Re: Step By Step Pokah loeng HUD
Jah, kui artiklit tegin, siis mingi error HEMis ei saanud exportida layouti. Nüüd on selline lugu, et saaks importida aga läpakas läks tuksi ja ei saa sisse enam sinna, tegin mingi uue layoudi aga see pole veel päris see. Kohe, kui ära seadistan nagu peab, siis panen üles faili.
Algselt postitas tahanvaadata
Comment