Avaldatud: 15. november 2017

5 päeva meeletut pokkerit: Cash Game Festival 15-19. novembril Tallinnas! Tule pokkerile!

Lõbus ning tavapärasele kasiinorutiinile vaheldust pakkuv pokkerituur Cash Game Festival on jälle Tallinnas, mis tähendab et järgmise 5 päeva jooksul saab taas lõputult pokkerit mängida ning lõbusalt aega veeta. 

Festival algab tervitusjookidega täna (15.11.2107) kell 17:00 Olympic Park Kasiinos Tallinnas (Kreutzwaldi 23) ning kestab 5 päeva. Festivali jooksul saab pokkerit mängida 24/7 ning rahalaudu saab avada igal ajal. Madalaim limiit on €1/€1 Hold’em miinimum sisseostuga 50€. Selliseid laudu avatakse maksimaalselt 3.

Suurimad limiidid otsustad sina ehk neid pakutakse vastavalt mängijate soovidele. Lisaks sellele on võimalik mängida erinevaid pokkerivariatsioone ning pakutakse ka omapäraseid dealers choice mänge. Infot käimasolevate mängude kohta saab kasiino töötajatelt ning Cash Game Festivali meeskonnalt. Küsi ning leiad laua, mis sobib täpselt sinule.

Festivalil osalevatele pokkerimängijatele toimub Cash Game Festivali ajal erinevaid auhinnamänge, mille kohta saab infot kohapeal ning Cash Game Fesivali Facebooki lehel festivali jooksul.

Festivali teeb veelgi omapärasemaks see, et kasiinosse on püsti pandud n-ö. live telelaud, kus kaamerate valvsa pilgu all saad mängida pokkerit. Ning pärast saad salvestuste vahendusel üle vaadata oma mängu.

Telelaua vahendusel vaadatavad mängud toimuvad festivalil 2 korda päevas algusega 17:30 ja 20:30. Internetiülekanded nendest mängudest algavad 20 minutit hiljem sellest hetkest, kui telelauamäng on kasiinos käima läinud.

Kui ise festivalile ei jõua või kui tahad oma live mängu jagada sõpradega, siis juhata nad Cash Game Festivali Twitch kanalile aadressil www.twitch.tv/cashgamefestival. Interneti vahendusel analüüsib Sinu mängu lõbus kommentaator, kes kahjuks või õnneks teeb seda inglise keeles.

Lisaks sellele pakub Cash Game Festival igapäevaselt ka lõbusaid grupitegevusi, milleks võivad olla tuurid, külastused, õhtusöögid, peod, võistlused või sport jne. Need tegevused toimuvad kasiinost väljaspool, et mängijatele vaheldust pakkuda ning neile Tallinna tutvustada.

Kuna sellele festivalile tuleb mängijaid 17+ riikidest, siis on taolised lõbusad tegevused hädavajalikud, et mängijad saaksid omavahel tutvuda ning õppida tundma meie pealinna. Garanteeritud on see, et nendel «ekskursioonidel» saab alati meeletult nalja ning inimesed on super-toredad.

Pole veel registreerinud, kuid soovid grupiga ühineda ning rohkem infot hinna kohta? Saada email aadressile andro@cashgamefesival.com või tule kasiinosse ning küsi Cash Game Festivali meeskonnalt. Kuidas tunned ära meeskonna? Neil on Cash Game Festivali logo rinnas.

Meeldetuletuseks see, et kasiinos on vanusepiirang 21+ ning sisenemiseks peab kaasas olema isikut tõendav dokument. Toredat festivali!€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal