[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1621
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    No kui te sügist toast hindate, siis pole muidugi viga, stabiilne 20 kraadi ja tuulevaikus, no problem :D

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1622
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Saabusin siis Pariisi peldikusse :D Hotell on suht lol, vähemalt wifi tundub hetkel päris norm. Tänavaid on ka ikka päris kõvasti, õnneks hotell oli rongijaamale päris lähedal ja kasiinoga peaks sama lugu olema. Kohe lähengi otsima ja end kasinni regama.

      Edit: Oh no, viskas msn'ist välja juba korra
      Last edited by RudiTurbo; 13.11.12, 19:35.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #1623
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        Nii, chipsid jälle kotis siis järgmiseks päevaks. Algstack 25k, praegu 24.3k :D Ega väga millestki rääkida polegi.

        Kõige suuremad stardikäed tuli mängida nii, et UTG oli avanud ja teda oli ka juba 3betitud.
        Esimesena AK btn'il, suht tight tegelane 3bettis, aga üritasin cold4betiga maha võtta, lisaks pos ka olemas, sain calli 3bettijalt, flop ega turn abi ei toonud ja ma sinna potti rohkem chipse panema ei hakanud.

        Teisel korral JJ Btn'i peal, seekord flattisin. Flop tuli suht low, callisin suht väixe Cbeti, turni Q läx Chk chk ja river chk chk ja sellex hetkeks sain kuskil 30k peale stacki.

        Laud oli suht nii ja naa, üx oli nagu algul Preflop ikka väga loose ja tegi tihti riveris calle, kus muckis, aga jooxis hästi ja stack püsis tal alles. 2 kohta paremal oli mingi naine, kes oli vb laua parim mängija. Lõpus kaotas ühe suure poti unluckina, mida mängis jälle väga hästi ja julgelt ning siis tegi lõppu nördinult veel mingi bluffi, mis ebaõnnestus ja pold väga hea imo.

        Nüüd tuleb 2 päeva oodata, Day1D ja Day2A, laupäeval siis Day2B. Seekord ruumi on, päris 10 minutiga teine päev piirduda ei tohiks .

        E: Istusin lauas mis TV laua ja FT jaoks mõeldud, kaameraid veel täna siiski polnud :P
        Last edited by RudiTurbo; 14.11.12, 20:48.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1624
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Pff, Prantsusmaal ei saa PS.ee'ga mängida.

          Oi blä küll, 27k VPP'd veel vaja selle trastand milestone jaox, alla ka anda ei saa, liiga lähedal selle jaox. 20ndast kuni detsi alguseni tuleb siis täielikult ulme grindi teha, et novembris üldse mingi volüüm saada, Prahasse võtan naise kaasa, loodetavasti õnnestub seal ka mõnituhat VPP'd koguda ja siis detsembri lõpp, koos ülejäänud VPP tagajajatega tuleb ka laudades veeta :/ Loodan, et sellepärast laudades liiga sitasti ei lähe, winrate langus tuleb kindlasti.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #1625
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            VPN

            Enjoy true privacy and security online with StrongVPN. Providing high-speed encryption and customer satisfaction since 1995.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #1626
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              starsis minuteada ei saa vpn kasutada

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #1627
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                võimalik jah

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1628
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  Ma Starsiga tüli kiskuma ei hakka jah, kui täna mängiks mingilt Eesti IP'lt ja homme ilmuksin FPS laudadesse :D

                  Triobetiga teen proovi ehk

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1629
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Ära kasuta VPNi, lased konto lukku. Hoia Starsist eemale :)

                    Comment

                    • raidov
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2009
                      • 436

                      #1630
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      Ära kasuta VPNi, lased konto lukku. Hoia Starsist eemale :)
                      Teate kedagi kellel on reaalselt konto lukku pandud ka VPNi kasutamise pärast?

                      Comment

                      • Ajuvaba
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 634

                        #1631
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Tean, suure pusimise peale sai lahtise, 3 kuud läks aega

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #1632
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          No tra , ainult monster vs monster käed, kus ma sitemal poolel ja premium käed siis, kui UTG avand ja 3bet või all in järgi lol.

                          AQs vs JJ jäin shortieks, kuna preflop aint callis mind, sellepärast jäin ellu. Mõtlesin ise algul open shippida, siis olex juba out olnud selle käega probably, riverit ei näind, aga board oli mu jaox lootusetu turnis.

                          Olin mingi M4 ja UTG short lükkas, teine veidi paremas seisus UTG lükkas ja obv mul nüüd siis AK lol. Mõlemad olid nii shortied, et esimene oli kindlasti väga light, teise venna range obv nats tightim, aga võtsin triple up gamble AK'ga.
                          Esimene avas AQo, teine siis TT , jooksis madal board ja täiesti lootusetu jooks mu jaoks mõlemal tourneyl. Luckboxi jackpot kandub üle siis Prahasse.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #1633
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
                            Tean, suure pusimise peale sai lahtise, 3 kuud läks aega
                            USA's kasutatud või kuskil mujal?

                            Comment

                            • Ajuvaba
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 634

                              #1634
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              usas

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #1635
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                NICE

                                Grabbed by Holdem Manager
                                NL Holdem $4(BB) Poker Stars
                                SB ($138)
                                BB ($379)
                                UTG ($406)
                                UTG+1 ($406)
                                UTG+2 ($581)
                                CO ($406)
                                Hero ($400)

                                Dealt to Hero A A

                                UTG raises to $12, fold, fold, CO calls $12, Hero raises to $48.40, fold, BB calls $44.40, UTG raises to $406 (AI), fold, Hero calls $351 (AI), BB calls $330 (AI)

                                FLOP ($1,193) 3 6 6

                                TURN ($1,193) 3 6 6 5

                                RIVER ($1,193) 3 6 6 5 3

                                BB shows A K
                                (Pre 10%, Flop 4.4%, Turn 0.0%)

                                UTG shows Q Q
                                (Pre 19%, Flop 9.0%, Turn 4.8%)

                                Hero shows A A
                                (Pre 71%, Flop 86.7%, Turn 95.2%)

                                Hero wins $1,190

                                Comment

                                Working...