NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tyler Durden
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 270

    #1

    NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    UTG ($9.65)
    MP ($25)
    CO ($10.58)
    Button ($25.81)
    SB ($25) 21/15/inf käsi 33
    Hero (BB) ($25)

    Preflop: Hero is BB with A, A
    UTG calls $0.25, 3 folds, SB bets $1.25, Hero raises to $3.50, 1 fold, SB calls $2.25

    Flop: ($7.25) 8, Q, J (2 players)
    SB bets $21.50 (All-In), Hero mõtleb foldimisele?
  • Konso
    Grinder
    • Nov 2009
    • 936

    #2
    Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

    Hero võib mõelda aga ei foldi.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

      Miks selline gay-3bet? 3betitakse selleks, et saada sobiv stack-to-pot ratio, mitte et lihtsalt igasuguse avangu vastu 3-kordne raise. Oleks 4.5-5$ peale reraisinud, siis oleks praegu pot ~10$ ja tema shove ca 20$ ning otsus oleks märksa lihtsam.
      As played calliks küll, kuid poleks eriti rõõmus selle üle, sest valdav osa ajast flippame ning harvem oleme crushed.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

        3bet on igati norm suurusega ning SPR-3 on rohkem kui paras. Sellist vastase overbetshove näeb väga harva, eriti veel nii kehval flopil.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #5
          Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

          3bet on fine. flopil foldin.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #6
            Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

            3bet on räme leak, kes ära ei taju miks on fish, rohkem ei komenteeri

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #7
              Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              3bet on räme leak, kes ära ei taju miks on fish, rohkem ei komenteeri
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #8
                Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                3bet on räme leak, kes ära ei taju miks on fish, rohkem ei komenteeri
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #9
                  Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

                  nagu ma ütlesin no comments

                  kunagi kui vb 100nl suudate beatida saate aru et 3bet on el retardo siin ja siis tuletate meelde "omg q_q (eesti parim mängija) ju ytles mitu aastat tagasi et 3bet on siin leak ja ma ei kuulanud teda, omfgg, miks??"

                  mark my words

                  Comment

                  • qjet
                    Grinder
                    • Apr 2009
                    • 806

                    #10
                    Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

                    jep 3b on haige leak siin. fold pre või call, edasi flat F ja fold T, kui tuleb 2nd barrel.

                    Comment

                    • IsandJoberst
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2008
                      • 326

                      #11
                      Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

                      Algselt postitas qjet Vaata postitust
                      jep 3b on haige leak siin. fold pre või call, edasi flat F ja fold T, kui tuleb 2nd barrel.
                      Fold pre ? :O

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #12
                        Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

                        Palun mitte leveldada.

                        Aga kui sa Q-Q kardad, et oled antud käes läbinisti loetav ja tugeva range otsas, siis NL25 on selleks väga vale koht.
                        Obv võid seda NL100 balanserrimise eesmärgil teha, aga micros jätame sellised naljad ära.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #13
                          Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

                          Kas see call on nii vapustavalt hea siin? Imo on ikka räigelt **** flop AA jaoks, maitea, ma mõtleks tõsiselt foldimisele, flop on nii kuradima drawine ja flushine ja võime olla juba crushed siin ning meil pole isegi potit käes. Kui mõelda sellele, et mis siin overbetshoveks siis pakuks käteks KsQx, JxTs, QxTs, maybe ka AsQx. Parandage kui eksin aga palun mitte hakata maha tegema.

                          Comment

                          • 2ves
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jul 2010
                            • 318

                            #14
                            Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            3bet on igati norm suurusega ning SPR-3 on rohkem kui paras. Sellist vastase overbetshove näeb väga harva, eriti veel nii kehval flopil.
                            fold?

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #15
                              Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

                              Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                              Palun mitte leveldada.

                              Aga kui sa Q-Q kardad, et oled antud käes läbinisti loetav ja tugeva range otsas, siis NL25 on selleks väga vale koht.
                              Obv võid seda NL100 balanserrimise eesmärgil teha, aga micros jätame sellised naljad ära.
                              suht mööda postitus

                              nagu ma ütlesin vb kunagi saad aru, siis tuletad mu sõnu meelde : )

                              Comment

                              Working...