BentleyMulsanne pokkeripäevik

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BentleyMulsanne
    Bännitud
    • May 2012
    • 499

    #1

    BentleyMulsanne pokkeripäevik

    Tere! Avasin päeviku, kuna oleks üks koht, kuhu oma mängitud jaotusi ja strateegilisi arusaamu postitada jpm. Osalt ka seetõttu, kuna mu strateegilised arusaamad(postitused) tihtipeale ei sobigi lugemiseks päris algajatele. Ehk primaarne probleem on selles, et kui ma oma strateegilisi arusaamu levitan laialdaselt üldtunnustatud arusaamade kõrval, siis tekitab see omajagu segadust eriti vähemkogenud mängijate hulgas.



    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by BentleyMulsanne; 20.08.12, 17:42.
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #2
    Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

    [ ] Thread delivers

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #3
      Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

      GL , btw ma jumala kindel ,et see vend üks siinsete adminnide varikontodest muidu oleks ammu ban tal :D
      Jääme siis 20bi päeva graafikuid ootama .

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

        Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
        GL , btw ma jumala kindel ,et see vend üks siinsete adminnide varikontodest muidu oleks ammu ban tal :D
        Jääme siis 20bi päeva graafikuid ootama .
        30bi päev ju.. 20 liiga mage.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #5
          Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #6
            Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

            Bentley, kas sa lives ka mängid? Kui jah, siis on sul midagi oma pärisnime avaldamise vastu?

            Comment

            • Carl
              FPP Pro
              • Jul 2010
              • 213

              #7
              Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

              Suur suu, vähe graafikuid. (Loe: polegi midagi näidata?)

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Bentley, kas sa lives ka mängid? Kui jah, siis on sul midagi oma pärisnime avaldamise vastu?
                Algselt postitas Carl Vaata postitust
                Suur suu, vähe graafikuid. (Loe: polegi midagi näidata?)
                .

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

                  Minule meenutab siiamaani kogu see BM pokkeriteooria freerolli regulari oma. Kõik jutt klapib, nii vastaste kirjeldused kui töötavad liinid.

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #10
                    Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

                    Või play money pro. +30bi easy game. Ainuke häda, et hem ei träki, ei saa graafikuid panna.

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #11
                      Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

                      Ärge naerge midagi, varsti olete VÕIB-OLLA kõik perseli.

                      Comment

                      • massacre84
                        Räme Fish
                        • Jun 2012
                        • 22

                        #12
                        Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

                        Bentley tänase päeva graph!!
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by massacre84; 20.08.12, 19:16.

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #13
                          Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

                          tee päevikusse väike enesetutvustus ka?

                          Comment

                          • eddi
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1200

                            #14
                            Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

                            Korralik trollimine hakkas pihta kohe :D

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #15
                              Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

                              In b4 kõige loetum päevik!

                              Comment

                              Working...