Ei Puutu! 180mannid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lambitont
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1095

    #541
    Re: Kelluulu tuleb põhjast

    Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Ma istun sinuga päris tihti koos siis 1,5$'ts. Chipdiiler on nimi.

    /Ja videod on head
    nitt

    Comment

    • redddman10
      Grinder
      • Aug 2010
      • 703

      #542
      Re: Kelluulu tuleb põhjast

      lol:D

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #543
        Re: Kelluulu tuleb põhjast



        graffid alates jaanuarist

        rahaliselt:

        chipEV:


        kestnud selline kardiogramm poolteist kuud. nii pikalt ilma palgapäevata pole never olnud.
        õigustatult võin tunda end väikestviisi tsempionina, kui sellest peaksin ühel päeval välja tulema.

        täna 16 tablisin 8h ja võitsin $100
        see on väga tähtis skoor minu jaoks, sest saan nüüd korraliku portsu $3.5 mänge mängida.
        aga ma ei julge veel öelda ega isegi mõelda, et vbla sellega algas upswing, sest viimase pooleteise kuu tendents on selline, et võidad ühe päeva selleks, et kõik järgmisel päeval tagasi kaotada ja siis edasi BE istuda

        videot täna ei pane, sest ma arvan et ma viskan siibrisse oma mölaga, kui te igapäev seda kuuleksite
        Last edited by lambitont; 12.02.13, 03:00.

        Comment

        • Romka
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1544

          #544
          Re: Kelluulu tuleb põhjast

          Kas HEM1'ga saab ka kuskilt seda chipEV graphi vaadata?

          Comment

          • redddman10
            Grinder
            • Aug 2010
            • 703

            #545
            Re: Kelluulu tuleb põhjast

            tee ikka videot.puhas entertainment:)

            Comment

            • lambitont
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1095

              #546
              Re: Kelluulu tuleb põhjast

              Algselt postitas Romka Vaata postitust
              Kas HEM1'ga saab ka kuskilt seda chipEV graphi vaadata?
              raudselt
              aga ma pole never HEM1 kasutand, niiet ma ei tea kustohast

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #547
                Re: Kelluulu tuleb põhjast

                Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                tee ikka videot.puhas entertainment:)
                rahu, vbla täna öösel

                Comment

                • Trapface
                  Jube Noob
                  • Feb 2012
                  • 197

                  #548
                  Re: Kelluulu tuleb põhjast

                  Aga palun, ära laula :)

                  Comment

                  • lambitont
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1095

                    #549
                    Re: Kelluulu tuleb põhjast

                    Algselt postitas Trapface Vaata postitust
                    Aga palun, ära laula :)
                    lol
                    lasen terve fucking albumi välja kui vaja

                    Comment

                    • Romka
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1544

                      #550
                      Re: Kelluulu tuleb põhjast

                      Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                      raudselt
                      aga ma pole never HEM1 kasutand, niiet ma ei tea kustohast
                      Kust sa HEM2'l seda teed muidu? Ja mis br'iga 3,5'stesse läksid?

                      Comment

                      • lambitont
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1095

                        #551
                        Re: Kelluulu tuleb põhjast

                        Algselt postitas Romka Vaata postitust
                        Kust sa HEM2'l seda teed muidu? Ja mis br'iga 3,5'stesse läksid?
                        tournament results - vali oma mäng, all hands ja vajuta seda oranzi nupukest

                        bankroll managemendist nii palju, et tee nii nagu mina teen.
                        tseki oma 1.5 graafik üle, vaata palju suurim allaliug olnud on.
                        toome näite 50BI. siis teegi nii et sul kontol 50BI 1.5 jaoks ja igakord kui sul seal kasvõi 1 BI on üle $3.5 jaoks siis MÄNGI SEDA
                        ma teeks facepalmi praegu kui sa ütled et sul a'la $400 on kontol ja graindid 1.5si
                        sa pead shottima kõrgemale alati. ära karda. tunne valu, ebaõnnestu ja siis ühel päeval vallutad nagunii.

                        Comment

                        • lambitont
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1095

                          #552
                          Re: Kelluulu tuleb põhjast

                          sa võid alati mängida safe varianti ka, aga mina ei karda.
                          ma olen elus nii palju swingind juba, et ei koti enam

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #553
                            Re: Kelluulu tuleb põhjast

                            Videod toredad jne, aga millal v6itma hakkad :-D


                            Tegelt selline shottimine v2ga viis kui suudad kindlalt kinni pidada ja vajadusel uuesti alla liikuda

                            Comment

                            • Romka
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1544

                              #554
                              Re: Kelluulu tuleb põhjast

                              Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                              tournament results - vali oma mäng, all hands ja vajuta seda oranzi nupukest

                              bankroll managemendist nii palju, et tee nii nagu mina teen.
                              tseki oma 1.5 graafik üle, vaata palju suurim allaliug olnud on.
                              toome näite 50BI. siis teegi nii et sul kontol 50BI 1.5 jaoks ja igakord kui sul seal kasvõi 1 BI on üle $3.5 jaoks siis MÄNGI SEDA
                              ma teeks facepalmi praegu kui sa ütled et sul a'la $400 on kontol ja graindid 1.5si
                              sa pead shottima kõrgemale alati. ära karda. tunne valu, ebaõnnestu ja siis ühel päeval vallutad nagunii.
                              Eiei, ma ei kardagi shotti võtta, lihtsalt uurisin mis BRM'i järgi ise mängid. :)

                              Comment

                              • lambitont
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1095

                                #555
                                Re: Kelluulu tuleb põhjast

                                Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                                Videod toredad jne, aga millal v6itma hakkad :-D


                                Tegelt selline shottimine v2ga viis kui suudad kindlalt kinni pidada ja vajadusel uuesti alla liikuda
                                ma loodan et täna
                                väga õige, kui suudad alla liikuda, nagu mina, siis anna ainult minna

                                Comment

                                Working...