Re: BentleyMulsanne pokkeripäevik
Imo ei pea sa siia küll oma ees- ja perekonnanime üles panema. Lihtsalt päevikute alafoorumil on omad reeglid ja kui tõendid on ranka jaoks veenvad, siis ei pea keegi peale tema sinu screenname´i ja/või reaalset isikut teadma.
Algselt postitas BentleyMulsanne
Vaata postitust
TC
Comment