LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #16
    Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

    Algselt postitas Oliverk
    Starsis 50 bb min lauad. Ise mängin neid ja pedeshordied võivad omavahel nusserdada tavalaudades.
    Nendes laudades on ka rohkem regulare, sest fishid ei vali väga laudu ja sellessuhtes oleks üsna tore kui kõik lauad oleksid nt. 40bb min. Mitte, et see väga oluline oleks, aga isegi fishil pole lõbus SS vastu mängida - bluffida neid ju ei saa.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • SooKoll
      Räme Fish
      • Dec 2009
      • 22

      #17
      Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

      Vaatasin ka videot natuke :D Niipalju kui aru saand olen siis SS läheb hea käega kohe all in, mitte ei tõsta 4-5BB.
      aga 18 lauda :o

      Comment

      • Kodu
        Klubi Liige
        • Dec 2008
        • 311

        #18
        Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

        jah miks mitte 24 lauda. 18 hakkab ju igav ss

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #19
          Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

          tavaliselt lasengi 24 lauda. Lihtsalt video tegemine tõmbab arvuti kooma. Ja saage aru, see ongi rakebacki stiil mitte miski oluliselt võidukas pokker.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #20
            Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

            kunagi 1 päeva lasin shortstacki sest oli vaja punne saada ja pidin kõrgemal limiidis taguma selleks. Mitte kunagi enam oma elu jooksul ei taha seda teha. Selline tilt tuli peale.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #21
              Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

              Ma nägin sind tol ajal NL50-s seda tegemas. Seal ongi suht võimatu isegi shortstackides kasumisse jääda.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #22
                Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                tehke ss topic, saate seal edasi arutada + ja -
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #23
                  Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                  Algselt postitas Provoker
                  jaga oma desktoppi

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #24
                    Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                    Ega seal muud kirjas ei ole kui
                    Co steali korral allinn 99+/AQ+
                    BTN steali korral 88+/AJ+
                    Sb steali korral 66+/A9 ja KQ ning KJ

                    tavaline valge taust.

                    Comment

                    • funkme
                      Julm Donk
                      • Dec 2009
                      • 41

                      #25
                      Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                      vaatasin video ära ja paar küsimust:

                      1) 55 vist oli SB-lt 2 limpija + bb vastu, mis siin shovemisest arvad?
                      2) kui stealid 89s CO-lt siis miks mitte K9o buttonilt?
                      3) TT isolation raisi vastu foldisid, miks mitte shove? minu arust kaotasid valuet seal



                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #26
                        Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                        Ega see video ei pretendeerigi absoluutsele tõele, kuid 55 on shove jaoks liiga nõrk.
                        K9o on enamvähem stealimiseks, kuid samas on kõige parem kui seda teha miski A komboga kuna siis sa blokid vastase 1 outi ära, Põhjusena siinkohal, et igasuguste ässadega tahetakse tavaliselt steali callida.
                        TT koha pealt niipalju, et see on suht borderline JJ on igast asendist shove. Vahel võib ka TT

                        Samas ei saa seda kõike võtta nii, et kui sellega teed, siis miks mitte sellega, kuna kui kõiki võimalikke steali käsi mängida siis muutub su laua image liiga looseks ja see juba tähendab seda, et hakkad saama light3bette jms paska mida sa tegelikult ju stealides ei taha näha. Parem kui tight image, siis saab vastased paremini foldima.

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #27
                          Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                          mnjh sai kh vaadatud, aga liialt lühike ja liiga lampi l6ppes otsa:D

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #28
                            Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                            kui kõvakettal ruum otsa saab siis on suht keeruline edasi teha

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #29
                              Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                              Suht vana läpakas niiet miskit pole selle ketta suhtes teha. Jätkuvalt on postgre andmebaas mis ruumi ära sööb.

                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #30
                                Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                                Nalja pärast võiks isegi kunagi Short stackimist proovida. Tra huvitav kaua vastu peaks? Päris jube ikka. Aga hetkel tundub omamoodi eksootiline, et siit foorumist ka seda strateegiat keegi kasutab raha teenimiseks :D

                                Aga ma ei saa aru miks maha tehakse kohe inimest, kui toodab no milles küss siis?:D Las mees teeb, mis mees tahab.

                                Comment

                                Working...