Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Arvan, et enda kohta eriti kirjutama ei pea. Kes veel ei tea siis full-ringi olen mänginud aastaid. Holdem Manageri/Poker Tracker 3 graafikuid full ringist enam alles ei ole ning seetõttu kasutan PTR andmebaasi:



    Sealt maalt kust algab "break-even" joon on väikeste limiitidega heads-up eelnev siis full-ring. $2/$4 - $3/$6 oli winrateks ~1.5 PT/BB (3 bb/100), alla selle suurem. See on ka põhjus miks ma coaching ainult 100NL-ini.

    September 2010 hakkasin mängima headsupi 100NL, hetkel mängin 200NL-600NL ja enamasti bumhundin. Winrateks 6.8PT/BB millega olen ise päris rahul aga tahaks veitsa kõrgemat, vähemalt 8PT/BB.

    Graafikud (esimene dollarites, teine big bettides):

    Dollarid:


    Big Betid (kaks korda suurem kui big blind):


    Kuidas coachin?

    Kõige enne tuleb leppida kokku aeg. Selleks saatke mulle PM või kui omate mu MSN/Skype kontakti küsige sealt (kontaktid saab ka läbi PM-i). Samuti on Teil kindlasti vaja mikrofoni, MSN/Skype ja mõnda ekraanijagamise programmi (Mikogo/Teamviewer).

    Eelistan kõige rohkem coachida läbi replayerite või veel parem video. See tähendab, et lindistate oma mängust video (ilma helideta) ja pärast vaatame koos läbi. Samamoodi saab kui saadate mulle sessiooni käed ning vaatame läbi replayeri aga sel juhul mitmel laual mängides võivad käed tulla vales järjekorras ning mu andmebaasis ei pruugi olla neid reade/käsi, mis teil lauas oli. Seega video on parim lahendus.

    Live sessioone (üks mängib, teine vaatab) ma eriti ei eelista, sest seal läheb väga palju infot kaduma kuna tulevad uued käed pidevalt peale ning keerulistemate situatsioonide jaoks ei jää piisavalt palju aega. Samuti "külma jooksu" ja standard olukordade korral raiskame väärtuslikku aega.

    Mida peaks silmas pidama video tegemisel?

    Heads-upi mängige maksimaalselt kahel laual, full-ringi maksimaalselt kuuel ning lauad peaksid olema üksteise kõrval (tile funktsioon). Mängige oma tavalist mängu - ei mingeid fancy liigutusi vms. Sellest ei ole coachingu sessiooni aeg kasu. Samuti arvestage, et umbes 30 minutiline video läbi vaatamisel kujuneb ühe tunniseks coaching sessiooniks.

    Lisaks soovitan coaching sessiooni teha ühe tunni kaupa. Teeme tunnikese ära, mõtlete ja mängite ning siis võtate uue. Sest nii on aega mõtete ja küsimuste tekkimisele ning ei tule liiga palju infot peale.

    Kui palju maksab üks tund?

    Tunnihinnaks on $50 ning ei ole mitte mingit hinnaalandust. Erandiks on vanad õpilased, kellega on coachimine poolik ja nemad saavad kuni 1. juunini vana hinnaga ehk $25 tunnis.

    Kõik tagasisde ja küsimused palun siia teemasse.

    PS! Olen mänginud ka 6maxi aga väga vähe käsi, et öelda midagi selle kohta. Seepärast ma 6maxi eriti õpetada ei taha.
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Ranka palus edasi öelda, et tal oli täna coaching sess lubatud, kuid kahjuks ta täna ei jõua. Tulid tähtsad asjad vahele, aga soovi korral teeb tänaseks kokkulepitud inimesega homme poole hinnaga.

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #3
      Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

      aga palju sa kaotanud oled ?

      Comment

      • hrlohe
        Pokkerihai
        • Mar 2011
        • 2346

        #4
        Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

        Oleks huvitatud nii et mängin 1h nl50 2 lauda sinu vastu, teeme mõlemad videod, siis saan tagantjärele keerulisemad kohad uuesti üle vaadata ja läbi mõelda.

        Pakuks välja diili et kui sina selle 1h jooksul võidad, maksan 50$ tunnis ja arutame vajalikud käed läbi, kui mina võidan, teeme kõike sama moodi aga tasuta.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

          Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
          Oleks huvitatud nii et mängin 1h nl50 2 lauda sinu vastu, teeme mõlemad videod, siis saan tagantjärele keerulisemad kohad uuesti üle vaadata ja läbi mõelda.

