ESTPatricku video: Erisoove???

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #1

    ESTPatricku video: Erisoove???

    mängin NL200 Pokerstarsis Full Ringi ja õigepea liikumas NL400 kui vähegi motivatsiooni mängida on. Olen Supernova.

    Ranka arvates oleks mul aeg video teha. Mängin endaarust päris huvitavat stiili, mida oleks huvitav vaadata ja kindlasti õppida algajatel. Isiklikult tahaks mängida NL200 9-12 lauda, aga kui on väga suurt soovi siis võin ka 16-20 tablida NL100 (ei ole pärast juuli algust kordagi mänginud seal, seetõttu eelistaks nl200-readid peaksid siiski olemas olema vanade regularide kohta), nl200 ei saa suurelt multitablida, lihtsalt ei biidi ma siis mängu.

    Statsid on mul 90% ajast 19/13/2, kuid olen ka mänginud 31/25 stiilis võitvaid sessioone ja winrate on kindlasti üle keskmise starsi regulari. Mängin antud stiili pärast Nolani videode vaatamist ja leian et need videod on mind kõvasti aidanud mängust arusaamise ja positsioonist veel parema tunnetuse saamiseks.


    Enda poolt mõeldud video ideed:

    väikesed pocketid - ei hittinud setti, mis edasi?
    herocallid ja põhjendused, miks ma neid teen.
    Buttoni mäng vs blind, vs EP raise.
    imidzi tähtsuse arvestamine vs regular ja adjustimine vastavalt
    Drawde mängime in position ja out of position vastavalt vs donk ja vs regular

    Video ei hakka enne tegema kui saan uue arvuti kätte, mis juhutb ilmselt E ja pärast seda on vaja osta mikker, niiet kui huvi on, siis arvestan sellega ja proovin anda endast kõik et vastavad aspektid kajastatud saaksid, kuigi see ei pruugi väga lihtne olla, arvestades et sessiooni pikkuseks võib kujuneda kuskil 45-60 minutit. Kui huvi ei ole, ega siis ei viitsi teha ka.

    PS: isu suurendamiseks (seni on iga sessioon sarnaseid käsi olnud - videos põhjendused): http://poker.allstarz.ee/tsop2007/fo...opic.php?t=456



    EDIT:
    Video on nüüd valmis ja saab vaadata/downloadida kolmel erineval viisil:
    [x] WMV Streaming
    [x] Downloadida oma arvutisse
    [x] Vaata browseris

    Kogu värk: http://www.klamber.ee/pokervideos/ESTPatrick/

    Muudetud Ranka poolt - lisatud lingid
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #2
    Re: ESTPatricku video: Erisoove???

    Tee muidugi.

    Mainitud teemad on kõik head, ei oskagi välja tuua nii. See mängija taseme järgi adjustimine postflop oleks huvitav võibolla.
    Teiseks kas üle 4 laua on üldse jälgitav, kunagi tigrano video kohta kah panin kommentaari, et siis kui on näit 9 lauda korraga, peaks kogu aeg ütlema, mis lauast jutt käib 1--9.

    Kas replayerist konkreetse teema käsi ei saaks lasta järjest.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #3
      Re: ESTPatricku video: Erisoove???

      Algselt postitas kilu6
      Kas replayerist konkreetse teema käsi ei saaks lasta järjest.
      Minul on ükskõik, kui on soovi selle järele, siis teen sedasi, ise suur foorumi lugeja ei ole ja kuskilt jäi silma, et keegi tahtis näha kuidas see suur multitablimine käib ja mõtlesin et teen siis sedasi, tuleb rohkem käsi ka ette kus võiks huvitavaid situatsioone tekkida.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: ESTPatricku video: Erisoove???

        max 4 lauda või replayer IMO

        Comment

        • Davy
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1341

          #5
          Re: ESTPatricku video: Erisoove???

          Algselt postitas ESTPatrick

          väikesed pocketid - ei hittinud setti, mis edasi?
          herocallid ja põhjendused, miks ma neid teen.
          Buttoni mäng vs blind, vs EP raise.

          seriously cant hardly wait

          Buy that pc man!

          ja üle 6 laua on vaatajal keeruline... 4 on parim

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: ESTPatricku video: Erisoove???

            Ja ütle, kui filmivõtted hakkavad siis tulen proovin ka filmilindile jääda. Maskeerin põõsaks või nii.

            Comment

            • gert23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7
              Re: ESTPatricku video: Erisoove???

              ootan suure huviga su videot estpatrick ja ranka sa pressi ka end lauda jah

              Comment

              • taavi19
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 321

                #8
                Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                Olen ka äärmiselt huvitatud videost.
                Näita siis algajatele korralikku winrate!

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #9
                  Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                  täna helistati et pc on postkontoris olemas, vaja ainult järgi minna. Enne E vist lahti ei tehta, seega peab hakkama mikri ostu planeerima.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                    Algselt postitas gert23
                    ootan suure huviga su videot estpatrick ja ranka sa pressi ka end lauda jah
                    Tegelikult on see halb mõte, sest mul tekib kaamerate ees stress ja lähen lolliks ning hakkan julmalt spewma :D

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #11
                      Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                      Algselt postitas ranka
                      Tegelikult on see halb mõte, sest mul tekib kaamerate ees stress ja lähen lolliks ning hakkan julmalt spewma :D
                      sama siin, eriti veel kuna mai usu kunagi et sul midagi on - parem mängida juba HU omavahel ja jätta raha omavahele kui lasta muudel regulardiel tähetund meilt röövida

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #12
                        Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                        Ootan huviga, Starsi meeste videot Muidu võiks olla 4 laual video, et oleks rohkem arutelusi jne aga väikese näidisena võiks olla ka 24 lauas tehtud sess, et ettekujutust saada.

                        Comment

                        • leits

                          #13
                          Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                          ja mees kommentaarid need on olulisemad :D kui f22ncy video teed .. ostan sulle midgai ilusat, sobib ;D

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #14
                            Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                            Algselt postitas leits
                            ja mees kommentaarid need on olulisemad :D kui f22ncy video teed .. ostan sulle midgai ilusat, sobib ;D
                            aitab!

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #15
                              Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                              Toetan ka seda, et üle nelja laua läheb liiga kirjuks ära average vieweri jaoks!

                              Comment

                              Working...