[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #421
    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Panen siia üles käed kohtumisest minu lemmik fishiga ever.

    95.2/52.4 3Bet % 37.9

    Tänu sellele, et mul jäi silm sellele dongile peale ning panin laua kohe kõrvale, siis suutsin Temalt kõige suurema kasumi lõppkokkuvõttes teenida, teised regularid tegid tema vastu ikka suht paska mängu kohati!

    Käed siis kronoloogilises järjestuses

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Button ($181.55)
    Hero (SB) ($100)
    BB ($214.30)
    UTG ($221.45)
    MP ($129.80)

    Preflop: Hero is SB with 9, 9
    1 fold, MP bets $4, 1 fold, Hero calls $3.50, BB raises to $18, 1 fold, Hero raises to $60, BB calls $42

    Flop: ($124) 5, 8, 3 (2 players)
    Hero bets $40 (All-In), BB calls $40

    Turn: ($204) Q (2 players, 1 all-in)

    River: ($204) K (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $204 | Rake: $2

    Results:
    Hero had 9, 9 (one pair, nines).
    BB mucked 10, A (high card, Ace).
    Outcome: Hero won $202


    Nii, selle käe ajax oli juba lauas mäng hoopis muutunud, üritati selle venna vastu odavaid floppe näha ning kuna Ta instaminraises peaaegu kõik käed, siis oli speculatiivsete kätega hea liigutus mul limpida enne Teda
    Ja selles käes tuli siis dreamflop ja omg mis call ja omg mis suckout, tõmbas hetkeks nii tilti ära!

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP ($181.55)
    Hero (Button) ($202)
    SB ($114.30)
    BB ($221.45)
    UTG ($125.80)

    Preflop: Hero is Button with 9, 10
    1 fold, MP calls $1, Hero calls $1, SB bets $3, BB calls $2, MP calls $2, Hero calls $2

    Flop: ($12) Q, J, 8 (4 players)
    SB bets $5, BB calls $5, MP raises to $24.50, Hero raises to $199 (All-In), SB calls $106.30 (All-In), 2 folds

    Turn: ($264.10) A (2 players, 2 all-in)

    River: ($264.10) 2 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $264.10 | Rake: $2

    Results:
    Hero mucked 9, 10 (straight, Queen high).
    SB had K, 10 (straight, Ace high).
    Outcome: SB won $262.10


    Jätkasin variatsiooni rohket strateegiat selle venna vastu, sest oli teada, et mees on Any two ja AQ'ga saab siin kõvasti paremini raha sisse, kui lihtsalt coinflipi seisus!

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG+1 ($100.35)
    MP1 ($100)
    MP2 ($162.60)
    MP3 ($110.75)
    Hero (CO) ($100)
    Button ($274.75)
    SB ($100)
    BB ($123.30)
    UTG ($122.30)

    Preflop: Hero is CO with A, Q
    5 folds, Hero bets $5.25, Button raises to $9.50, 2 folds, Hero raises to $99.50 (All-In), Button calls $90

    Flop: ($200.50) 9, J, 7 (2 players, 1 all-in)

    Turn: ($200.50) A (2 players, 1 all-in)

    River: ($200.50) 7 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $200.50 | Rake: $3

    Results:
    Button mucked K, J (two pair, Jacks and sevens).
    Hero had A, Q (two pair, Aces and sevens).
    Outcome: Hero won $198

    Järgmine käsi lihtsalt nuts, flop oli täiesti ebaoluline, tuli shoveda any flop, sest fold to 3Bet on Tal 0% fold to 4Bet 17% ning kui Tal A, siis good luck to him! :)

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($100.35)
    UTG ($145.50)
    UTG+1 ($162.60)
    MP1 ($110.75)
    Hero (MP2) ($198)
    MP3 ($140.25)
    CO ($100)
    Button ($121.80)
    SB ($109.30)

    Preflop: Hero is MP2 with K, K
    3 folds, Hero bets $4, MP3 raises to $7, 4 folds, Hero raises to $72, MP3 calls $65

    Flop: ($145.50) 3, A, 7 (2 players)
    Hero bets $126 (All-In), 1 fold

    Total pot: $145.50 | Rake: $3

    Results:
    Hero didn't show K, K (nothing).
    Outcome: Hero won $142.50


    Ning viimane käsi kah easy game, tüüp reloadis veel 70$ pärast seda ja kõikus seal vahepeal isegi üle 100% taas, kuid jättis 3Bettimist veica vähemaks kah ja ei õnnestunud enam ühtegi premiumit saada millega Teda veelkord shoveda :)

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    CO ($100)
    Button ($167.10)
    SB ($100)
    BB ($100)
    Hero (UTG) ($255)
    UTG+1 ($62.45)
    MP1 ($100)
    MP2 ($162.80)
    MP3 ($107.30)

