stt ja mtt sng mängijad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • iicacii
    Julm Donk
    • May 2009
    • 25

    #1

    stt ja mtt sng mängijad

    Hei, väga sageli siin ei näe arutelu stt ja mtt sng-de kohta, aga mängijaid on kindlasti päris mitmeid. Võiks ju väikese teema alustada ja vaadata, kas läheb käima. Ise tahaks vahest msn-is veidi juttu ajada, aga kahjuks ei tunne eriti kedagi. Väidetavalt on "study buddy" leidmine väga +ev ja ma ei ütleks ära, kui saaks nädalas mõned HHd vahetada ja veidi asja üle järele mõelda. Hetkel mängin ~3$ bi piirimail ja ROI-d hindan sinna 8-10% kanti, vb suti rohkem.
    MSN: axem@hot.ee

    Kui palju te sngwiziga harjutate ja mis parameetreid kasutate? Tavaliselt, kui hakkan mingit uut formaati vms proovima, siis viskan 3-10bb bubble olukorra peale. Lähiajal tahan suti 6max sttsid teha, aga ma panin paregu wizis ikka täiega puusse. Enamasti on probleemiks mingid overshove olukorrad, aga vead on ka mujal.
  • Jäämees
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1182

    #2
    Re: stt ja mtt sng mängijad

    Nu ma võin Su MSNi lisada saab mikromeeste tähtsaid jutte puhuda.

    Standard push foldi õppisin ise ICM Traineri peal.

    Comment

    • iicacii
      Julm Donk
      • May 2009
      • 25

      #3
      Re: stt ja mtt sng mängijad

      lugesin sellist artiklit: link.
      " The first session involved him going through push/fold strategy when close to or on the bubble. He discussed three different ‘pushing tables’ for the ‘all-in or fold’ endgame stage, breaking down what hand ranges and how many big blinds you can profitably shove and call all-in with."
      Mõtlesin, et mis need 3 erinevat olukorda täpsemalt on. Kas lihtsalt see, et kas sul on short, medium või big stäkk? Või siis näiteks utg, btn või sb? Pigem ikka vast see esimene, sest imo on stäkk size olulisem kui positsioon.

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #4
        Re: stt ja mtt sng mängijad

        Mind võib ka lisada reggie_smart[@]hotmail.com
        P/f on kinni esiteks ikkagi mängijates, teiseks stackis ja kolmandaks positsioonis. Esiteks on alati tegelasi, kes on nõus foldima mingi piirini ja siis enam mitte, hea on neid piire teada. Rekside kohta märkmed on üliolulised. Kui sa tead, et ta foldib max, 2-3 bbi siis seal tuleb valimit muuta. Mina lähtun suht tunnetuslikult push foldi, kui on näha, et vastane on peale kahte vargust suht any2-ga nuppe valmis panema siis võib ka Q high calli teha ja ees olla. Üks lolle vigu mida näen on see, et minnakse võtma 2bb-ga shorti blindi rääbistega ja kuna to ei foldi seal siis jäädakse ise nii väikseks, et edasi on keeruline mängida. Positsioon on muidugi tähtis aga ei tasu üle hinnata, me eesmärk on alati jätta mulje, et just praegu on monster käes ja kui sa oled 4 korda buttonilt blinde võtnud siis võid saada ülilight calli. Tabelid ei toimi, on mängijaid, keda võid tuimalt röövida 27ofsiga ja neid kellele röövimiseks on päris kätt vaja.

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #5
          Re: stt ja mtt sng mängijad

          Kuidas te väikseid paare -99 esimestel levelitel varasest positsioonist mängite?

