BentleyMulsanne pokkeripäevik

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #16
    Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

    Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    GL , btw ma jumala kindel ,et see vend üks siinsete adminnide varikontodest muidu oleks ammu ban tal :D
    Jääme siis 20bi päeva graafikuid ootama .
    Mille eest ta bani oleks pidanud saama.See, et tema jutt ei ühti enamuse seisukohtadega.
    Minu teada alati viisakaks jäänud ja mitte rünnanud foorumikaaslast põhjuseta kui üldse.

    BTW.Head lood Bentley.
    Haha-hihi esimeses loos üks tsikk välgutas tissi ka.Vaadake tähelepanelikult

    Comment

    • Cash87
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1402

      #17
      Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

      Ootan huviga update. Mida rohkem käsi ja graafikuid seda parem

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #18
        Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

        Päeviku pealkiri on: BentleyMulsanne pokkeripäevik. Kuhu jäävad pokkerijaotused, graafikud, badbeadid, chk-raised jne?!?!?

        Comment

        • massacre84
          Räme Fish
          • Jun 2012
          • 22

          #19
          Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

          Tunnen tema teemas uriinilõhna!!Kuidas pokkeripro kes foorumis muidu nii aktiivne ja äsja avanud oma pokkeripäeviku nüüd äkki nii vaikselt ja vagusi ringi sahistab?

          Comment

          • N1x0n
            Jube Noob
            • Jun 2011
            • 155

            #20
            Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

            imo võiks mingi limiidi seada .. ,et kui lifetime graafik varsti üles ei lenda v 3 lehekülje jagu teoreetilist materjali siis putka kinni . Muidu jääbki see siin ainult trollerite teemaks ja suht OT värk.

            Comment

            • K2okfor_Mey
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2012
              • 429

              #21
              Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

              Vaikust... mees prindib!

              Comment

              • lissavassa
                Jube Noob
                • Feb 2012
                • 149

                #22
                Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

                Muidu vastab poiss igas teemas hiljemalt minutilise kiirusega, aa nüüd ei saa anda vastuseid :)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

                  Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
                  imo võiks mingi limiidi seada .. ,et kui lifetime graafik varsti üles ei lenda v 3 lehekülje jagu teoreetilist materjali siis putka kinni . Muidu jääbki see siin ainult trollerite teemaks ja suht OT värk.
                  BentleyMulsanne sai juba päeval PM'i ja tal on sellest ajast aega 24h, et ära tõesta. Deadline on homme 14:00.

                  Comment

                  • Carl
                    FPP Pro
                    • Jul 2010
                    • 213

                    #24
                    Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    BentleyMulsanne sai juba päeval PM'i ja tal on sellest ajast aega 24h, et ära tõesta. Deadline on homme 14:00.
                    inb4 matkal käisin.

                    //Ei ole hater, kuid Sinult on mitmeid kordi juba graafikut küsitud, et sinu adekvaatsus-levelist aimu saada. :)
                    Kuid see "NL10/30bi päevad" stiilis postid on küll ülioptimistlikult kirjutatud, võibolla mingi aine mõju all?
                    Last edited by Carl; 20.08.12, 21:43.

                    Comment

                    • pokkerisheriff
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 824

                      #25
                      Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

                      oi kuidas mulle meeldiks, kui BM osutuks nüüd korralikuks võitvaks midstakes+ regulariks.

                      Comment

                      • TaistoJ
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 787

                        #26
                        Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

                        Omasugused hoiavad ikka kokku. (nimetatakse ka pederastiaks)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

                          Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                          oi kuidas mulle meeldiks, kui BM osutuks nüüd korralikuks võitvaks midstakes+ regulariks.
                          Isegi kui osutub on tal ikka need 20-30bi iga päeva jutud valed.

                          Comment

                          • N1x0n
                            Jube Noob
                            • Jun 2011
                            • 155

                            #28
                            Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

                            samas ... never say never ... 3 x aastas leiab lauad kus vaalad raha jagavad ja BB/hands on üüratu :D


                            Graafikute joonistamisega läheb tal tõenäoliselt veel natu aega . Homme paras siia tagasi vaatama tulla.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #29
                              Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

                              Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                              oi kuidas mulle meeldiks, kui BM osutuks nüüd korralikuks võitvaks midstakes+ regulariks.
                              0% võimalus

                              Laas lahendas juba pusle - http://foorum.pokkeriprod.com/showth...067#post449067

                              Comment

                              • BentleyMulsanne
                                Bännitud
                                • May 2012
                                • 499

                                #30
                                Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik

                                Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
                                imo võiks mingi limiidi seada .. ,et kui lifetime graafik varsti üles ei lenda v 3 lehekülje jagu teoreetilist materjali siis putka kinni . Muidu jääbki see siin ainult trollerite teemaks ja suht OT värk.
                                Ultimaatumid on esitatud. Kui ma ei avalikusta oma reaalset isikut, keeratakse kraanid koomale. graafikut
                                Last edited by BentleyMulsanne; 20.08.12, 23:17.

                                Comment

                                Working...