ESTPatricku video: Erisoove???

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #16
    Re: ESTPatricku video: Erisoove???

    jääb siis neli, kuigi kardan et võin kohati väga loose mängu tegema hakata kergest adrenaliini vajadusest ja harjumatusest, kuid loodetavasti kompenseerib seda samal ajal rääkimine ja kindlasti on 4lauaga raskem huvitavaid situatsioone leida kui 10 lauaga lastes. Eks näeb, mis välja tuleb.

    Arvuti on käes, vaja seadistada ja mikker osta ja olen valmis.

    Comment

    • gert23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #17
      Re: ESTPatricku video: Erisoove???

      gogogogogo!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: ESTPatricku video: Erisoove???

        Algselt postitas ESTPatrick
        jääb siis neli, kuigi kardan et võin kohati väga loose mängu tegema hakata kergest adrenaliini vajadusest ja harjumatusest, kuid loodetavasti kompenseerib seda samal ajal rääkimine ja kindlasti on 4lauaga raskem huvitavaid situatsioone leida kui 10 lauaga lastes. Eks näeb, mis välja tuleb.

        Arvuti on käes, vaja seadistada ja mikker osta ja olen valmis.
        Mida loosem mäng seda parem!

        Ja minul on üks väga suur erisoov. Nimelt kui videot teed siis mitte kunagi ära tee mitte ühtegi otsust ettekäändel - "Video eesmärgil....". Tihti olen näinud videosid (isegi prode omasid). "Ma ei tea, mis siin teha... Väga close otsus... Hmm... Muidu ma VIST selle foldiks aga VIDEO EESMÄRGIL MA selle callin.". No kurat! Ma tahan näha pokkerit ja tema mõtteprotsessi, et miks ta callib aga miski video eesmärgil callimine/foldimine/raisemine ei ole küll professionaalne põhjendus.

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #19
          Re: ESTPatricku video: Erisoove???

          Ranka ise oled kah teinud seda
          Nl10 videos lõpupoole :P

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: ESTPatricku video: Erisoove???

            Algselt postitas antnx
            Ranka ise oled kah teinud seda
            Nl10 videos lõpupoole :P
            Vahele jäin!!

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #21
              Re: ESTPatricku video: Erisoove???

              Oi see video saab kuldne olema :D.

              Ootan,
              L.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #22
                Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                Algselt postitas ranka
                Mida loosem mäng seda parem!

                Ja minul on üks väga suur erisoov. Nimelt kui videot teed siis mitte kunagi ära tee mitte ühtegi otsust ettekäändel - "Video eesmärgil....". Tihti olen näinud videosid (isegi prode omasid). "Ma ei tea, mis siin teha... Väga close otsus... Hmm... Muidu ma VIST selle foldiks aga VIDEO EESMÄRGIL MA selle callin.". No kurat! Ma tahan näha pokkerit ja tema mõtteprotsessi, et miks ta callib aga miski video eesmärgil callimine/foldimine/raisemine ei ole küll professionaalne põhjendus.
                väga hea tähelepanek, võtan arvesse. Kindel ei ole et homme jõuan teha, kuna K on vaja koolis järeleksamit külastada ja kaalun tõsiselt õppimist.

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #23
                  Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                  valmis, aga ei oska faili väiksemaks teha, 1.26gb on vist veits palju 1:13 eest. Mida varem saan abi, seda varem saan uploadida

                  PS. minumeelest tuli igav video, v-o mõnele mitte. Väga ei imesta igatahes kui lõpuni vaadata ei viitsi, ise küll pingutasin kuna tahtsin kontrollida kvaliteeti

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #24
                    Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                    Algselt postitas ESTPatrick
                    valmis, aga ei oska faili väiksemaks teha, 1.26gb on vist veits palju 1:13 eest. Mida varem saan abi, seda varem saan uploadida

                    PS. minumeelest tuli igav video, v-o mõnele mitte. Väga ei imesta igatahes kui lõpuni vaadata ei viitsi, ise küll pingutasin kuna tahtsin kontrollida kvaliteeti
                    Annan klambrile teada, loodan, et saab aidata ja kõik näevad kauaoodatud videot.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #25
                      Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                      Valmis, kohe kui klamber lingi üles paneb, saavad huvilised vaadata.

                      Comment

                      • Priit
                        Julm Donk
                        • Oct 2008
                        • 70

                        #26
                        Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                        ootusärevus on suur :D

                        Comment

                        • Klamber®
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2008
                          • 335

                          #27
                          Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                          eisalgu hakkab olema siin - umbes 20 minuti pärast on kohal



                          õhtul teen flashi ja muud versioonid kah

                          Comment

                          • JanRose
                            Julm Donk
                            • Oct 2008
                            • 78

                            #28
                            Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                            norm panen tõmbama, kommentaarid hiljem

                            Comment

                            • Priit
                              Julm Donk
                              • Oct 2008
                              • 70

                              #29
                              Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                              see ruutu masterplaan oli kuldne ;D

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #30
                                Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                                Algselt postitas Priit
                                see ruutu masterplaan oli kuldne ;D
                                runner-runner mast tuleb ALATI

                                Comment

                                Working...