Re: NL200 Fullring Stars Renton555 2+2
Jup need mõlemad head, eriti newmanmi aga ma mõtlen tõsist crusherit. Sõna crushing on üleüldse selline üldine. Mina pean crushijat silmas, kes sõidab lauast üle skilliga ja on pm. lauakuningas. Aga paljud crushinguks peavad profitit. See on maitseasi obv, et kumb tähtsam kas profit või winrate ja endless vaidlemine.
Algselt postitas Pahvak
Vaata postitust
Comment