Step By Step Pokah loeng HUD

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #31
    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Algselt postitas PokerDevil
    Vaatasin ka lõpuks kõik videod läbi ja peab tõdema, et oli palju asju mida kõrvataha panna. Hea töö taaskord.

    Vahepeal videos sa nagu sosistaks... Öösel filmitud? :D

    Aga jah, hindeks 5+. A
    Jep öösel ja momendil suur segadus majapidamises, seega kogu kontor on seadistatud konkreetselt magamistuppa, kus lapsed naine magavad, kvaliteet kannatab aga tegamata ei jää kunagi ;D

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #32
      Re: Step By Step Pokah loeng HUD

      Algselt postitas alaska
      P.S. Mul laeb see lehekülg kusagil 1 min.
      Jep, otsustasin, mitte ümber muutma hakata, jätan videod flashi, seega kellel interneti ühendus pole kõige kiirem on natuke kehvemad lood.

      NB!! Seoses kuu lõpu grindimisega ja kiirele ajale ei ole jõudnud leida ka HEMi layoutide exportimise errorile lahendust ja samuti on tõlgitud mõisted veel resost väljas. Vabandan, ette ja taha

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #33
        Re: Step By Step Pokah loeng HUD

        Algselt postitas alaska
        Teist korda läbi vaadatud, seekord selgema peaga. Väga hea töö, kõik oli ideaalselt arusaadav, mida rääkisid, piisavalt näiteid ja olukordade kirjeldusi.
        Ma proovin, kas ma sain õigesti aru:
        Näit.
        [img width=105 height=75]http://www.hot.ee/alaskanever//vastasestatid2.JPG[/img]
        50/29/3/315
        38/100/35/0


        tema limp, mina bet 5bb buttonilt, ülejäänud fold, tema call.

        meil AK (mastid vikerkaar)

        maha J 2 7. Kuna fold to c-bet on 35, siis check/fold? Pole mõtet rohkem investeerida, kuna kui ta flopis maha ei viska, siis turnis ammugi mitte ja riveril ootab meid vähemalt korralik bluff-bet tema poolt. Või peaks ikka ühe korra proovima?

        maha K 2 7. flopis tavaline contbet, kui callib, siis turnis check/call, et riveris bluffi välja meelitada. Kui riveris checkib, siis valuebet/call shove?






        Antud näite puhul J 2 7, kui oled buttonil ehk omad fishi üle positsiooni, tuleks kindlasti AK valuet anda ning mitte järgi chekkida, mis siis, et ta ei foldi flopi ja turni c-betile enamus ajast, sest enamus ajast oled kõvasti tema rangest ees ja bettides saad valuet. Samuti positsioonilt saad Potti kontrollida. Näiteks flop bet, tema call ning turn blank, kuna stack on tal nii väike, siis võid ta ka turnis all in panna ;D või siis chekid turni järgi ja callid tema river beti, mis iganes kaart riveris tuli. Seda viimast taktikat kasutage tõhusamalt, chekkides hoiate kokku turni panuse ja kontorllite poti aga selle cheki eest saate callida river beti, mis võib dongil olla any 2.

        Comment

        • arvamusliider
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 183

          #34
          Re: Step By Step Pokah loeng HUD

          Kas ainult minul on herilase sumin taustaks Tigrano jutule. Selline räige heli srrsrsrrsrsrsrrsrsr. Pool minutit ja pea valutas...kaks ibumaxi lahendasid peagi probleemi, aga kas viga on minu poolne?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #35
            Re: Step By Step Pokah loeng HUD

            Algselt postitas arvamusliider
            Kas ainult minul on herilase sumin taustaks Tigrano jutule. Selline räige heli srrsrsrrsrsrsrrsrsr. Pool minutit ja pea valutas...kaks ibumaxi lahendasid peagi probleemi, aga kas viga on minu poolne?
            Jep nii ta on kahjuks, midagi juhtus arvutiga ja jube müra tekkis, arvuti ka staatlist täis. Kohe kohe saab uus soetatud, loodan, et probleem laheneb.

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #36
              Re: Step By Step Pokah loeng HUD

              AHOI AHOI!


              LISAN SIIA OMA PT3 layout faili.
              Seda peaks saama kasutada kõik kellel on PT3


              Kui kellelgi on kah valmis tehtud see fail siis palun jagage seda siin:

              Fail asub:

              C:\Program Files (x86)\PokerTracker 3\Data\Layouts.pt3

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #37
                Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                Algselt postitas antnx
                AHOI AHOI!


                LISAN SIIA OMA PT3 layout faili.
                Seda peaks saama kasutada kõik kellel on PT3


                Kui kellelgi on kah valmis tehtud see fail siis palun jagage seda siin:

                Fail asub:

                C:\Program Files (x86)\PokerTracker 3\Data\Layouts.pt3
                Pane oma layoudi pilt ja seletus ka, et näeks mida tõmmata

                Comment

                • CTXrix
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 689

                  #38
                  Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                  Tigrano - esimeses postituses on märge, et "tõmba endale layout siit", kuid linki pole. Tahaks hullult seda sinu Ongame-i miniviewd

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #39
                    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                    Algselt postitas CTXrix
                    Tigrano - esimeses postituses on märge, et "tõmba endale layout siit", kuid linki pole. Tahaks hullult seda sinu Ongame-i miniviewd
                    Jep, pole siiani oma layoutide export errorist lahti saanud, täiesti segane värk ja pole tuju olnud päevade kaupa foorumis viga otsida. Loodan, et uus update parandab ära, täna tirin selle alla.

                    Comment

                    • CTXrix
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 689

                      #40
                      Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                      Ok, thanks!

                      PS! Kas sa oled foorumis pidevalt häireseisundis - et kui küsimus tuleb, siis tulistad kohe vastuse ;D

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #41
                        Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                        Algselt postitas CTXrix
                        Ok, thanks!

                        PS! Kas sa oled foorumis pidevalt häireseisundis - et kui küsimus tuleb, siis tulistad kohe vastuse ;D
                        Ma viimaselajal palju arvutis ja foorum on lahti teisel monitoril, näiteks mängimise ajal hea lugeda ;D

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #42
                          Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                          ma lisasin mõne asja ära, kaotasin laua statid ja käed ära laualt ja hero statte ka ei kuva. Prague rohkem ei hakka lisama. Nendega olen nüüd harjunud ja täitsa hea on mängida.

                          samuti värvikoode ka ei lisanud. Muidu liiga kirju kogu aeg. Praegu hea süsteemne

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #43
                            Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                            Algselt postitas jrgn hell
                            ma lisasin mõne asja ära, kaotasin laua statid ja käed ära laualt ja hero statte ka ei kuva. Prague rohkem ei hakka lisama. Nendega olen nüüd harjunud ja täitsa hea on mängida.

                            samuti värvikoode ka ei lisanud. Muidu liiga kirju kogu aeg. Praegu hea süsteemne
                            Minujaoks liiga vähe infot lauas, sest popupiga ei viitsi mässata.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #44
                              Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                              Alates eilsest olen Tigranoga identne. Peab tootma :D.

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #45
                                Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                                lisasin, veel flopi /turni /riveri agressioni ja agg factori üliselt ka

                                Comment

                                Working...