POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #46
    Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

    Minu tagasihoidliku arvutuse kohaselt selle "investeeringuga" saad tänase päeva seisuga 1g pealt 1g kaupa ostes -17eur miinust grammilt. Ostes 100g-se kamaka saad 100 g pealt peaaegu 200 eur miinust. Tänase päeva kulla hinnaga võrreldes siis. Pole majandusega üldse kursis though ja vbl on seal mingi aga.
    Vbl on sellel siis mõtet kui üli-üli suurtes kogustes seda kokku osta?

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #47
      Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

      Tundub, et tõuseb hoolega

      Comment

      • steven9405
        Julm Donk
        • Feb 2011
        • 26

        #48
        Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

        No, veidike ikka aitas.

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #49
          Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          Soliidne nõuanne! konservidesse, kaevikutesse, relvadesse ja oma juurviljaaeda ei soovita investeerida?
          kõva

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #50
            Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
            Saab hakkama, aga mis elu see on? Teenid vähe, rolli koguda ei suuda, et ülesse liikuda, aasta palka tagavaraks pole kusagilt võtta/teenida ja tervisekindlustust ei ole.
            Dunno mu üks sõber mängis Tallinnas elades NL25 elukutseliselt ja elu oli lill,tean veel osasid inimesi siukseid.Aga selleks peab ikka väga hea mängija ka olema,mis ta ka on.
            Ise tõenäoliselt ei suudaks ja pole nii head mindsetti ka.
            See tervisekindlustuse asja saab ka kuidagi hakkama kui oled töötuna arvel.
            Ntx ma olin ikka väga pikalt töötuna arvel ja ise samal ajal käisin isa firmas tööl.Lihtsalt ei võtnud tööpakkumisi vastu ja inimesed kes seal töötasid tulid mulle vastu ja teadsid pmst,et mul on tglt olemas tegevus.(mustalt olin)
            Aga üles liikuda on indeed raske sellises olukorras.Tean mitmeid mängijaid kellel tohutud võimed,aga majanduslikkudel põhjustel,ning pere jne tõttu ei saa ülesse liikuda.
            Last edited by qbj0hn; 21.02.11, 16:01.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #51
              Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

              Su sõber mängis ilmselt väga palju tunde ja käsi, mis on minu jaoks nüristav, aga no see on maitse asi. Mis puutub kindlustusse, siis olen üsna kindel, et sa ei saa lõpmatuseni töötu olla ja tasuta tervisekindlustust omada.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #52
                Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Saab hakkama, aga mis elu see on? Teenid vähe, rolli koguda ei suuda, et ülesse liikuda, aasta palka tagavaraks pole kusagilt võtta/teenida ja tervisekindlustust ei ole.
                100K+ kätt 5BB winrate +RB NL5´s tagab Eesti mõistes keskmise äraelamise. Sama tulemus NL10´s äraelamise ja edasi liikumise võimaluse.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #53
                  Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

                  Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                  Mis puutub kindlustusse, siis olen üsna kindel, et sa ei saa lõpmatuseni töötu olla ja tasuta tervisekindlustust omada.
                  Seda kindlasti :)

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #54
                    Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    100K+ kätt 5BB winrate +RB NL5´s tagab Eesti mõistes keskmise äraelamise. Sama tulemus NL10´s äraelamise ja edasi liikumise võimaluse.
                    Neegri elu ja süüdi on selles Ansip.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #55
                      Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      Neegri elu ja süüdi on selles Ansip.
                      Ma olen kas ennast ise valesti väljendanud või oled sina minust valesti aru saanud. Antud postitus oli igatahes ilma mingi tagamõtteta tehtud, NL5-s 500$ mängulise kasumi + 250$(?) boonuste ja RB kaudu teenimine ei oleks kohe kindlasti mingi neegri elu. Ansip ei ole üldiselt mitte milleski süüdi peale pideva valetamise ja hämamise.

                      Comment

                      • krayzie
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 706

                        #56
                        Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

                        nanostakes'i nühkimine äraelamise eesmärgil näib väga kurb perspektiiv. Muidugi sa võid elada kusagil päraperses kus pole makse või olla oma vanematele koormaks, võid vahetada auto ühistranspordi või jalgratta vastu, toitu endale ise kasvatada või süüa teiste rahakoti arvelt, loobuda meelelahutusest, välisreisidest, osta kasutatuid riideid, pidada sünnipäevi hesburgeris ja laenata telefoni oma ema käest jne jne jne aga kui kaua?

                        Kuu?
                        Kvartal?
                        Aasta?
                        5 aastat?

                        Mis peale seda tuleb?

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #57
                          Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

                          Mmmmmmmmm.................Hesburger..............

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #58
                            Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Mis puutub kindlustusse, siis olen üsna kindel, et sa ei saa lõpmatuseni töötu olla ja tasuta tervisekindlustust omada.
                            peaks saama, töötuna lähed mingi hetk arvelt maha, kuid kui edasi käid seal, siis kindlustus peaks alles jääma. samas ei viitsi üle vaadata.

                            Igatahes - erakorralist antakse enivei.
                            Last edited by taipupole; 22.02.11, 19:51.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #59
                              Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

                              Yep pead kuus korra nägu näitama lihtsalt.Ma olin jõhkralt kaua ikka töötuna arvel.Peale seda kui kooli läksin läks maha alles.

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #60
                                Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                Mmmmmmmmm.................Hesburger..............
                                +1

                                Comment

                                Working...