Tere! Avasin päeviku, kuna oleks üks koht, kuhu oma mängitud jaotusi ja strateegilisi arusaamu postitada jpm. Osalt ka seetõttu, kuna mu strateegilised arusaamad(postitused) tihtipeale ei sobigi lugemiseks päris algajatele. Ehk primaarne probleem on selles, et kui ma oma strateegilisi arusaamu levitan laialdaselt üldtunnustatud arusaamade kõrval, siis tekitab see omajagu segadust eriti vähemkogenud mängijate hulgas.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
TC
Comment