Step By Step Pokah loeng HUD

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Muusik
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 378

    #46
    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    mul ei näita hud turnat mängides teiste statte. ongi nii? näiteks see 2k guarantee trios.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #47
      Re: Step By Step Pokah loeng HUD

      Algselt postitas Muusik
      mul ei näita hud turnat mängides teiste statte. ongi nii? näiteks see 2k guarantee trios.

      Comment

      • Muusik
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 378

        #48
        Re: Step By Step Pokah loeng HUD

        kas kuskilt hudist seda ka näeb et kui palju raha ma turniiridega võitnud olen? et palju buy ine maksnud ja palju välja võtnud. mingit summaryt vms.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #49
          Re: Step By Step Pokah loeng HUD

          Eip.

          Comment

          • major
            Räme Fish
            • Oct 2008
            • 4

            #50
            Re: Step By Step Pokah loeng HUD

            Minu HEM, trial 1.07, näitab minu enda statse iga laua ja sessiooni kohta eraldi st. ma ei näe enda üldstatse lauas. Milles võib olla probleem?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #51
              Re: Step By Step Pokah loeng HUD

              Algselt postitas major
              Minu HEM, trial 1.07, näitab minu enda statse iga laua ja sessiooni kohta eraldi st. ma ei näe enda üldstatse lauas. Milles võib olla probleem?
              Ei näegi ju, milleks üldse seda vaja? Need peaksid sul endal peas olema. See laua värk sessiooni kohta on parem, sest nii sa näed, kuidas mehed sind lauas sellel sesioonil näevad.

              Comment

              • major
                Räme Fish
                • Oct 2008
                • 4

                #52
                Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                :) Nojah, millegipärast ma arvasin oleks loogeline enda üldstatse näha! ;D

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #53
                  Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                  niih ma olen HEM-i ja HUD-i kohalt nagu väga võhik aga sellised asjandus nagu HEM on ka mul arvutis. Aga ma ei saa nüüd nagu üldse aru... mul autoimport töötab, HUD on seadistatud.. aga kust krt ma saan nüüd nii, et ta need statid ka lauale kuvaks?
                  Palun seletage üksipulki lahti, aitäh :)
                  Mängin Triobetis (prima siis)
                  sain ka table layouti,table manager leiab küll laua(d) üles aga statte laudade kohta ei ilmu ja veelvähem ilmuvad statid mängijate kohta.
                  HEM on v1.07

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #54
                    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                    HUD options
                    Launch hud with auto import sisse
                    et hudi kohe tööle saada Relaunch hud

                    loodetavasti aitab

                    oot, table manager leiab lauad üles menüü Table valiku Table finder all, aga table manager põhiaknas laudu pole? Sellisel juhul seal samas Table finder aknas on miski punane värgendus, võtad sellest kinni ja sikutad selle märgitud laua akna peale. Siis peaks laua üles leidma ja küsima ka veel et kas kõigi sama tüüpi laudadega samamoodi käituda vms.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #55
                      Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                      aitäh:)
                      selles punases värgenduses oligi asi, nüüd statid kenasti laual.

                      Aga väike probleem on.. nimelt statid on väga hullult segamini ja valedel kohtadel.

                      vahepeal muutsin seating preferences ja siis nagu vahepeal läks korda ja siis läks jälle metsa ja nüüd on puhta hull. Proovinud igast asju seal muuta, aga selliseks jääb. Valed statid on ka inimesed juures. LuuK-i juures ntx on hoppis Jussi omad jne

                      Comment

                      • jukuke
                        Räme Fish
                        • Dec 2008
                        • 10

                        #56
                        Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                        keegi oskaks nõu anda või teab kust leida palju peaks statte nihutama 6-max jaoks

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #57
                          Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                          Algselt postitas jukuke
                          keegi oskaks nõu anda või teab kust leida palju peaks statte nihutama 6-max jaoks
                          Vaata 6max teemasse, seal on taipupole teinud tubli eeltöö just 6max HUDi seadistamise osas.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #58
                            Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                            Algselt postitas k2snakalle
                            aitäh:)
                            selles punases värgenduses oligi asi, nüüd statid kenasti laual.

                            Aga väike probleem on.. nimelt statid on väga hullult segamini ja valedel kohtadel.

                            vahepeal muutsin seating preferences ja siis nagu vahepeal läks korda ja siis läks jälle metsa ja nüüd on puhta hull. Proovinud igast asju seal muuta, aga selliseks jääb. Valed statid on ka inimesed juures. LuuK-i juures ntx on hoppis Jussi omad jne
                            State saad ilusti liigutada hoides all paremat hiire klahvi. Pärast, kui oled statid saanud nii kuidas soovid võtad lahti table manageri ja sealt paned faile-save positions. Kui kõik statid ei mahu hästi ära, siis saad ka statte poolitada, HUD options-player preferences ja linnuke ette use multiple panels.

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #59
                              Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                              Jup, suht koba peale sain korda :) Ühel laual vedasin siis õigele kohale kõik statid ja siis leidsin puht juhuslikult selle save positions. Nüüd on kõik statid ilusti paigal

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #60
                                Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                                lisaks juurde, et üksiku paneeli liigutamiseks tuleb hoida all control nuppu koos standartse parema hiireklõpsuga.

                                Comment

                                Working...