Re: Ei Puutu! 180mannid
hehe, yeah ma done FO2'ga.
järgmine automäng mida mängima kavatsen hakata on Next Car Game. See peaks droppima nüüd lähikuudel.
praegu aeg-ajalt sõpradega mängin Trackmaniat, aga ma üsna awful seal, aga ma getting there.
ja thanks heade sõnade eesti videode kohta! maybe täna õhtul uut kraami sinu pleasureiks!
Algselt postitas Narrator
Vaata postitust
järgmine automäng mida mängima kavatsen hakata on Next Car Game. See peaks droppima nüüd lähikuudel.
praegu aeg-ajalt sõpradega mängin Trackmaniat, aga ma üsna awful seal, aga ma getting there.
ja thanks heade sõnade eesti videode kohta! maybe täna õhtul uut kraami sinu pleasureiks!
Comment