Ei Puutu! 180mannid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lambitont
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1095

    #616
    Re: Ei Puutu! 180mannid

    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    mõtlesin et videotele oleks head introlugu vaja. see suht norm:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    !


    ma arvan et järgmine nädal tuleb uus video. üle 400 vaatamise paari päevaga tähendab et päris iseendale ei soki peale.

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #617
      Re: Ei Puutu! 180mannid

      Algselt postitas lambitont Vaata postitust
      !


      ma arvan et järgmine nädal tuleb uus video. üle 400 vaatamise paari päevaga tähendab et päris iseendale ei soki peale.
      see on siis parem v
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #618
        Re: Ei Puutu! 180mannid

        :D

        Comment

        • Xavi
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2012
          • 346

          #619
          Re: Ei Puutu! 180mannid

          oskaks ka nii agro olla kui Sa videos... alot to learn

          Comment

          • lambitont
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1095

            #620
            Re: Ei Puutu! 180mannid

            UnleashTheBeast!



            Comment

            • lambitont
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1095

              #621
              Re: Ei Puutu! 180mannid

              ma olen massive lewis hamiltoni fänn.
              panen siia video kuidas ta eile hommikul pani oma mercedes põulile. kommenteerib mark webber.


              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #622
                Re: Ei Puutu! 180mannid

                Rofl, kuldne tekst ja hea video :) Ootan järge.

                Comment

                • lambitont
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1095

                  #623
                  Re: Ei Puutu! 180mannid

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Rofl, kuldne tekst ja hea video :) Ootan järge.
                  thanks, kunagi järgmine nädal tuleb uus video.

                  Comment

                  • lambitont
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1095

                    #624
                    Re: Ei Puutu! 180mannid

                    Skrillexi uus album on SICK!

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #625
                      Re: Ei Puutu! 180mannid

                      vide oli väärt kraam. jätka samas vaimus!
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #626
                        Re: Ei Puutu! 180mannid

                        Ega Sul mingeid 180-mehe õppevideosi pole? Võib-olla mingeid push/fold charte kui selline asi üldse 180 mehes eksisteerib.

                        Comment

                        • lambitont
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1095

                          #627
                          Re: Ei Puutu! 180mannid

                          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                          Ega Sul mingeid 180-mehe õppevideosi pole? Võib-olla mingeid push/fold charte kui selline asi üldse 180 mehes eksisteerib.
                          kas sa mõtled et ise olen teinud mõned õppevideod? kui nii, siis ei ole ja probably kunagi ei tule ka. mai oska.

                          push/fold charte ka ei ole.

                          paar kuud tagasi ostsin selle http://sitngogrinders.com/video-pack...all-stakes-sng

                          pettusin

                          Comment

                          • supernova66666
                            Grinder
                            • Nov 2012
                            • 732

                            #628
                            Re: Ei Puutu! 180mannid

                            Release Date: 29th August 2013
                            Ja video 12 taalastest 180mannidest??? what.

                            Comment

                            • lambitont
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1095

                              #629
                              Re: Ei Puutu! 180mannid

                              Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
                              Release Date: 29th August 2013
                              Ja video 12 taalastest 180mannidest??? what.
                              SNG Grinders pandi kinni vist ja siis parimad videod pandi ühte pakki. eks seal mõned videod tõesti vanad ole.
                              ma lihtsalt tahtsin kiirelt mingit õppematerjali, erilist tausta checki ei teinud. oleks pidand tho.

                              Comment

                              • supernova66666
                                Grinder
                                • Nov 2012
                                • 732

                                #630
                                Re: Ei Puutu! 180mannid

                                kuna starsis üldse 12sed 180mannid olid.. ei mäletagi

                                Comment

                                Working...