Septembri Offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #1

    Septembri Offtopic

    ma teadsin et ükskord tasub see reedel mittejoomine ja laupäeva hommikul kell kuus ärkamine ära.
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #2
    Re: Septembri Offtopic

    Achievment earned! Second place.

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #3
      Re: Septembri Offtopic

      OT

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #4
        Re: Septembri Offtopic

        Tänaseks Hiiumaale head tsikliilma, aitäh

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #5
          Re: Septembri Offtopic

          Käisin tartus ja ka olyst läbi.

          Esimese asjana tõmmati mulle minu jaoks võõra, kuid regi poolt põlvega kõhtu pausi ajal. Lemmik koht:D

          Meeldetuletuseks eelmine kord lubati mind mu enda vereloiku ära uputada kui AQ vs AK pre võitsin. Seekord oli sõbralikum though ja pigem naljaga, ma loodan.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: Septembri Offtopic

            LOL..kinnitan, Mäsa tõmbas for fun põlvega kõhtu.
            See polnud veel kõik, ca 23.00 ajal tegi ta "NFLi võtet" ja jooksis kohaliku 150kg regzi, Henni, maha.....ffs, Mäsale tuleks alkobänn panna :D

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #7
              Re: Septembri Offtopic

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              LOL..kinnitan, Mäsa tõmbas for fun põlvega kõhtu.
              See polnud veel kõik, ca 23.00 ajal tegi ta "NFLi võtet" ja jooksis kohaliku 150kg regzi, Henni, maha.....ffs, Mäsale tuleks alkobänn panna :D
              peaks ka kellelegi "for fun" kannaga näkku lööma

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #8
                Re: Septembri Offtopic

                appikene kuiiii kehv on

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #9
                  Re: Septembri Offtopic

                  Algselt postitas Junken Vaata postitust
                  peaks ka kellelegi "for fun" kannaga näkku lööma
                  +1.

                  Comment

                  • ninasarvik11
                    Jube Noob
                    • Mar 2010
                    • 126

                    #10
                    Re: Septembri Offtopic

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    LOL..kinnitan, Mäsa tõmbas for fun põlvega kõhtu.
                    See polnud veel kõik, ca 23.00 ajal tegi ta "NFLi võtet" ja jooksis kohaliku 150kg regzi, Henni, maha.....ffs, Mäsale tuleks alkobänn panna :D
                    tundub väga sõbralik tüüp :))

                    Comment

                    • imthcplant
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 737

                      #11
                      Re: Septembri Offtopic

                      M2sa on norm tegelane :D


                      Krdi kiirelt lennuki pilet ja kodumaale plaan on nii fhking v6imatu ikka.... Tra nu mille jaoks on vaja mitmeid tunde enne lendu bronn ??? Plaa kui on vabad kohad siis miks ma ei saaks seda v6tta ??????? T2iesti sick ikka... TILT TILT TILT!!!!

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #12
                        Re: Septembri Offtopic

                        Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
                        Tra nu mille jaoks on vaja mitmeid tunde enne lendu bronn
                        Et su nime saaks enne lendu kurjamite listiga võrrelda.

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #13
                          Re: Septembri Offtopic

                          Tiksusime õhtul linna peal Haliga ja leidsime Kivi eest täiesti mällaris Mäsa. Jõime edasi, kui siis härra otsustas ikka kasinni minna torkima. Tra, see Henn on ju mingi 150 kg vend, seda oleks küll oma silmaga näha tahtnud kuidas lennukit paneb :D
                          Btw, esimene asi mis Mäsa baais tellis baarmanilt: Ma tahaks, et mingi blondiin imeks mu M.unni laua alt. Häda pärast sobib ka brünett.
                          delirium tremens oli tõsiasi

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #14
                            Re: Septembri Offtopic

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            appikene kuiiii kehv on
                            mis ärkad siis nii vara :D

                            Comment

                            • Jeebus
                              määäääää
                              • Jun 2012
                              • 1409

                              #15
                              Re: Septembri Offtopic

                              soovin saata 39 pilti (32mb) , peaksin vist kasutama mingisugust upload saiti ? millist ? ty

                              Comment

                              Working...