[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #406
    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    No tra, sellised hälvikud on lauas ja ei suuda kasumit teha.

    170$ stacki sai siis see väike open enderi hälvik, mina jäin käega 18$ kasumisse...

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (BB) ($183.20)
    UTG ($285.70)
    MP1 ($99)
    MP2 ($102.50)
    CO ($100)
    Button ($134.20)
    SB ($57.90)

    Preflop: Hero is BB with Q, Q
    4 folds, Button bets $2, SB calls $1.50, Hero raises to $10, Button calls $8, SB calls $8

    Flop: ($30) 3, 5, 4 (3 players)
    SB checks, Hero bets $17, Button raises to $124.20 (All-In), SB calls $47.90 (All-In), Hero calls $107.20

    Turn: ($326.30) 7 (3 players, 2 all-in)

    River: ($326.30) 8 (3 players, 2 all-in)

    Total pot: $326.30 | Rake: $3

    Results:
    Button mucked K, 5 (one pair, fives).
    SB had 6, K (straight, eight high).
    Hero had Q, Q (one pair, Queens).
    Outcome: SB won $170.70, Hero won $152.60


    4k kätt täna ei tekkinud ühtegi olukorda, kus võita kelleltki terve stack.
    Samas üx õnnestus endal ikka ära anda, AK 3Bet A92 flop, donk oli obv 22 setminenud

    Suured paarid peaxid teoorias siis 0.45% esinema, mul täna AA 0.24%, KK 0.34%, QQ 0.21%, JJ 0.39%

    Set% on mingi ulme 15% pidevalt, aga sitaks kasu kui reraisen 3way potis, tagant flatitakse, turnis on mast ja vastane all ini. Õnnex täna enam ei callinud vähemalt, nii tilt peal polnud.

    Peab vist happy olema, et ainult -40$ tänase runiga tulemus!

    Aga jah, nii palju pole ammu ära tõmmatud kui eile ja täna, ning lisaks kõik käed mis vastu peavad, board jooxeb ikkagi nii rappa, et lihtsalt ei saa valuet võtta!

    Tuli leitsi sarnane postitus, YES!

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #407
      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

      Algselt postitas RudiTurbo
      No tra, sellised hälvikud on lauas ja ei suuda kasumit teha.
      on jah ma kah maadeln nendega suudad ennast kuidagi kasvatada väikeste pottidega siis mingi hälvik tõmbab sulle haigelt suhkamisse

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #408
        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

        ruditurps r22gi selle live for speedi koha, et kuidas see regamine seal k2ib ja v2rki(A)

        just seda litsentsi v2rki ma m6tlen, et milleks seda vaja on jne

        ja panin selle m2ngu peale ffs mix see huisnimm ei lase mul pedaalne gaasiks ja piduriks panna?:O

        rool t66tab, aga pedaalid mitte ja igavene küna auto on ei taha üldse pöördesse minna

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #409
          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

          Algselt postitas K2snakas
          ruditurps r22gi selle live for speedi koha, et kuidas see regamine seal k2ib ja v2rki(A)

          just seda litsentsi v2rki ma m6tlen, et milleks seda vaja on jne

          ja panin selle m2ngu peale ffs mix see huisnimm ei lase mul pedaalne gaasiks ja piduriks panna?:O

          rool t66tab, aga pedaalid mitte ja igavene küna auto on ei taha üldse pöördesse minna
          Rooli kohta ei oska öelda, mul pole kunagi selliseid probleeme olnud, aga google on kindlasti abiks, kui sinna oma rooli nime LFSi ja mured kirja paned.

          Litsentsi saab osta krediitkaardiga ja see ei tähenda suurt midagi muud, kui täisversiooni ostmist pmst!
          Saad kõik autod ja rajad ning saad nendega onlines sõita ja samuti hotlappe uploadida www.lfsworld.net + mõned muud asjad, mis LFS Worldis lisaks!

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #410
            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

            pmts muu toimib, aga just need krdi pedaalid jah nyyd panin automaat k2igukasti ja siis käigu nuppude all on siis gaas ja pidur aga nii on ebamugav, eks uurin, aga muidu sitaks pull m2ng ikka:D

            kergelt lasin juba netis mingite jorssidega:D

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #411
              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

              Table Ninjal siis lausa 30 päevane free trial ja otsustasin proovida.

              Tegin ühe katse sessiooni NL10's, kus algul üritasin 4 lauaga asju paika saada ja siis hiljem võtsin 24 lauda ja littisin nii kuis jaxasin :D
              Võtsin siis peamiselt selle Auto Time Banki feature pärast selle ning tänu sellele annab 24 tables madalas limiidis ikka vabalt mängida. Kuskil vaja natuke rohkem mõelda võid seda vabalt teha, kohati ikka nägin, kus neljas-viies lauas timebank juba tixus kui foldisin, polex Ninjat old, olex kõik Sit outi läinud!

