Ei Puutu! 180mannid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lambitont
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1095

    #646
    Re: Ei Puutu! 180mannid

    ah mees teat, siin viimased 2 nädalat ja 2k mängu oli täis komöödia. iga päev oli kaotav ja droppisin 400BI ($1k)
    oleks võind vähem kaotada ja varem alla liikuda, aga ei osanud arvata et downswing nii sügavale kukub ja jätkasin. iga päev lootsin et nüüd lõppeb, aga ei lõppend :D alla liikumine on mul leak, mille ma pean kinni keerama. anyway lõpuks oli roll juba üsna hapu ja liikusin alla.
    oli jube masendav küll, ei salga, aga selge peaga tegin BRMis paar muudatust ja hakkan taas-ehitama.

    on ilmselge, et iga päeva lõpus ma olin frustreeritud ja video tegemine ei tulnud kõne allagi.
    nüüdseks on tilt läinud ja ilmselt homme tuleb värske upload.
    Last edited by lambitont; 22.03.14, 11:16.

    Comment

    • Narrator
      Julm Donk
      • Apr 2011
      • 75

      #647
      Re: Ei Puutu! 180mannid

      Mis toimub? Busto v

      Comment

      • V4LDO
        FPP Pro
        • Jun 2010
        • 229

        #648
        Re: Ei Puutu! 180mannid

        2.5$ 180man turbod kõige haigem formaat üldse imo

        Comment

        • lambitont
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1095

          #649
          Re: Ei Puutu! 180mannid

          Algselt postitas Narrator Vaata postitust
          Mis toimub? Busto v
          :D

          mitte midagi põnevat ei toimu. taas-ehitan ja võitlen nikotiinisõltuvusega.
          2 nädalat pole suitsetanud ja mõned päevad on üle mõistuse rasked.

          Comment

          • lambitont
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1095

            #650
            Re: Ei Puutu! 180mannid

            Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
            2.5$ 180man turbod kõige haigem formaat üldse imo
            ei nõustu.

            Comment

            • lambitont
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1095

              #651
              Re: Ei Puutu! 180mannid

              no ega siin midagi erilist ei ole, aga kuna sai linti võetud, siis lasen üles midagi ka vahepeal...


              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #652
                Re: Ei Puutu! 180mannid

                Tee peale enne videot, siis on mõnusam kuulata. :)

                Comment

                • lambitont
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1095

                  #653
                  Re: Ei Puutu! 180mannid

                  Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                  Tee peale enne videot, siis on mõnusam kuulata. :)
                  :D

                  Comment

                  • ivar866
                    Grinder
                    • Oct 2012
                    • 776

                    #654
                    Re: Ei Puutu! 180mannid

                    Maikel võttis peale ja top 3s vist ka.

                    Comment

                    • lambitont
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1095

                      #655
                      Re: Ei Puutu! 180mannid

                      Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                      Maikel võttis peale ja top 3s vist ka.
                      pole kahtlustki

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #656
                        Re: Ei Puutu! 180mannid

                        Võta pigem 4tk ette , pane video proge käima ja seleta niisama , pole väga vahet kas FT või mitte entertainment value on nice


                        Sama moodi võiksid Kalev Cramo vs Rocki mängu kommida :D

                        Comment

                        • Narrator
                          Julm Donk
                          • Apr 2011
                          • 75

                          #657
                          Re: Ei Puutu! 180mannid

                          Õlled juba lahti ja tähistamine käib ? Tundub, et homme Hamiltonile küll vastast ei leidu ja kohustuslik võit tuleb koju.

                          Comment

                          • lambitont
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1095

                            #658
                            Re: Ei Puutu! 180mannid

                            Algselt postitas Narrator Vaata postitust
                            Õlled juba lahti ja tähistamine käib ? Tundub, et homme Hamiltonile küll vastast ei leidu ja kohustuslik võit tuleb koju.
                            !

                            mulle tundub, et sa tead mida sa räägid mees!

                            Comment

                            • lambitont
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1095

                              #659
                              Re: Ei Puutu! 180mannid

                              sick 3 barrel

                              Poker Stars $1.36+$0.14 No Limit Hold'em Tournament - t800/t1600 Blinds + t75 - 2 players - View hand 2463124
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              BB: t29682 M = 11.64
                              Hero (BTN/SB): t37818 M = 14.83

                              Pre Flop: (t2550) Hero is BTN/SB with 9 J
                              Hero raises to t3200, BB calls t1600

                              Flop: (t6550) 7 A 4 (2 players)
                              BB checks, Hero bets t3200, BB calls t3200

                              Turn: (t12950) 6 (2 players)
                              BB checks, Hero bets t6400, BB calls t6400

                              River: (t25750) A (2 players)
                              BB checks, Hero bets t24943 all in, BB folds

                              Final Pot: t25750
                              Hero mucks 9 J
                              Hero wins t25750





                              sick misclick


                              Poker Stars $1.36+$0.14 No Limit Hold'em Tournament - t600/t1200 Blinds + t75 - 5 players - View hand 2463125
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              BTN: t13936 M = 6.41
                              SB: t11505 M = 5.29
                              Hero (BB): t11030 M = 5.07
                              UTG: t23534 M = 10.82
                              CO: t7495 M = 3.45

                              Pre Flop: (t2175) Hero is BB with 6 7
                              UTG calls t1200, 1 fold, BTN calls t1200, 1 fold, Hero checks

                              Flop: (t4575) 3 4 4 (3 players)
                              Hero checks, UTG checks, BTN checks

                              Turn: (t4575) 9 (3 players)
                              Hero checks, UTG bets t2400, BTN folds, Hero raises to t7200, UTG folds

                              Final Pot: t9375
                              Hero mucks 6 7
                              Hero wins t9375

                              Comment

                              • lambitont
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1095

                                #660
                                Re: Ei Puutu! 180mannid

                                kui ma graindin, siis ma ei suuda ilma muusikata.
                                siin on mõned mu viimase aja lemmik albumid, mida kõige rohkem kuuland:

                                Mari Pokinen - 22
                                Of Monsters and Men - My Head Is an Animal
                                Justin Timberlake - The 20/20 Experience
                                Miley Cyrus - Bangerz
                                Ed Sheeran - +
                                Jay Z - Magna Carta... Holy Crail
                                Drake - Nothing Was the Same
                                T.I. - Trouble Man
                                ASAP Rocky - Long Live ASAP
                                Lil Wayne - I Am Not Human Being II
                                Skrillex - Recess


                                ma olen alati arvand et Beyonce on cunt, aga eile kuulasin ta uue albumi ja ta on ikka cunt.

                                anyway kui kellegil on soovitada sarnase stiiliga albumeid, siis oleks tänulik. alati avatud uuele muusikale!

                                Comment

                                Working...