NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1

    NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

    Kõigile mõeldud nl200 video starsis. Tüüp on ise agro LAG(22/17 vms- VÄGA loose igatahes). Peaks andma päris hea arusaama sellest kuidas sellise stiiliga vennad mängivad(ranged jne). Seletab päris hästi ja abuseb masstablereid.


    Part 1:


    Part 2:



    2+2 teema(ca 7kuud vana video):
    http://forumserver.twoplustwo.com/96...-video-895200/

    PTR:
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

    Ty.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #3
      Re: NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

      kõlab väga nutsina, panen kohe laadima.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

        Tahtsin ka öelda, et sissejuhatus kõlab hästi ja vaatame ka siis ära kui aega leiab.

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #5
          Re: NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

          Tundub väga lahe olevat!

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

            Renton555 on väga solid mängija ja soovitan vaadata. Kunagi kelisitaan rääkis, et ainus viisakas mängija ongi renton :) Vaatan ka selle ära.

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #7
              Re: NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

              next level thinking.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #8
                Re: NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

                Väga hea video kõigile. Eriti meestele, kes on mures oma suurelt langeva non-sd joone pärast. Mul on hemis tema kohta mingi 25k kätt ja non-sd joon on plussis 550bb.
                Kusjuures ma ei olnud temale varem tähelepanu pööranud eriti ja tundus spewilt mängima. Tegelikult, nagu näha, on iga sellise "spewi" liigutuse taga väga hea ja kontsentreeritud mõttetöö. Kuigi NL200 winrate tal nüüd väga üüratu ei ole siis NL600 on selle eest jälle väga hea.
                Huvitav fenomen, mida olen tähele pannud ka paljude teiste FR loomade juures on, et mida kõrgem limiit, seda suurem winrate. Tihti on NL200 4bb/100 ja NL600 10bb/100. Huvitav, millest see tuleneb?

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #9
                  Re: NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

                  Arvan, et table selection.Kui kõrgemas limiidis ikka laud regisid täis ja fishe näha pole siis tuleb omas limiidis regidega madistada on siis fishe või ei ole.Mängida ju vaja mis sa niisama tühja passid.
                  Muidugi ma ei tea kas tal NL600 ikka on tunduvalt vähem käsi.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #10
                    Re: NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

                    Keegi teab, mitu lauda ta mängib?
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      Väga hea video kõigile. Eriti meestele, kes on mures oma suurelt langeva non-sd joone pärast. Mul on hemis tema kohta mingi 25k kätt ja non-sd joon on plussis 550bb.
                      Kusjuures ma ei olnud temale varem tähelepanu pööranud eriti ja tundus spewilt mängima. Tegelikult, nagu näha, on iga sellise "spewi" liigutuse taga väga hea ja kontsentreeritud mõttetöö. Kuigi NL200 winrate tal nüüd väga üüratu ei ole siis NL600 on selle eest jälle väga hea.
                      Huvitav fenomen, mida olen tähele pannud ka paljude teiste FR loomade juures on, et mida kõrgem limiit, seda suurem winrate. Tihti on NL200 4bb/100 ja NL600 10bb/100. Huvitav, millest see tuleneb?
                      See fenomen tuleneb sellest, et suuremas limiidis on rohkem flippamist. Seega variatsioon suurem ja seega õige winrate väljakujunemine võtab rohkem aega. Teisisõnu võin päris kindlalt väita, et ta jookseb 600NL üle EV. See ei pea isegi kajastuma mitte EV joones ja see ei tähenda ka seda, et nüüd hakkab ta räigelt kaotama.

                      Vaatasin ka natuke videot ja panin suht kiirelt kinni ära, sest minu arvates tegi ta päris suuri tüüpvigu. Üks käsi, mis meenub olie JT8cc flop, tal oli T9 ilma mastitõmbeta. Checkis järgi ja foldis turni. Võis olla ka 3 ristit maast aga mitte ühtegi argumenti ei ole seal järgi checkimiseks ega turni foldimiseks.

                      Flopi check no ei olegi kõige halvem aga turnil fold kindlalt, sest kui regularid checkivad väga wet flopi järgi siis neil ei ole eriti midagi ning seetõttu vastased autobetivad tihti turni.

                      Siit tulebki suur viga, et kui sa nüüd flopi järgi checkid ei tea sa turnil oma equitit + sitaks halbu kaarte tulemas. Sa võid olla massive favoriit + samas drawing dead ja väga tihti järgneb turnile ka riveri bet. Õigem oleks see flopis ära lahendada, et betid ja foldid raisele, kus sa mõistad oma equitit mega hästi. Sa tead, et võid olla ees aga never-ever ei ole massive favoriit ja pigem oled 50:50 parimal juhul long runnis. Kui saad callitud saad enamus turne ka bettida ja täpselt sama kehtiks ka turnil, sest siis on vastase check-raise range tunduvalt tugevam kui flopis ehk pm. oled drawing dead/splitti tõmbad.

                      Samamoodi foldis BB-lt käsi, mida ma never ei foldiks minraise vastu. Seepärast ongi minriase nii powerful, et inimesed ei oska adjustida. Ise ta samat tegi BTN pealt ja rääkis samamoodi, et inimesed foldivad liiga palju aga miks krt ta siis ise foldib? :)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Keegi teab, mitu lauda ta mängib?
                        Enam ei oska öelda aga vanasti talle üle 12 laua ei meeldinud mängida. Ütles, et talle meeldib mõelda aga võib-olla tulevikus hakkab mängima rohkem laudu. PTR botscore on üpriski madal (36) ja käsi üpriski vähe, mis paneb uskuma, et ta siiski üle 12 ei lase. Aga seal vist võetakse arvesse ka ajalist vahet, et kui isegi 24 tabled aga korra kuus siis bot skoor madalam. Kindel ei ole tho.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Vaatasin ka natuke videot ja panin suht kiirelt kinni ära, sest minu arvates tegi ta päris suuri tüüpvigu.
                          Kusjuures ma olen ka kahe vahel. Väga palju mindfuck olukordi oli, võrreldes teiste crushijate videotega. Video oli huvitav, aga ma pole kindel, kas ma sealt midagi julgeks üle võtta. :)
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Kusjuures ma olen ka kahe vahel. Väga palju mindfuck olukordi oli, võrreldes teiste crushijate videotega. Video oli huvitav, aga ma pole kindel, kas ma sealt midagi julgeks üle võtta. :)
                            Anna mulle mõni autor, kes "crushib" ja teeb FR videosid? Ma tahaks näha eestlasest vMario, kellel sick winrate ja kelle PTR käsi ma kunagi vaatasin ja oli WTF, kuidas võidab? Tarjei82, squuishfish (ei oska kirjutada seda), jhrochaf jne. Alla 3PT/BB ma ei nimetkas crushimiseks.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #15
                              Re: NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Anna mulle mõni autor, kes "crushib" ja teeb FR videosid? Ma tahaks näha eestlasest vMario, kellel sick winrate ja kelle PTR käsi ma kunagi vaatasin ja oli WTF, kuidas võidab? Tarjei82, squuishfish (ei oska kirjutada seda), jhrochaf jne. Alla 3PT/BB ma ei nimetkas crushimiseks.
                              Newmanmi (DC) ja rask88 (CR), kuigi viiimane vist päris täpselt su kriteeriumitele ei vasta.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              Working...