              See nüüd muidugi ei tähenda, et ma hakkan NL100's 24 table FPP proks, kui 24 lauda on lahti, siis on ikkagi natuke selline "Rush" peal ja ei mõtle asju nii palju läbi. Kuid arvan, et võin nüüd NL100's mängida sama kvaliteetset mängu 16 lauaga, kui enne 12 lauaga. Arvan, et seal 12-16 laua vahel just tulebki suurim kvaliteedi langus postflop mängus!

              Aga edaspidi NL25'es katsetan probably küll 24 tablemist ja harjutan oma kiirkorras mõtlemist!

              Edit: Ah jaa, ning NL10 sessi tulemus 2.7k käega isegi täica kõhtu täitev +43$ kasumit :D

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #412
                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                Ma kasutan stars assistanti Auto Time Banki jaoks, midagi maksma selle eest ei pea.

                http://forumserver.twoplustwo.com/45...rstars-102738/

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #413
                  Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                  Mulle juba hakkas see ka meeldima, et preflop on kõik betsized ja asjad paigas, mingeid limpereid ega midagi lugema ei pea, nii, et mul tuleb vist siiski Table Ninja ost teha järgmine kuu :P
                  Aga postflopis panin Flopi beti suuruse ka paika, kuid turni ja riveri jätsin mingi hästi väixe protsendi, et ma liiga automaatseks ei muutuks ja panexin selle beti suuruse kõikidest faktoritest olenevalt ikkagi!

                  Comment

                  • tobi
                    Jube Noob
                    • Dec 2008
                    • 149

                    #414
                    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                    Nägin sind NL10-s jah ja imestasin... nüüd siis selge miks .p

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #415
                      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                      tableninja on ülipro tool, korra maitse suhu saad siis ilma enam ei oskagi :)

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #416
                        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                        Tra, eile tegin õhtuläbi Pot controlli ja siis kui lõpux mingi 80/50 dongid floppisid mu vastu väixed 1087:1'le ja 100:1'le flopid, siis jäi tegemata ning shippisin neile kaks 240$ + potti, MOTHERFUCKING GAYFISH!

                        Eile käisin siis pärast 60k kätt isegi sessiooni keskel korraks kuu plusspoolel, yes, no lootust on siiski! Igatahes viimase 20k käe jooxul olen variatsiooni suutnud kõvasti vähendada, enam ei käi päris 500-600$ üles alla sessi jooxul pidevalt. Aga nende viimase 20k käe jooxul on jällegi EV joon eest ära sõitnud, et kui lõpux all inid pidama hakkavad, siis vb suudan kasumi poolele jõuda ja sinna ka jääda!
                        W@SD on kah kõvasti parananenud, kuigi WTSD on samas suht kõrge, dunno mis sellest järeldada. Vb see tänu suuremale 3Bet rangile!

                        Täpselt ei tea, aga usun, et tilt + lihtsalt pask mäng või vähese keskendumisega tehtud otsused on mult see kuu vb juba 2000$ kuskil röövinud. Väga ei nuta muidugi, sest FPP'si tuleb, aga ei taha mingi break-even sõdur olla ikkagi. Peaks vist hakkama kõiki käsi alati foldima, kui reraise tuleb. Siis vist ei kaota neid suuri potte aina.

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #417
                          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                          Algselt postitas Vapsik
                          Ma kasutan stars assistanti Auto Time Banki jaoks, midagi maksma selle eest ei pea.

                          http://forumserver.twoplustwo.com/45...rstars-102738/

                          Tundub hea script, tänud :)

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #418
                            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                            Algselt postitas RudiTurbo
                            Tra, eile tegin õhtuläbi Pot controlli ja siis kui lõpux mingi 80/50 dongid floppisid mu vastu väixed 1087:1'le ja 100:1'le flopid, siis jäi tegemata ning shippisin neile kaks 240$ + potti, MOTHERFUCKING GAYFISH!

                            Eile käisin siis pärast 60k kätt isegi sessiooni keskel korraks kuu plusspoolel, yes, no lootust on siiski! Igatahes viimase 20k käe jooxul olen variatsiooni suutnud kõvasti vähendada, enam ei käi päris 500-600$ üles alla sessi jooxul pidevalt. Aga nende viimase 20k käe jooxul on jällegi EV joon eest ära sõitnud, et kui lõpux all inid pidama hakkavad, siis vb suudan kasumi poolele jõuda ja sinna ka jääda!
                            W@SD on kah kõvasti parananenud, kuigi WTSD on samas suht kõrge, dunno mis sellest järeldada. Vb see tänu suuremale 3Bet rangile!

