Subscription
Collapse
Riistvara ostuabi (alati võiks olla suurem, parem jne)
(Topic in the Teemaväline Jutt (Offtopic) forum)
11.09.11, 18:18
Scoopi turnad, kes mida mängib ja kuidas läheb !
(Topic in the Turniirimängijate Foorum forum)
23.05.11, 05:54
Stake pakkumine tana ohtusele 18:00 ET algavale 24+2 12K G turniirile
(Topic in the Stake/Diili Küsimine/Pakkumine forum)
22.06.11, 17:52
Statid NL50 laudades (mitte et väga suur vahe oleks millises lauas just istud)
(Topic in the Full Ringi Mängijate Foorum forum)
21.03.11, 00:25
No new updates in subscriptions...