          Pakuks välja diili et kui sina selle 1h jooksul võidad, maksan 50$ tunnis ja arutame vajalikud käed läbi, kui mina võidan, teeme kõike sama moodi aga tasuta.
          Kõige enne ühe tunnine video läheb reeglina kahe tunniseks ning see kaotus/võit diil on kuidagi kummaline. Ei ole kahjuks nõus :(

          Comment

          • raidov
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2009
            • 436

            #6
            Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

            Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
            Oleks huvitatud nii et mängin 1h nl50 2 lauda sinu vastu, teeme mõlemad videod, siis saan tagantjärele keerulisemad kohad uuesti üle vaadata ja läbi mõelda.

            Pakuks välja diili et kui sina selle 1h jooksul võidad, maksan 50$ tunnis ja arutame vajalikud käed läbi, kui mina võidan, teeme kõike sama moodi aga tasuta.

            Päris omapärane pakkumine :D

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #7
              Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

              Algselt postitas raidov Vaata postitust
              Päris omapärane pakkumine :D
              Mitte omapärane, vaid päris otsekohene tingimine. Ei näe mingit põhjust, miks Rankal peaks olema 12 posti mehele midagi tõestada, ise oleks ka ilma pikemalt mõtlemata üle t..a saatnud.

              Comment

              • Ints
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1216

                #8
                Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

                +1
                Esimeses postis ju selgelt kirjas, et mingit hinnaalandust pole .

                Comment

                • Cash87
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1402

                  #9
                  Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

                  Pealegi, kui ta võidab siis saabki ju maksta, miks nõuda veel tasuta õpetussõnu? :D

                  Comment

                  • altzie
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 169

                    #10
                    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

                    Tegin rankaga esimese coaching-sessi - 6table nl100FR video analüüsimise. Korralikult ja selgelt lahti seletatud olukorrad ja mõned vajalikud näpunäited. Olin viimasel ajal liiga robotlikku stiili mänginud. Kindlasti aitas see sess mitmes olukorras paremini aru saada, miks ja mida teha.

                    Comment

                    • hrlohe
                      Pokkerihai
                      • Mar 2011
                      • 2346

                      #11
                      Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

                      muruntau: ma arvan et kõige paremini õpib siis, kui mängid sessi ära ja pärast näed millega vastane mida tegi ja miks. Kui sa said aru et siin midagi tõestada vaja on ja mu pakkumine väljakutse oli, kogu postitusi +1+1+1+1,, ime 110 tuhat ***** ja poe iga teema all rankale, vb saad kunagi moderaatoriks.
                      ints: kirjas on jah et pole, aga kui tekib mõte et mingi diil või pakkumine teha, peaks selle vastava teema alla kirjutama. kirjutasingi järgmised küsimused/mõtted praivat messina. vb oleks pidand seda kohe tegema, lähtusin lausest et küsimused selle teema kohta palun siia kirjutada. ma arvan et su postitus on üsna mõttetu ja mitte midagi ütlev niiet ei saagi aru miks sa seda teed. umbes et takka kiita vms.
                      cash87: kui mängiksime ja kui ranka võidaks, siis ju maksaksingi. igati mõistlik coachi hind. tundus normaalne pakkumine millest ranka oma graafikut ja skille hinnates keelduma ei peaks ja see annaks mulle vb nats motti juurde kui sellise mängija vastu mängida saaksin. õppimise pärast see pakkumine tehtud saigi. raha saab lihtsamini bumhuntides.
                      Last edited by hrlohe; 16.04.11, 07:23.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #12
                        Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

                        Ja miks sa arvad, et ranka võidab 1h sessi jooksul?
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

                          Ma lihtsalt ei näe mõtet oma aega raisata. Mängin tunnike, õpetan tunni ja saan kas $50 + võidud või mitte midagi. Parem mängin oma regulaar limiiti, kus tunnis saan $40-$70.

                          Jah võib ka nii teha, et mängime omavahel ja arutame aga sel juhul kanname rahad pärast tagasi ning maksame ikka tunnitariifi alusel. See tähendab, et üks tund mängu maksab $50 ja pärast arutamisel ka tund $50. Sinu puhul aga ma seda ei saaks rakendada kuna sa ei ole mu jaoks usaldusväärn, et rahasid edasi-tagasi kanda ja peaksid kasutama vahendajat, mis eeldaks $500 puhvrit.

                          Comment

                          • hrlohe
                            Pokkerihai
                            • Mar 2011
                            • 2346

                            #14
                            Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

                            pahvak: ei pruugi, aga tal peaks eelis olema.
                            ranka: reigi sel juhul maksaksime kahepeale?

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #15
                              Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

                              Play money peale ei sobi HU mängida omavahel?

                              Comment

                              Working...