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #6
            Re: stt ja mtt sng mängijad

            Ise tõstan MTT-del kõike paare igast positsioonist.
            Mõistlikuse piires muidugi, õhukese stackiga seal madalaid pocketeid ei tõsta aint.
            Üritan mitte nittida ja mincashe huiata vaid alati ikka nn. "võidu peale" mängida.
            Last edited by qbj0hn; 06.02.12, 16:26.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #7
              Re: stt ja mtt sng mängijad

              Algselt postitas reggie Vaata postitust
              Kuidas te väikseid paare -99 esimestel levelitel varasest positsioonist mängite?
              kuni 3,5 taalasteni töötavad 2,5 - 3bb raised nuppude saamiseks hästi. edasine on improviotsiaani küs. sellistel limitidel üritan võimalikult palju algstäkiga tööd teha ja odavalt kokku osta. not shove 99

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #8
                Re: stt ja mtt sng mängijad

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                kuni 3,5 taalasteni töötavad 2,5 - 3bb raised nuppude saamiseks hästi. edasine on improviotsiaani küs. sellistel limitidel üritan võimalikult palju algstäkiga tööd teha ja odavalt kokku osta. not shove 99
                ise saad aru mis siia kirjutasid ?

                väikseid paare muidu turna alguses raise foldin / callin kui stäkk alla 20 bb siis 77 ja alla selle foldin esimesest kolmest positsioonist

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #9
                  Re: stt ja mtt sng mängijad

                  Täpselt sama siin.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #10
                    Re: stt ja mtt sng mängijad

                    Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                    ise saad aru mis siia kirjutasid ?

                    väikseid paare muidu turna alguses raise foldin / callin kui stäkk alla 20 bb siis 77 ja alla selle foldin esimesest kolmest positsioonist
                    PUMP !!! sry! ei tahtnud öelda foldin. üli segi ajasin sõnad

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #11
                      Re: stt ja mtt sng mängijad

                      to: kivisaba. esimesed levelid olid jutuks. ca 50 jne BB-d.

                      Comment

                      • iicacii
                        Julm Donk
                        • May 2009
                        • 25

                        #12
                        Re: stt ja mtt sng mängijad

                        Algselt postitas reggie Vaata postitust
                        Kuidas te väikseid paare -99 esimestel levelitel varasest positsioonist mängite?
                        ma limbin ja callin raise, kui effective stack on suurem kui 15x panus

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #13
                          Re: stt ja mtt sng mängijad

                          algstaadiumis limp on kõige vähem sissetoov asi. heal jihul on su produktiivsus 1-3 %

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #14
                            Re: stt ja mtt sng mängijad

                            Limp on küll väga weak asi.
                            Ise limbin tavaliselt siis aint kui tõesti pool lauda tahab floppi vaadata, kuid enamasti siiski mitte ja tõmban siukses olukorras ikkagi squeeze sisse.
                            Kaks võimalust on pokkeris kätt võita, üks on kui sa hitid oma käe ja teine agresiooniga. Kui sa limbid on sul pmst aint üks varjant, preflop alates tuleb ikka pressure peal hoida. Passive mäng ei vii võidule. Üldiselt limpides suht obvious ka mis käsi vastasel käes on tavaliselt, suited connetorid/väiksed paarid ja mõtlevatelt mängijatelt ei saa mingit value nende overpairide või mingite marginaalsete käte vastu.

                            Oletame, et limbid keegi tõstab ja sa callid... hitid oma seti... kui sa nüüd raised seda venda flopil siis rohkem obvious enam ei anna olla mis sul käes on. cards face up pmst ja ei saa sa mingit value sealt long runis. Ega kõik mängijad retardid pole.
                            Kui tõesti limp callid raise siis st ka seda, et pead tihti ka õhuga floppe raisema (tihti tekitatakse nii endale olukord kus spewitakse turn ja river ka veel lol) ja tihti paneme ennast väga halba olukorda siis ja jällegi kui igakord alla annad kui setti ei hiti siis ikka väga kusine.
                            Last edited by qbj0hn; 06.02.12, 18:20.

                            Comment

                            • iicacii
                              Julm Donk
                              • May 2009
                              • 25

                              #15
                              Re: stt ja mtt sng mängijad

                              mulle meeldib esimesed lvlid suti passiivsemalt mängida ja pigem tightima image luua.. hetkel olen ~3-5$ bi mängude peal ja mingit erilist mõttetegevust vastastel ei tähelda (va PS regularid)..
                              ma ei näe ep 22-55 tõstmisel erilist väärtust ja multitabledes on parem asjad lihtsana hoida, sest arvatavasti oleme hunniku fishide vastu OOP

                              Comment

                              Working...