                            Täpselt ei tea, aga usun, et tilt + lihtsalt pask mäng või vähese keskendumisega tehtud otsused on mult see kuu vb juba 2000$ kuskil röövinud. Väga ei nuta muidugi, sest FPP'si tuleb, aga ei taha mingi break-even sõdur olla ikkagi. Peaks vist hakkama kõiki käsi alati foldima, kui reraise tuleb. Siis vist ei kaota neid suuri potte aina.
                            missuguste kätega Sa suuri potte ära annad siis ?

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #419
                              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                              Vastane 34/23 , flopi AF 5.0

                              Reraisesin Teda enne kui vaatasin meie stackide suurust ja nähes seda minraise kahetsesin ilgelt, et ma kohe potti flopist suurendama hakkasin. River olex kindlasti pidanud juba vähemalt fold olema, aga no ei suutnud sellise tegelase vastu

                              PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              saw flop | saw showdown

                              UTG+1 ($174.45)
                              MP1 ($100)
                              MP2 ($227.30)
                              Hero (MP3) ($205.50)
                              CO ($112.85)
                              Button ($172.65)
                              SB ($75.25)
                              BB ($100)
                              UTG ($118.10)

                              Preflop: Hero is MP3 with 10, 9
                              4 folds, Hero bets $3, 1 fold, Button calls $3, 2 folds

                              Flop: ($7.50) 10, 10, J (2 players)
                              Hero bets $4.40, Button raises to $8.80, Hero raises to $24, Button raises to $39.20, Hero calls $15.20

                              Turn: ($85.90) 8 (2 players)
                              Hero checks, Button bets $31, Hero calls $31

                              River: ($147.90) 2 (2 players)
                              Hero checks, Button bets $53, Hero calls $53

                              Total pot: $253.90 | Rake: $3

                              Results:
                              Button had 10, J (full house, tens over Jacks).
                              Hero mucked 10, 9 (three of a kind, tens).
                              Outcome: Button won $250.90


                              Ja see vend on 51/16 Riveri AF on suurem kui eelmistel tänavatel ning sellise VPIPi juures on Ta võitnud 57% kätest, kus floppi nähtud.
                              Tra ma seda turni järgi ei chekkinud, vaatasin fishi statte ja mõtlesin, et sellise venna vastu peax siin küll potti kasvatama hakkama.
                              Riveris Teda flopatud flushi peale küll ei pane, et hakata foldima. No vedas, et Tal Straight flush minu Ace high vastu ära ei tulnud.

                              PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              saw flop | saw showdown

                              Button ($88.50)
                              SB ($107.50)
                              BB ($157.40)
                              UTG ($32.95)
                              UTG+1 ($229.95)
                              MP1 ($100)
                              MP2 ($116.05)
                              Hero (CO) ($197)

                              Preflop: Hero is CO with A, K
                              1 fold, UTG+1 bets $4, 2 folds, Hero raises to $15, 3 folds, UTG+1 calls $11

                              Flop: ($31.50) 10, 7, J (2 players)
                              UTG+1 checks, Hero checks

                              Turn: ($31.50) A (2 players)
                              UTG+1 checks, Hero bets $18, UTG+1 raises to $50, Hero calls $32

                              River: ($131.50) Q (2 players)
                              UTG+1 bets $76, Hero calls $76

                              Total pot: $283.50 | Rake: $3

                              Results:
                              UTG+1 had 9, K (flush, King high).
                              Hero mucked A, K (straight, Ace high).
                              Outcome: UTG+1 won $280.50


                              Õnnex tänane sessioon on juba sootuks teistsugune, täna oli esimesed 2k kätt sujuv joox ja tundsin, et I'm in the ZONE!
                              Väikene uni on nagu silma tikkunud, aga kohe peax taas lauad avama, kõige magusam aeg algamas!

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #420
                                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                                Perkele hea võimalus oli praegu KK vs AA ära foldida.

                                2.2k kätt regular , 4Bet range 1.2% ning lisaks sellele olime UTG 1 ja UTG 2

                                Aga ma siiski päris foldida ei tahtnud, mõtlesin, et vaatan flopi ära ja kui Ta mulle kohe suurelt sisse betib, siis foldin ära ka. Aga kaval rebane, madal board jooxis ning tüüp checkis flopi ja turni, ma checkisin järgi ja shoves riveri. Well, nice hand Sir! Vähemalt teenis Ta selle AA vs KK hea mänguga välja :)

                                +500$ täna ning hakkab vaixelt tunneli lõpust kasumit paistma :D

                                Comment

                                Working...