LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #1

    LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

    Kui kedagi huvitama peaks, siis palun väga. Ärge nüüd näkku peksma hakake kohe. Kui muud kasu ei saa, siis kohati võib mõista mismoodi ss otuseid langetab.

  • uudistaja
    Bännitud
    • Mar 2009
    • 115

    #2
    Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

    ??? ;D

    palju kaotasid? :D


    Sellise stiiliga nyyd kyll v6ita ei saa. Sul ikka segapudru ja kapsad seal.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #3
      Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

      No see sess konkreetselt jäi küll miinusesse jh ja eks seda mõjutas ka video tegemine, kuid ei saa kurta. Panen siis viimase 7 päeva graafiku ka, et näidata, et asi töötab.

      Comment

      • SooKoll
        Räme Fish
        • Dec 2009
        • 22

        #4
        Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

        Panin tõmbama, tundub huvitav :)

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #5
          Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

          gaystacker

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #6
            Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

            ss'il on mingeid otsuseid mida langetada?:O

            tõmban
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #7
              Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

              Algselt postitas pastilaa
              gaystacker
              mis sa sellega öelda tahad?? Mingi mure we?

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #8
                Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                ah sina oledki siis larry :D. Nüüd siis tean, video all, pärast vaatan

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                  Algselt postitas Provoker
                  mis sa sellega öelda tahad?? Mingi mure we?
                  Ei, muret ei ole. Pole ka midagi isiklikku - lihtsalt gaystacker kõlab näitlikumalt ja ausamalt selle strateegia kohta.

                  Comment

                  • mcbethk
                    Bännitud
                    • Oct 2008
                    • 687

                    #10
                    Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                    palun ärge hakake plzplzplz

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #11
                      Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                      Sa jääd eluks ajaks shortstackeriks. Inimene rikub lihtsalt enda elu ära :(

                      P.S. Telekas nad ei shortstacki.

                      P.S. FTP tõstab laudade miinimumi varsti. Ei tea kas sellega on oodata SS-te suuremat voolu Pokerstarsi? Ehk käib Stars ka FT jälgedes ja siis peavad kõik 20bb vennad Toweris mängima ja seal teadupärast ei saa avada 24 lauda... palju rõõmsaid mõtteid.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #12
                        Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                        Algselt postitas Pahvak
                        Sa jääd eluks ajaks shortstackeriks. Inimene rikub lihtsalt enda elu ära :(

                        Miks Sa arvad, et ta eluks ajaks shortieks jääb?

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                          Algselt postitas Vapsik
                          Miks Sa arvad, et ta eluks ajaks shortieks jääb?
                          Eks ikka kiusu pärast.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #14
                            Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                            Algselt postitas Pahvak


                            P.S. FTP tõstab laudade miinimumi varsti. Ei tea kas sellega on oodata SS-te suuremat voolu Pokerstarsi? Ehk käib Stars ka FT jälgedes ja siis peavad kõik 20bb vennad Toweris mängima ja seal teadupärast ei saa avada 24 lauda... palju rõõmsaid mõtteid.
                            Starsis 50 bb min lauad. Ise mängin neid ja pedeshordied võivad omavahel nusserdada tavalaudades.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #15
                              Re: LoL. Tegin video shortstackimisest NL25

                              Ma isiklikult ei saa sellest aru, miks tasub üldse pokkerifoorumis kolaval mehel SS-da? Roll NL25 jaoks on sul ilmselt olemas, winrate oleks lihtsa ABC pokkeriga FS kordades suurem. Peamine - ühel juhul mängime toredat mängu, teisel õõnestame süsteemi ja käime neile, kellele pokker meeldib, lihtsalt ajudele?

                              EDIT: ei soovi halvustada sind kuidagi, lihtsalt ma siiralt ei mõista!

                              Comment

                              Working...