Subscription
Collapse
Neljapäevaseid Viimsi turnasid enam ei toimu. Minge Nõmmele.
(Topic in the Pokkeriturniirid, Festivalid, Livepokker forum)
06.05.10, 11:44
Niisama väike mölanurk seoses klubiga
(Topic in the PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi forum)
14.08.13, 17:25
NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?
(Topic in the Full Ringi Mängijate Foorum forum)
02.10.11, 11:52
NL-100 T9o kas blufime lõpuni 3bet potis.
(Topic in the Full Ringi Mängijate Foorum forum)
19.03.11, 08:57
No new updates in subscriptions...