Kõigile mõeldud nl200 video starsis. Tüüp on ise agro LAG(22/17 vms- VÄGA loose igatahes). Peaks andma päris hea arusaama sellest kuidas sellise stiiliga vennad mängivad(ranged jne). Seletab päris hästi ja abuseb masstablereid.
Part 1:
Part 2:
2+2 teema(ca 7kuud vana video):
http://forumserver.twoplustwo.com/96...-video-895200/
PTR:
Part 1:
Part 2:
2+2 teema(ca 7kuud vana video):
http://forumserver.twoplustwo.com/96...-video-895200/
PTR:
Comment