    Preflop: Hero is UTG with K, K
    Hero bets $4, UTG+1 raises to $7, 7 folds, Hero raises to $255 (All-In), UTG+1 calls $55.45 (All-In)

    Flop: ($126.40) 2, 6, Q (2 players, 2 all-in)

    Turn: ($126.40) 4 (2 players, 2 all-in)

    River: ($126.40) 3 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $126.40 | Rake: $3

    Results:
    Hero had K, K (one pair, Kings).
    UTG+1 mucked Q, 10 (one pair, Queens).
    Outcome: Hero won $123.40

    Lõpux jäin siis Tema vastu plussi 205$, sain selle suckoudi raha õnnex ise tagasi ja ei läind teiste regularide kätte! Aga nii palju sain Talt tagasi ainult sellepärast, et jäin Tema stiili hoolega jälgima, ja oskasin 99 ja AQ'ga Tema vastu stackid sisse ajada :)

    Comment

    • tdx
      Grinder
      • Oct 2008
      • 768

      #422
      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

      Ägedad käed. KK'ga võiks seda floppi inducemise eesmärgil chekkida, kuna ta prolly shoveb kõike, aga sinu shovet ei pruugi callida.

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #423
        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

        Ma mõtlesin ka just, et see KK shove flopil oli halb valik vist. Alla A ei taha callida seal isegi see donk, aga checki peale shoveb vast ise bluffiks.

        Comment

        • mihkel88
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 140

          #424
          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

          wow, et ka nl100 veel selliseid leidub :D

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #425
            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

            Ta polnud eriti suur bluffija, Ta oli räige station :) Nii, et pigem shove kui loota Temalt bluffi, teised regularid seal checkisid oma settidega tüübile ja jäid rahast ilma!

            Ja selliseid teadlasi seal NL100's ikka leidub , eile oli neid kuidagi väga palju teisipäeva kohta. Üx tüüp oli veel vägev, kus Bettisin välja flopil flush drawga, donk callis, regular tegi minraise, mmmm Thx for the odds easy call. Turnis flush kukkus ja bettisin kohe ise välja 30$, donk callis, regular callis. River oli kena A, mis minu käe juures ei muutnud midagi, lükkasin all ini, donk callis ja regular foldis. Donk oli siis tulnud flopist ja turnist kaasa A2'ga kui Tal oli bottom pair ning riveris siis sai kaks paari, rohvel!
            Kahjuks hiljem oli mul KK ja seda kätt mäletades ei suutnud ma Tema turni raise vastu seda maha panna ja andsin Ta setile suure osa raha tagasi!

            Üldiselt, mul vist suureks probleemiks ongi igasuguste suurte raiside ja overshovede callimine, Pot limitis on mul sick kena winrate , kuid NL'is olen vaevu üldse plussis! Samas tundub nagu lihtsalt kõik parem run satuks PL'i laudadesse, tihtipeale set% ka seal ülikõrge jne, aga dunno, peax tegema omale reegli, et suuri raise ei calli isegi agro donkide vastu. Usun, et olen hetkel NL100's ikka üx tõeline Payoff wizard :)

            Dunno, suur bet on tihti palju hirmsam minu jaox kui all in, vb on see kuskil inimloomuses, äkki peax ise suurte raiside asemel shovema hakkama settidega jne ;D

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #426
              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

              Oijah, sick kui palju see kuu 250$+ potte on ära imetud. Iga kord kui deepilt stackid sisse saan, tuleb suckout.

              AA vs QQ preflop all in, tuli juba naeratus näole kui seda regulari blindil nägin ja oma AA'd vaatasin, see tüüp on varem TT'ga mu vastu all inis käinud.
              Flop insta QJx, teadsin, et see halvem flop kui Kxx

              Sess jäigi siis mingi -200$, olex see pot minu poole kukkunud, olex selle kohutava kolmapäeva õhtu kasumiga lõpetanud!

              Ptsi!

              Ja tulgu kasvõi miinuskuu, selle kuu lõpuni teen kõik sessioonid NL100! Saan selle Supernova oktoobri alguses kätte, siis vaatan edasi, mis limiidis jätkan. Igatahes peax kindel olema, et NL100 ma stabiilselt kaotav lammas ei ole, aga winrate on väga vaevaline. Ilma tiltamiseta olex vb rahuldav winrate isegi!

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #427
                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                TRA, jälle tournamendis top20, vittu millal ma FT jõuan ja kinni panen selle asja.

                2803 hulgast 18's koht , tra noh!

