NL-100 TPGK vs donkbets 3bet potis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    NL-100 TPGK vs donkbets 3bet potis

    Vastane üsna tundmatu goldstar. Hetkel 40/0/2 10 kätt ja donganud korra ühest võimalikust.

    Mida teeksid flopil ja mis on plaan järgmisteks tänavateks?

    Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1237415
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    MP: $133.00
    CO: $104.65
    Hero (BTN): $100.00
    SB: $39.00
    BB: $100.00
    UTG: $100.00
    UTG+1: $101.50

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with T A
    2 folds, MP raises to $3, CO calls $3, Hero raises to $12, 1 fold, BB calls $11, 2 folds

    Flop: ($30.50) A 5 2 (2 players)
    BB bets $14.00, Hero calls $14

    Turn:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    As called, mida teeksid turnil. Kuidas mõjutaks otsust; kui turn oleks olnud ? Vastane oleks panustanud 50$, 47$?
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: NL-100 TPGK vs donkbets 3bet potis

    Pastilaa alias pehme vend pokkeris mängiks flopi samuti (kahjuks) ja turni foldiksin kickeri probleemide tõttu. Mulle tundub, et tavaliselt stationi tüüpi vennad drawdega passiivsed ja sellisel märjal A high flopil võiks pool poti donkamist olla Ax või parema kaitse enamasti. AQ+ oleksin juba optimistlikum.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: NL-100 TPGK vs donkbets 3bet potis

      Ma arvan, et squeeze on liiga spewy, sest sul tegelikult pole aimu, mida postflop teha ja kuidas vastane käituda võib. Flopi pead callima aga turnil läheb asi nutuseks. 10 kätt vastase kohta on liiga vähe, et T kickerit heaks pidada.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: NL-100 TPGK vs donkbets 3bet potis

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Ma arvan, et squeeze on liiga spewy, sest sul tegelikult pole aimu, mida postflop teha ja kuidas vastane käituda võib. Flopi pead callima aga turnil läheb asi nutuseks. 10 kätt vastase kohta on liiga vähe, et T kickerit heaks pidada.
        Squuzesin MP ja CO-d. BB hoopis callis. Teiste kohta oli mul rohkem infi.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #5
          Re: NL-100 TPGK vs donkbets 3bet potis

          My bad, ärkasin alles. :\
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #6
            Re: NL-100 TPGK vs donkbets 3bet potis

            Segaseks ajab asja just fishi 1/2 donk flopis ning overnupud turnis. Flopi call on standard ning arvestades käe ebaloogilisust ei suudaks ka turni enam foldida (kuigi enda sarnased olukorrad olnud enamasti alla 100bb fishide vastu), kuigi vahel olen näinud seal nutsusarnast kätt, mis drawi hirmus ennast kaitsnud. Suht herocalline käsi.

            Risti osas ilmselt fish tahaks ise ka enamasti hoo maha võtta, kui pole hittinud (kui pole readi, et agressiivne). Ning betsizedel pole vahet. Ainult siis paneks pead sügama, kui tuleks taas täpselt 1/2 pot kanti.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #7
              Re: NL-100 TPGK vs donkbets 3bet potis

              Ma calliks kuna fishid mängivad oma suuri paare tohutult üle nagu KK QQ ja isegi JJ millega vabalt võidakse üritada flopist Herot suruda. Loomulikult võime ka natuke taga olla, kuid vähemalt on meil mõned 2 paari oudid isegi olemas. Hetkel tunduvad suured paarid tema ranges kõige loogilisemad kuna squeese naljalt J3 tüüpi pasaga ikka ei coldcallita preflopis.

              Comment

              Working...