LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #31
    Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

    Algselt postitas Provoker
    Suht vana läpakas niiet miskit pole selle ketta suhtes teha. Jätkuvalt on postgre andmebaas mis ruumi ära sööb.
    mby v2line kõvaketas vmt...ei maksa v2gapalju:)

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #32
      Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

      See on standard 8/7 meeste maailmas?

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #33
        Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

        Algselt postitas Provoker
        Suht vana läpakas niiet miskit pole selle ketta suhtes teha. Jätkuvalt on postgre andmebaas mis ruumi ära sööb.
        Ja ma avastasin, et mu postgre andmebaas ei olegi suur, vaid mingid logifailid olid 10gb enda alla hõlmanud, mida võib vabalt ära kustutada - tasub seda uurida.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #34
          Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

          Algselt postitas Pahvak
          See on standard 8/7 meeste maailmas?

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Üldiselt ikka läheb AT mucki kui 3beti saab. Sitad mängijad hakkavad sellea lammutama ning flippavad taga olles.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #35
            Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

            Algselt postitas Provoker
            Üldiselt ikka läheb AT mucki kui 3beti saab. Sitad mängijad hakkavad sellea lammutama ning flippavad taga olles.
            Jep. Ta peaks aru saama, et ma ei foldi nagunii seal ja natuke liiga rõõmus on oletada, et ma 3betin 8/7 venda käega, millega ta saab flipi. Aga noh samas pole veel näinud väga SS, kes mulle peavalu valmistaks :P
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • rrrr
              Grinder
              • Nov 2008
              • 904

              #36
              Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

              Vaatasin, et isegi 6-maxi on siginenud SS-d. NL25. PFR on 2,5bb-d. UTG ja EP on ülinitid ning buttonilt on vendadel steal ca 50% ning foldivad stealides iga 3-beti peale peaaegu. Huvitav kuidas nad küll ennast lühikeses lauas ära majandavad. Sel juhul kui lauas on 2-3 sitting out venda, siis peavad nad kiirest adjustima. Paremad mängijad on PTRi järgi enamvähem 0-s.

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #37
                Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                Lol, multitablejad SS-d 6-maxis? Polegi sellist nalja näinud veel ise.

                Comment

                • McFoldberg
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 731

                  #38
                  Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                  Algselt postitas Keiss
                  Aga ma ei saa aru miks maha tehakse kohe inimest, kui toodab no milles küss siis?:D Las mees teeb, mis mees tahab.

                  Tegu pole pokkeriga ja nimetatud strateegia hävitab lihtsalt online pokkerit, kuna võtab kõikidel mängutahte ära (ja ilma fishideta on pokkerimaastik üpris vaene). Samuti takistab mängijatel, kellel oleks ehk potentsiaali saada vähemalt small stakesiks decent regiks arenemast, kuna mängivad matemaatilist mängu, mis ei vaja mingit mõtlemist ja mis on paberi peal kirjas. Ehk pärsivad enda loovust, mistõttu teevad enda jaoks tulevase arenemise veel keerulisemaks. Ehk siis mingit pokkerimängijat neist ei saa. Ning nad teeniksid kõik normal stackiga mängides kõvasti rohkem.

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #39
                    Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                    Algselt postitas rrrr
                    Vaatasin, et isegi 6-maxi on siginenud SS-d. NL25. PFR on 2,5bb-d. UTG ja EP on ülinitid ning buttonilt on vendadel steal ca 50% ning foldivad stealides iga 3-beti peale peaaegu. Huvitav kuidas nad küll ennast lühikeses lauas ära majandavad. Sel juhul kui lauas on 2-3 sitting out venda, siis peavad nad kiirest adjustima. Paremad mängijad on PTRi järgi enamvähem 0-s.
                    Mõni oskab paremini

                    Comment

                    • QKulgur
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2008
                      • 484

                      #40
                      Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                      vanduma ei aja kui ära tõmmatakse koguaeg?

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #41
                        Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                        Pole ullu miskit. Egas koguaeg ka siis ei tõmmata. Lihtsalt see sess oli sihuke kehvemapoolne jooks. See kuu muidu isegi üle ev olen jooksnud NL25-s. Aga tänane HU ajas küll vanduma kui tüüp tuli mu lauda 25$-ga ning mulle aitas kui ta stäck oli 100$ juures. Niipalju lolle floppe a'la mul 2 paari siis temal 2 top paari jne. Sick kui lucky ikka vastane oli.

                        Comment

                        Working...