Ei Puutu! 180mannid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • p0l1
    Grinder
    • Jan 2011
    • 581

    #586
    Re: Kelluulu tuleb põhjast

    +1 priceless vid. Tore debiilne, üks lemmikuid.

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #587
      Re: Kelluulu tuleb põhjast

      tee nalja vms

      Comment

      • seltsimees
        Jube Noob
        • Aug 2009
        • 132

        #588
        Re: Kelluulu tuleb põhjast

        Hei. Foorumit paistad külastavat, et mis toimub kah?!

        Comment

        • Mrt1989
          Grinder
          • Mar 2010
          • 999

          #589
          Re: Kelluulu tuleb põhjast

          busto obv.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #590
            Re: Kelluulu tuleb põhjast

            Kuulasin Pinki ja kohe jooksid mõtted sellele päevikule üks päev.

            Comment

            • lambitont
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1095

              #591
              Re: Kelluulu tuleb põhjast

              !

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #592
                Ei Puutu! 180mannid [ex-Kelluulu]

                y0

                kuna siin pole ühtegi 180man päevikut ja mulle üldiselt meeldis siin päeviku pidamine, siis taas-elustan selle päeviku.

                eelmine aasta tuli pokkerist decent paus sisse, aga nüüd viimased kuud olen back in binnyz (see on business, räppar birdman hääldab seda sõna nii)

                alustasin $1,5 45mannidega

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                nüüd mängin $2,5 180manne

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                käesolev kuu

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                sain decent hiiteri $2,5stes, viimase 4 päevaga võeti $500 tagasi, aga eile suutsin pool sellest tagasi krabada.


                pole vist never endale kuu eesmärke teinud nagu kõik popid vennad siin teevad, aga see kuu olen fokusseeritud graindimisele nagu mofucka ja sihin aprilliks olla $3,5R ja $8 mängudes. eks näeb kuidas see välja kujuneb...


                ma üsna igatsen videode tegemist, niiet ma proovin kas täna või mõnel järgneval päeval sessi lõpus viimased lauad linti võtta.

                ongi praeguseks kõik i guess. kiire poeskäik, eined ja hakkab 11.03 pihta.




                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #593
                  Re: Ei Puutu! 180mannid

                  welcome back londo

                  Comment

                  • lambitont
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1095

                    #594
                    Re: Ei Puutu! 180mannid

                    Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                    welcome back londo
                    wtsup bi0?
                    kõik sujub hästi?

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #595
                      Re: Ei Puutu! 180mannid

                      Mitu tundi päevas mängid? Mitu korda nädalas?

                      Comment

                      • lambitont
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1095

                        #596
                        Re: Ei Puutu! 180mannid

                        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                        Mitu tundi päevas mängid? Mitu korda nädalas?
                        kui ma olen awesome ja teen seda mida ma tegema pean, siis 6-8h päevas, 6päeva nädalas 20 laual. Pühapäevad olen puhkand alati.
                        vahest satub aga kärss pudelisse ja siis tulevad laiskusnädalad sisse. siis tuleb ennast õigele teele släppida jälle.
                        distsipliin on kõige tähtsam !

                        Comment

                        • lambitont
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1095

                          #597
                          Re: Ei Puutu! 180mannid

                          Ja kui keegi siin teist on kogemustega talendikas 180manner, siis come on, võta ühendust minuga.
                          Mul oleks küsimusi ja tahaks teha ühissesse jne.

                          Comment

                          • Narrator
                            Julm Donk
                            • Apr 2011
                            • 75

                            #598
                            Re: Ei Puutu! 180mannid

                            See aga tähendab seda, et kõikvõimsad flatout videoid enam ei tulegi ? :(

                            Comment

                            • lambitont
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1095

                              #599
                              Re: Ei Puutu! 180mannid

                              Algselt postitas Narrator Vaata postitust
                              See aga tähendab seda, et kõikvõimsad flatout videoid enam ei tulegi ? :(
                              whaddahelli mees? sa oled näind neid? :D
                              mängid ise ka?

                              Comment

                              • Narrator
                                Julm Donk
                                • Apr 2011
                                • 75

                                #600
                                Re: Ei Puutu! 180mannid

                                Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                                whaddahelli mees? sa oled näind neid? :D
                                mängid ise ka?
                                Pole kordagi seda mängu elus mänginud. Kunagi kui jagasid enda pokkerivideoid, siis minujaoks su pealelugemine oli puhas kuld. Seetõttu lükkasin kasutajale subscribe peale ka, lootuses, et tulevikus äkki jagad veel videoid. Pokkerivideoid ei tulnud aga seeasemel tuli hea 100+ flatout kiiremaringi videot mu youtube esilehel.

                                Comment

                                Working...