PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #121
    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    kas sa seda ei mõista et sa oled ise samasugune "debiil" kui su ego ei luba sul võtta kõige väiksemat summat et diilini jõuda.

    muidugi sa mõtled et oled teistest parem etc aga mõtle ka selle peale kas need teised oleksid nõus võtma min summat??? kui ei siis sa obv peaksid ju ise selle võtma??


    wp tossike.
    Mmmmmm, kokkutulekule ei tule Tartus... kahju. Mental note tehtud: norib jalaga näkku

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #122
      Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

      irw :D

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #123
        Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

        Kas siin foorumis on ok, sedasi sõimata/ropendada või see on ühe inimese privileeg?

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #124
          Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

          Algselt postitas levis Vaata postitust
          Kas siin foorumis on ok, sedasi sõimata/ropendada või see on ühe inimese privileeg?
          See on siinse foorumi Svetlanade privileeg imo. Tahad samasugust privileegi, siis pead ka Svetlanaks digimuutuma

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #125
            Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

            Algselt postitas levis Vaata postitust
            Kas siin foorumis on ok, sedasi sõimata/ropendada või see on ühe inimese privileeg?
            Sõima vastu... Kus see kirjas on et ei tohi?
            Kui ma olen debiilikust tossike, siis ma tahaks selle ahviga kokku saada IRL kes seda ütles ja jalaga näkku tõmmata selle eest

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #126
              Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

              Sa lööd naisi ja lapsi ka, kui nende jutt ei meeldi ?

              NB: Ei ole noriv küsimus, tegelikult ka huvitab.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #127
                Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

                Algselt postitas levis Vaata postitust
                Kas siin foorumis on ok, sedasi sõimata/ropendada või see on ühe inimese privileeg?
                jh see on veider.. kui sass teeb ühe sellise posti nagu svensa pidevalt teeb saab ta insta max bani..


                adminid võiks ikka võrdselt käituda olenemata sellest kas villan on su sõber või mitte.

                ja non-ranka modid/adminid võiks ka vahest oma suu lahti teha.
                (mõned on päris head modid tho )

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #128
                  Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

                  Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                  Sa lööd naisi ja lapsi ka, kui nende jutt ei meeldi ?

                  NB: Ei ole noriv küsimus, tegelikult ka huvitab.
                  Ei löö. kui väga närvi käivad, saadan p.utsi. Muidu kas ignoreerin, või ütlen olge vait

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #129
                    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

                    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                    Ei löö. kui väga närvi käivad, saadan p.utsi. Muidu kas ignoreerin, või ütlen olge vait
                    aga kui purjus oled?

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #130
                      Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

                      ainuke vahe on selles, et svenzat teavad kõik. Teda teatakse onlines ja lives.
                      Sassi teatakse vaid onlines ning trollimisosakonnas.

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #131
                        Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        jh see on veider.. kui sass teeb ühe sellise posti nagu svensa pidevalt teeb saab ta insta max bani..


                        adminid võiks ikka võrdselt käituda olenemata sellest kas villan on su sõber või mitte.

                        ja non-ranka modid/adminid võiks ka vahest oma suu lahti teha.
                        (mõned on päris head modid tho )
                        Mine joo pargipingi peal Sassiga Sassi ja kammi ennast sassi. Kes alustas praegu debiilikust tossikesega??? Obv. peaksid mu reaktsiooni selle peale teadma ja ma lootsin et arvestad sellega ette. Level 1 thinking, nothing complicated.
                        Sass käib pidevalt kõikidele närvi ja risustab teemasid, õnneks et ma pole süvenenud sellesse, muidu vist tiltaks korralikult. Niigi vähesed teemad milles ma sõna võtan ja kõigil on alati viriseda ja vinguda millegi üle. Ma oleks Lambi-Leo ja mitte Svenza kui ma teid v.ittu ei saadaks

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #132
                          Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

                          Ma ei ole elus naist löönud, lapsi ammugi mitte. Enough said.

                          Comment

                          • TaistoJ
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 787

                            #133
                            Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

                            Atleast i'd stay alive.

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #134
                              Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

                              You Are Pathetic! You Are Pathetic! You Are Pathetic! You Are A Selfish Cow! You Are A Selfish Cow!
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Samas naine lauas ei tähenda alati katastroofi:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #135
                                Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

                                lol, selle viimase video võiksid kõik foorumlased selle 100-sekundi-eide facebooki wallile postitada :D (hahahahahhah)

                                Comment

                                Working...