                Esikoht saab 4.5k$

                FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUU


                PokerStars No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 8000/16000 Blinds 1600 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                saw flop | saw showdown

                MP3 (t385790)
                CO (t468191)
                Button (t1028570)
                SB (t400934)
                BB (t889576)
                UTG (t656178)
                UTG+1 (t178801)
                Hero (MP1) (t312003)
                MP2 (t396208)

                Hero's M: 8.13

                Preflop: Hero is MP1 with A, 10
                2 folds, Hero bets t34563, 3 folds, Button calls t34563, 1 fold, BB calls t18563

                Flop: (t126089) Q, K, A (3 players)
                BB checks, Hero bets t44562, Button calls t44562, 1 fold

                Turn: (t215213) 2 (2 players)
                Hero checks, Button bets t120000, Hero raises to t231278 (All-In), Button calls t111278

                River: (t677769) A (2 players, 1 all-in)

                Total pot: t677769

                Results:
                Button had Q, Q (full house, Queens over Aces).
                Hero had A, 10 (three of a kind, Aces).
                Outcome: Button won t677769

                Comment

                • Ajuvaba
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 634

                  #428
                  Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                  Algselt postitas RudiTurbo
                  TRA, jälle tournamendis top20, ***** millal ma FT jõuan ja kinni panen selle asja.

                  2803 hulgast 18's koht , tra noh!

                  Esikoht saab 4.5k$

                  FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUU


                  PokerStars No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 8000/16000 Blinds 1600 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  MP3 (t385790)
                  CO (t468191)
                  Button (t1028570)
                  SB (t400934)
                  BB (t889576)
                  UTG (t656178)
                  UTG+1 (t178801)
                  Hero (MP1) (t312003)
                  MP2 (t396208)

                  Hero's M: 8.13

                  Preflop: Hero is MP1 with A, 10
                  2 folds, Hero bets t34563, 3 folds, Button calls t34563, 1 fold, BB calls t18563

                  Flop: (t126089) Q, K, A (3 players)
                  BB checks, Hero bets t44562, Button calls t44562, 1 fold

                  Turn: (t215213) 2 (2 players)
                  Hero checks, Button bets t120000, Hero raises to t231278 (All-In), Button calls t111278

                  River: (t677769) A (2 players, 1 all-in)

                  Total pot: t677769

                  Results:
                  Button had Q, Q (full house, Queens over Aces).
                  Hero had A, 10 (three of a kind, Aces).
                  Outcome: Button won t677769
                  Rudikene, miks nii mängid sellist kätt? Nii ei saagi ju FT.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #429
                    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                    palun ütle parem liin.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #430
                      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                      Algselt postitas pikk28
                      palun ütle parem liin.
                      Ma vist checkiks flopi.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #431
                        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                        minu $0.02:


                        easy fold PF. Sellise stackiga sa ei saa mängida n-ö "top-paar käsi"(AT-AJ,KQ), eriti OOP, kuna midagi flopates ei lase su stack põhimõtteliselt kuskil foldida. Range'i balanseerimiseks võid sealt vabalt panna raise näiteks madalate pocketite, põhjusel, et neid käsi on lihtne dumpida peale cbetti(kuigi selleks on ka imo stack veidi väike - maitse asi vist).

                        Strateegia peaks seisnema puhtalt resteal kohtade otsimisel.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #432
                          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                          Ex ma pean viimase kolme laua coachingut võtma lenC'i , EstPatricku ja muude hittijate käest! Ma ei oska neid resteal kohtasi üldse leida, teoorias peax vist stealima loosemaid vendasi, aga need tulevad floppi vaatama ja siis on perse majas.

                          Muidu erinevalt eelmistest tournidest mängisin seekord AJ+ agressiivsemalt looseide vastu ja tegin mõned reraised positsioonis kahe fishi vastu ning see hoidis stacki kõvasti suuremana 3 lauda enne lõppu

                          Ning selle AT mängisin sedasi vastase pärast, sest see oli eelmises lauas minu lauas ning tüübil käis stack üles alla. Tegi igasuguseid trikke ja oli suur võimalus, et Tal seal any ace.

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #433
                            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                            m8-ga käib resteal ikka all in ja parimad re-steal kohad on ikka blindides

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #434
                              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                              Oijah, KK vs AA on iga päev mitu korda, aga kus minu AA vs KK'd on?

                              Ja siis mingi sepp tõmbab mulle 3 korda järjest 4Beti otsa, lõpux leian QQ, seekord on Ta UTG, asi niigi kahtlane. Saan stackid sisse isegi eesolles, aga no river obv A ja Tal AKo.

                              Lisaks tegin täna sitaks squeezimist, no mingeid unreal calle tehaxe. Nagu mul olex mingi ulme imidz vms. Loodetavasti mõne silmis tekkis täna tõesti mulle väike maniaki imidz ka ja tulevikus lõikan kasu sellest.

                              Aga kuu on peaaegu tagasi rock bottomis ning nüüd juba 900$ alla EV kah!

                              EDIT: Viimasel ajal mu päevik nagu leitsi omax muutunud, aga keegi peab vist Teda ju asendama kah!

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #435
                                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                                6-maxi pole vahepeal jälle proovinud? :)
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...