RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pokrinägu
    Julm Donk
    • Mar 2010
    • 31

    #406
    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Aga te siis peate väikse pocketi UTGst panustamist 4BB õigeks ja flopis jätkupanustada 2/3 ning turnis alla anda kui ei hiti ja callitakse?(1 vastase puhul)
    Last edited by Pokrinägu; 05.04.10, 16:47.

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #407
      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

      See on 1-7,5. 1 kord hitime ja 7,5 korda ei hiti ehk siis 17 korrast 2 korda hitime.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #408
        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

        Algselt postitas Pokrinägu Vaata postitust
        Aga te siis peate väikse pocketi UTGst panustamist 4BB õigeks ja flopis jätkupanustada 2/3 ning turnis alla anda kui ei hiti ja callitakse?(1 vastase puhul)
        Natuke vaataks tekstuuri ja villaini positsiooni ka aga üldjuhul jah.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #409
          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

          flopi cbeti ei teeks ka 100% (oleneb vastasest, vastastest ja flopist). kui sul on mingi 44 ja flop on AsKsQd siis ei teeks 2 vastase vastu cbetti. aga üldjuhul kui setti ei saa, siis jah b/f
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #410
            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            flopi cbeti ei teeks ka 100% (oleneb vastasest, vastastest ja flopist). kui sul on mingi 44 ja flop on AsKsQd siis ei teeks 2 vastase vastu cbetti. aga üldjuhul kui setti ei saa, siis jah b/f
            sellisel flopil ma just teeks cbeti.. millega sul raisesid callitakse? AQ'ga? AK'ga? ainult blindide pealt tehakse nii.. mujal on väikesed pocketid millega callitakse.. ja üldjuhul fishid broadwayga.. A-high flopis folditakse cbetile rämetihti.. JQ ja KJ jms siit kindlalt ei calli.. Ax.. maitea.. fish seda vast maha ei pane.. aga üldjuhul regularid Ax'ga ei calli

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #411
              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

              nl2-nl10 üldjuhul väga palju rege pole ja seal fishid mängivad üle brodway kaarte. trust me.
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Pokrinägu
                Julm Donk
                • Mar 2010
                • 31

                #412
                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                noh kui utg paugutab siis ju tegelt pm iga flop ta flop, kui A flopis pannakse AK v AQ peale, kui tühi flop siis pannakse pocketi peale. Mastikaart on vähem tõenäoline. AsKsQd on jah hea koht panustamiseks aga jah, kui väga tight mängija callib siis vist võib sellisel flopil ka alla anda. Ja eks peaks "fold to cbet" ka vist vaatama.
                Last edited by Pokrinägu; 06.04.10, 12:09.

                Comment

                • pootsman
                  Julm Donk
                  • Jul 2009
                  • 32

                  #413
                  Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                  Teen ka siin foorumis siis häält ja rõõmustan natuke rankat oma tabeliga. :)

                  NL2 24 lauaga. Puhtalt tabeli järgi oli alguses meeletult raske aga kui pähe kulus siis läks kõik nagu lepase reega.

                  Last edited by pootsman; 06.04.10, 16:55.

                  Comment

                  • Pokrinägu
                    Julm Donk
                    • Mar 2010
                    • 31

                    #414
                    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                    Praegu mängin nl20 kus any 2s(62s näiteks) callitakse ära ja mängus tullakse iga hiti v tõmbega järgi. Siin küll väikste pocketite panustamisest loobusin, parem limbin ja vaatan kas hitib:)
                    Last edited by Pokrinägu; 06.04.10, 16:57.

                    Comment

                    • Pokrinägu
                      Julm Donk
                      • Mar 2010
                      • 31

                      #415
                      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                      sorry, kuidas seda tabelit lugeda, 40k käega võitsid 70 dollarit?:)

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #416
                        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                        Algselt postitas Pokrinägu Vaata postitust
                        sorry, kuidas seda tabelit lugeda, 40k käega võitsid 70 dollarit?:)
                        Jah

                        Comment

                        • Sebastian_du
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 232

                          #417
                          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                          Algselt postitas Pokrinägu Vaata postitust
                          sorry, kuidas seda tabelit lugeda, 40k käega võitsid 70 dollarit?:)
                          Pigem tuleks lugeda, et 40k kätega võitis 35bi mis on kaunis solid winrate

                          Comment

                          • Pokrinägu
                            Julm Donk
                            • Mar 2010
                            • 31

                            #418
                            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                            no siis peaks vist limiiti vahetama:)

                            Comment

                            • Pokrinägu
                              Julm Donk
                              • Mar 2010
                              • 31

                              #419
                              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                              Siin vist postituse autor ei suhtle a paar küssi oleks.

                              Kui risetud mäng siis mingi hetk(sõltuvalt callijatest) peaks ju olema mõistlik näiteks 56s kaasa mängida, 56s võiduprotsent tegelt suurem kõrge pocketi vastu kui väikse pocketi oma ja peidab end ka päris hästi...?

                              Kui reraise tuleb, siis mingi situatsioon peaks ju tasuma ka väikse pocketiga callida...?

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #420
                                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                                Algselt postitas Pokrinägu Vaata postitust
                                Siin vist postituse autor ei suhtle a paar küssi oleks.

                                Kui risetud mäng siis mingi hetk(sõltuvalt callijatest) peaks ju olema mõistlik näiteks 56s kaasa mängida, 56s võiduprotsent tegelt suurem kõrge pocketi vastu kui väikse pocketi oma ja peidab end ka päris hästi...?

                                Kui reraise tuleb, siis mingi situatsioon peaks ju tasuma ka väikse pocketiga callida...?
                                Loe siit arutelu

                                http://foorum.pokkeriprod.com/showth...?t=102&page=45

                                http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...&postcount=688

                                Comment

                                Working...