Re: Ei Puutu! 180mannid
ah mees teat, siin viimased 2 nädalat ja 2k mängu oli täis komöödia. iga päev oli kaotav ja droppisin 400BI ($1k)
oleks võind vähem kaotada ja varem alla liikuda, aga ei osanud arvata et downswing nii sügavale kukub ja jätkasin. iga päev lootsin et nüüd lõppeb, aga ei lõppend :D alla liikumine on mul leak, mille ma pean kinni keerama. anyway lõpuks oli roll juba üsna hapu ja liikusin alla.
oli jube masendav küll, ei salga, aga selge peaga tegin BRMis paar muudatust ja hakkan taas-ehitama.
on ilmselge, et iga päeva lõpus ma olin frustreeritud ja video tegemine ei tulnud kõne allagi.
nüüdseks on tilt läinud ja ilmselt homme tuleb värske upload.
ah mees teat, siin viimased 2 nädalat ja 2k mängu oli täis komöödia. iga päev oli kaotav ja droppisin 400BI ($1k)
oleks võind vähem kaotada ja varem alla liikuda, aga ei osanud arvata et downswing nii sügavale kukub ja jätkasin. iga päev lootsin et nüüd lõppeb, aga ei lõppend :D alla liikumine on mul leak, mille ma pean kinni keerama. anyway lõpuks oli roll juba üsna hapu ja liikusin alla.
oli jube masendav küll, ei salga, aga selge peaga tegin BRMis paar muudatust ja hakkan taas-ehitama.
on ilmselge, et iga päeva lõpus ma olin frustreeritud ja video tegemine ei tulnud kõne allagi.
nüüdseks on tilt läinud ja ilmselt homme tuleb värske upload.
J 
4
Comment