*** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Booyaka
    FPP Pro
    • Dec 2008
    • 249

    #151
    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Kas keegi 6max nl100+ coachingut ka pakub ? Kui pakud feel free PMida ^^

    Comment

    • VinQbator
      FPP Pro
      • Dec 2008
      • 214

      #152
      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

      OTSIN COACHI!!!

      Mängin 6max NL200, olen võtnud mõned shotid ka NL400, aga tunnen, et ikka ei biidi eriti hästi. Kopp ees juba sellest kohapeal swingitamisest.

      Kui oled ise NL200-400 mängija, kes kõrgemal hakkama ei saa, siis pole mõtet pakkuda.

      Asun Tallinnas ja eelistaks live coachingut, aga ei ütle ära ka läbi igasugu skype, mikogo jne.

      Tasu kokkuleppel.

      edit: Heateri osa on mängitud PKR-is kui seal veel väga fishine oli ja teistes tubades arvatavasti sama winrate kuidagipidi ära ei tule.
      Kui biidid nl200-400 winratega 6+bb/100 ja lihtsalt ei taha kõrgemal mängida vms siis oleks ka coachimisest huvitatud.


      Last edited by VinQbator; 16.09.11, 12:38.

      Comment

      • potreraiser
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 34

        #153
        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

        Otsin PLO coachi kes mängib edukalt PL1000 võib ka kõrge winratega madalamalt. tasu kokkuleppel. saada palun PM.

        Comment

        • darvvidaz
          Julm Donk
          • Mar 2011
          • 29

          #154
          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

          Tere,

          *darvvidaz Pokerstars.ee (darvidaz FullTilt)
          180 Player SNG $2.50+

          *Sooviks üle vaadata asjatundjaga käed, arutada leake mida olen enda mängus leidnud ja kindlasti on neid veel. Lisaks kui koostöö juba sujub siis teha väike sess koos.

          *Coach ise võiks olla võitev mängija juba $7-35 limiidil.

          *Diili soovitav pikkus N/A

          PM kui on Huvi :)

          Tänan !

          *Tasustamine on kokkuleppel .
          Last edited by darvvidaz; 26.10.11, 16:13.

          Comment

          • sorm
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1511

            #155
            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

            Algselt postitas darvvidaz Vaata postitust
            Tere,

            *darvvidaz Pokerstars.ee (darvidaz FullTilt)
            180 Player SNG $2.50+

            *Sooviks üle vaadata asjatundjaga käed, arutada leake mida olen enda mängus leidnud ja kindlasti on neid veel. Lisaks kui koostöö juba sujub siis teha väike sess koos.

            *Coach ise võiks olla võitev mängija juba $7-35 limiidil.

            *Diili soovitav pikkus N/A

            PM kui on Huvi :)

            Tänan !

            *Tasustamine on kokkuleppel .
            Saatsin PM!

            Comment

            • Cheating
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2009
              • 447

              #156
              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

              Otsin Coachi for 1$-11$ MTT´s.
              Kui on mingi huvi siis PM!

              Comment

              • sorm
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1511

                #157
                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                Pakun coachingut $1-$22 MTT ja SNG (Holdem, Omaha, Omaha H/L).

                Tasu kokkuleppel.

                Kellel huvi või soov lisainfo kohta, siis küsige siin teemas või PM!

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #158
                  Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                  Algselt postitas sorm Vaata postitust
                  Pakun coachingut $1-$22 MTT ja SNG (Holdem, Omaha, Omaha H/L).

                  Tasu kokkuleppel.

                  Kellel huvi või soov lisainfo kohta, siis küsige siin teemas või PM!
                  Promon ka, siis natuke kuna ise hiljuti võtsin sormilt coachingut.

                  Saab suheldud hästi, oskab asju seletada ja arutada igasuguseid situatsioone. Üleüldiselt hea coach, kindlasti tuleb kasuks ka tema oskused paljudes pokkeri formaatides...

                  Micro/low turna grindijad proovige järgi.
                  Last edited by Jäämees; 07.11.11, 16:03.

                  Comment

                  • Cheating
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2009
                    • 447

                    #159
                    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                    Algselt postitas sorm Vaata postitust
                    Pakun coachingut $1-$22 MTT ja SNG (Holdem, Omaha, Omaha H/L).

                    Tasu kokkuleppel.

                    Kellel huvi või soov lisainfo kohta, siis küsige siin teemas või PM!


                    Kinnitan, et Sorm on usaldusväärne isik. Olen ise võtnud temalt tunde ja olen väga rahul, ning kavatsen veel võtta. Soovitan kõigile Coachi kes vähegi tunneb, et oleks vaja abi, sest see on ikkagi +EV.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #160
                      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                      Kas keegi hyperturbo HU SNG-sid hetkel coachib?

                      PM kui keegi saab aidata ses osas.

                      Comment

                      • TaistoJ
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 787

                        #161
                        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                        Oleks huvitatud NL100 coachist. Kui keegi coachib, feel free to PM :)

                        Comment

                        • miksnii
                          Grinder
                          • May 2009
                          • 580

                          #162
                          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                          HU, 6-max, FR ??

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #163
                            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                            Olen huvitatud NL50 HU coachist!huvi korral PM

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #164
                              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                              Kuna olen juba vägagi tüdinenud paigal tammumisest, siis otsin coachi.
                              Hetkel olen NL10, kuu alguses võtsin shoti NL25, mis ei õnnestunud.
                              PM

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #165
                                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                                Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                                Kuna olen juba vägagi tüdinenud paigal tammumisest, siis otsin coachi.
                                Hetkel olen NL10, kuu alguses võtsin shoti NL25, mis ei õnnestunud.
                                PM
                                Nii väikese limiidi jaoks parim coach on internet, tahtejõud ja sa ise.

                                Comment

                                Working...