Ei Puutu! 180mannid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lambitont
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1095

    #601
    Re: Ei Puutu! 180mannid

    Algselt postitas Narrator Vaata postitust
    Pole kordagi seda mängu elus mänginud. Kunagi kui jagasid enda pokkerivideoid, siis minujaoks su pealelugemine oli puhas kuld. Seetõttu lükkasin kasutajale subscribe peale ka, lootuses, et tulevikus äkki jagad veel videoid. Pokkerivideoid ei tulnud aga seeasemel tuli hea 100+ flatout kiiremaringi videot mu youtube esilehel.
    hehe, yeah ma done FO2'ga.
    järgmine automäng mida mängima kavatsen hakata on Next Car Game. See peaks droppima nüüd lähikuudel.
    praegu aeg-ajalt sõpradega mängin Trackmaniat, aga ma üsna awful seal, aga ma getting there.

    ja thanks heade sõnade eesti videode kohta! maybe täna õhtul uut kraami sinu pleasureiks!

    Comment

    • Stewie
      Jube Noob
      • Oct 2009
      • 198

      #602
      Re: Ei Puutu! 180mannid

      Ma ka vaatasin mõnuga, lase tulla!

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #603
        Re: Ei Puutu! 180mannid

        Algselt postitas Stewie Vaata postitust
        Ma ka vaatasin mõnuga, lase tulla!
        !

        Comment

        • ivar866
          Grinder
          • Oct 2012
          • 776

          #604
          Re: Ei Puutu! 180mannid

          lükka videod ja steigid käima taas

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #605
            Re: Ei Puutu! 180mannid

            Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
            lükka videod ja steigid käima taas
            LOL.Mees läheb enamvähem 2 korda foorumist minema steigiteemade peale, et ahh minge te ka kõik v....
            Siis saabub tagasi ja sõbrad kohe kiitma-lükka steigid käima

            Comment

            • lambitont
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1095

              #606
              Re: Ei Puutu! 180mannid

              Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
              lükka videod ja steigid käima taas
              hehe, steiki käima ei lükka, aga mis ma oskan öelda? thanks et huvi on :)

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #607
                Re: Ei Puutu! 180mannid

                mai tea, heli sai sitt vist?
                proovin paremini järgmine video



                Comment

                • supernova66666
                  Grinder
                  • Nov 2012
                  • 732

                  #608
                  Re: Ei Puutu! 180mannid

                  Ei ole helil midagi viga ja kass ka ei seganud.

                  Comment

                  • ivar866
                    Grinder
                    • Oct 2012
                    • 776

                    #609
                    Re: Ei Puutu! 180mannid

                    AA min beti ei saanud teha ai asemel

                    Comment

                    • lambitont
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1095

                      #610
                      Re: Ei Puutu! 180mannid

                      Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                      AA min beti ei saanud teha ai asemel
                      muidugi oleks saand teha, aga lauas ei olnud ühtegi flattardi. AI näeb nõrgem välja ja ma ei peta kedagi kui ma sellise stäkiga minraisen.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #611
                        Re: Ei Puutu! 180mannid

                        Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                        muidugi oleks saand teha, aga lauas ei olnud ühtegi flattardi. AI näeb nõrgem välja ja ma ei peta kedagi kui ma sellise stäkiga minraisen.
                        Mis võtteid oled kasutanud, et kass vait saada?

                        Loose fishi vastu tundusid mõned T6o tüüpi pushid väga optimistlikud. Ja see kui nit oli shoort panid ka vist T6

                        On see ikka hea mäng?

                        Comment

                        • lambitont
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1095

                          #612
                          Re: Ei Puutu! 180mannid

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Mis võtteid oled kasutanud, et kass vait saada?

                          Loose fishi vastu tundusid mõned T6o tüüpi pushid väga optimistlikud. Ja see kui nit oli shoort panid ka vist T6

                          On see ikka hea mäng?
                          tegelikult saab mingeid tablakaid kuskilt...

                          ma ei foldi väga small blinde. minu jaoks mõlemad shoved standard. T6o short niti vastu eriti easy.

                          Comment

                          • lambitont
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1095

                            #613
                            Re: Ei Puutu! 180mannid

                            aa ja sõber rääkis üldse et oli enda kassil lasnud mingid süsteemid ära lõigata sotniku eest.
                            eks ta alguses oli veidralt käitund. see torbik kaelas, oli tagurpidi kõndind ja igast komöödiat, aga vähemalt ei kräunu enam never.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #614
                              Re: Ei Puutu! 180mannid

                              :D

                              Comment

                              • WeThePeople
                                Vana Tegija
                                • Mar 2010
                                • 1163

                                #615
                                Re: Ei Puutu! 180mannid

                                mõtlesin et videotele oleks head introlugu vaja. see suht norm:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...