemolulisemad väixemad potid!

                      Aga kolmapäeviti on odavam mõned odavamad tourneid põske saada, kui cashis -500$, nii, et peab rahule jääma :D

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #491
                        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                        Tra, viimane 6maxi tourna veel 88 vs A7s kotti.

                        Tra kui hea laud oli, kaks ulme venda 45/30 seppa olid enne mind, aga no kui ära ei tule, siis ei ole midagi teha.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #492
                          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                          Täna siis lõppes mu rekordseeria, 18 sessiooni järjest suutsin võita, täna saadeti kahurvägi peale.

                          KK vs AA 2 korda
                          QQ vs AK pre all in
                          KK vs QQ pre all in
                          AK vs überfishi AT A high flopil all in, river T
                          QQ vs KK blindide battle
                          AK vs AA blindide battle
                          Set over set kah ning siis oli veel lisaks muid suckoute

                          Nii, et täna oli lootusetu, jäi lõpux -400$ siis, aga rekordkuu on siiski :)

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #493
                            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                            Palju bb/100 on ja mis sample? :)
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #494
                              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                              Mix classi ei tulnud kiilakas?

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #495
                                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                                Ei öelnudki, et juba kohe tulen, mul sõber oli tööl :P

                                Aga see 330 on mõnus BI, millalgi kindlasti peab selle Classicu järgi proovima.

                                Just eile tõmbasingi kiilakaks muide ;D

                                Comment

                                Working...