Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik
Mille eest ta bani oleks pidanud saama.See, et tema jutt ei ühti enamuse seisukohtadega.
Minu teada alati viisakaks jäänud ja mitte rünnanud foorumikaaslast põhjuseta kui üldse.
BTW.Head lood Bentley.
Haha-hihi esimeses loos üks tsikk välgutas tissi ka.Vaadake tähelepanelikult
Algselt postitas Mrt1989
Vaata postitust
Minu teada alati viisakaks jäänud ja mitte rünnanud foorumikaaslast põhjuseta kui üldse.
BTW.Head lood Bentley.
Haha-hihi esimeses loos üks tsikk välgutas tissi ka.Vaadake tähelepanelikult
TC
Comment